Yaşanmış Sex Hikayeleri

Şişli Escort Bayan Portalı

Annemin Yeni Kocasını Baştan Çıkardım

Babamın vefatından sonra annem çok kısa sürede kendine birini bularak evlenmişti. Kendimi bildim bileli annemle aramızdaki muhalefet bir türlü bitmiyor ve her geçen gün annemden biraz daha uzaklaştığımı fark ediyordum. Babam hayattayken bizi bir arada tutuyor ve en azından annemle daha iyi geçinebiliyordum. Şimdi ise herşey bozulmuştu. Hayattaki tek dayanağım biricik babam artık yoktu ve cadı annemle yaşamak zorunda kalacaktım. Evliliğe ve uzun süreli ilişkilere inanmayan biri olduğum için kendime göre bir hayatım vardı ve ben böyle mutluydum. Annemin en son yaptığı davranış kabul edilebilir gibi değildi. Daha babamın toprağı kurumadan kazma gibi bir adam bulmuştu bile.

Annemin Yeni Kocası Tecavüzcü Coşkuna Benziyor

Annem, baba tarafından zengin biriydi. Zavallı babam bir devlet memuru olduğu için ve ben onun bekar kızı olduğum için emekli maaşını ben alıyordum. En azından ben evlenen kadar bu böyle olacakmış. Annem ev hanımı olmasına rağmen o da evin tek kızıydı ve dedemin de vefatından sonra ona büyük paralar ve araziler kalmıştı. Annemin yeni kocası bunları bildiği için annemi kandırmayı başarmış ve evlenmişti. Herkesin uyarılarına rağmen annem bildiğini yaptı ve tecavüzcü Coşkun kılıklı bu adam ile evlendi. İlk günlerde herşey normal giderken sorun yoktu. Fakat annemin yeni kocası çok alkol tüketiyor ve her gece evde bir masa kuruluyordu. Annem erkenden sızıp kalınca azgın adamda ortalarda yarı çıplak halde dolanıp beni de tahrik ediyordu. Yaşı annemden küçük ola yeni babam, fiziğine de dikkat ediyordu. Zamanında yaptığı sporlar, şimdi onu daha fit ve zihinde tutuyordu.

Bana Yaklaşması Hoşa Gidiyordu

Yine bir gece rakı balık sofrası kuruldu. Ancak bu sefer bende onlara katılmak istedim. Tecavüzcü Coşkun kılıklı yeni babam traşını olmuş, üzerine düzgün kıyafetler giyinmiş ve oldukça dikkat çekici bir de parfüm sıkmıştı. Ertesi gün cumartesi olduğu için herkes kafasına göre rahat davranıyor ve kimse de saati umursamıyordu. Annem üçüncü duble rakıdan sonra oturduğu yerde sızmaya başladı. Bunu fark eden adam, annemin koluna girip onu yatağına götürdü. Ben yavaş içiyor ve ayık olmaya dikkat ediyordum. Üvey babam ise iyi içiyordu. Biraz zaman geçtikten sonra benimde başım dönmeye başladı ve üvey babamı bir seks tanrısı gibi görmeye başladım. Kendime hakim olamıyor ve giderek ona daha çok yaklaşıyordum. Zaten uzun zamandır aklımda olan ve beni baştan çıkaran olgun erkek fantezimi hayata geçirmenin yollarını arıyordum.

Sanırım bugün elime o fırsat geçmişti. Yavaşça yaklaştım ve ellerimi bacaklarının arasında gezdirmeye başladım. Ufak dokunuşlarımdan sonra aleti kocaman oldu. Annem uyanır da görür diye lambaları kapattık ve ben üvey babamın pijamasını indirip önünde diz çöktüm. Yaşı benden ileride olmasına rağmen koca aleti oldukça dinç ve genç görünüyordu. Sikini yaladıkça zevkten inlemeye başladı bende dondurma yalar gibi yarrağın tadını çıkardım. Daha sonra dayanamayıp beni kapıya dayadı ve aleti daracık sulu amcığıma saplamaya başladı. Bir yandan da ağzımı kapatıyordu. Azgın üvey babam ile gizlice hep sikişmeye devam ettik. Annemden kıcık kaptığım için bunu uzun süre devam ettirdim. Tecavüzcü Coşkun kılıklı üvey babamı yoldan çıkarmak da varmış hayatta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir