Yaşanmış Sex Hikayeleri

Şişli Escort Bayan Portalı

Arkadaşımın Sevgilisi İle Gizlice Sevişirdik

Üzerinden yıllar geçse de bu sıra dışı seks macerasını bir tülü unutamıyorum. Üniversite yıllarında tamda burnumuzun havalarda olduğu dönemlerde her şey daha güzeldi ve biz çok daha mutlu gençlerdik. En samimi arkadaşım Osman ile aynı yıl üniversiteyi kazanmış ve aynı kampüs içinde farklı bölümlerde okumaya başlamıştık. Benim bölümüm ile onunki arasında sadece bir kat vardı. Bizim dersliğimiz üst katta Osmanların ki ise alt kattaydı. Okula kayıt yaptıktan çok kısa bir süre sonra Osman kendine harika bir kız arkadaşı edinmişti. Popüler bir bölümde okuyan Osman için kız bulmak hiç de zor olmamıştı.

Osman’ın Kız Arkadaşı Elif Macera Peşindeydi

Haftalar sonra ikili ilişkiler giderek daha anlamlı boyutlara taşınmaya başladı. Elif ve Osman ilk günlerdeki gibi yapışık ikiz gibi gezmiyorlar ve sadece ders aralarında bir araya geliyorlardı. Seks hayatlarını deli dolu yaşayan Osman ve Elif bir süre sonra artık birbirlerinden sıkılmış olacaklardı ki aralarında bu tür bir soğuma olmuştu. Güzel Elif’in gözü artık daha çok dışarlardaydı. Arkadaşım Osman ile Elif ilk sevgili olduklarında Elifin bana karşı olan samimi davranışları hoşuma gitmiyordu. Çünkü en samimi arkadaşımın sevgilisiydi ve bana karşı olan hareketlerine dikkat etmeliydi. Elimi tutması, koluma girmesi yada arkadan kalçalarıma vurmasını yanlış buluyordum. Osman’ı ilk başlarda bu kızla ilgili uyarsam da yanlış anlaşılmalardan korktuğum için bir süre uzak durmayı tercih ettim. Bir gün Elif ders çıkışında yanıma geldi ve benimle konuşmak istediğini söyledi. Bende kabul ettim ve kantinde oturduk. Elif biraz endişeli ve biraz da yorgun gibiydi. Direk olarak konuya girdi. Osman’ın başka biriyle ilişkisi olduğundan şüphelendiğini ve bu konuda yardım etmemi istedi. Ben, böyle bir şeyin olacağına inanmasam da Elife bu konuda yardım edeceğime dair söz vermiştim.

Elif’te Osman’ı Benle Aldattı

Biz Osman ile aynı evde kalıyorduk. Masrafları birlikte paylaşıyor ve yemekleri de sırayla yapıyorduk. O eve kız attığında ben olmuyordum yada ben kız atacağımda o eve gelmiyordu. Bir gün Osman beni aradı ve Elifle evde buluşacaklarını söyledi. Fakat Elif ile bu dönemde sürekli görüştüğümüz için o gün Osman’ın Elifi sikmeyeceğinden emindim. Yani Elif’in de dediği gibi Arkadaşım Osman bizim eve başka birini getirip beceriyordu. Bu konuyu zavallı Elife anlattım. Elif çok da Tepki vermedi. Fakat bana sıra dışı bir teklif de bulundu. Onunla sikişmemi istedi. İlk başta bu bana biraz ters bir düşünce gibi gelse de biraz düşündüğüm zaman Elif’e hak verdim. Osman ile becerdiği kızın evden çıkmasını bekledik. Daha sonra ben ve Elif eve girdik. Önce duş aldı Elif, çıkınca ağladığı belliydi. Sonra da ben duşa girdim ve tertemiz olduk. Üzgün kızın yanına oturdum ve bunu yapmak zorunda değilsin dedim. O da benimle sikişmek istediğini söyledi. Beni arzuladığını ve geceleri beni düşünerek mastürbasyon yaptığını itiraf etti. Üzerinde havluyla oturuyordu. Az sonra ayağa kalktı ve havluyu kenara attı. O sırada cep telefonu çalıyordu. Arayan Osman’dı telefonu meşgule attı ve işine devam etti. Diri göğüsleri ve tüysüz amcığı o kadar güzel duruyordu ki saniyeler içinde aletim kalktı ve taş gibi oldu. Bunu gören Elif Önümde diz çöktü ve aletimi somurmaya başladı. Harika sakso çeken Elifin bu performansına bayılmıştım. Dakikalarca bıkmadan usanmadan aletimi yaladı ve suratına boşaldım. Elif’in güzelliği beni mest ediyordu. Peçete ile sulu amcığını silen Elif şimdi de beni yere uzattı ve başımın üstüne oturdu. Sulu amcığı ağzıma gelirken o da tekrar sakso çekmeye devam ediyordu. Harika bir altmış dokuz sikişi yaptık. Bunu da bitirince Elifi kucağıma aldım ve ata biner gibi aletime oturttum. Azgınca sikişen güzel Elif ile o gün dört posta attık. Osman, kız arkadaşını siktiğimden habersiz bir şekilde başkalarını becerirken bende güzel Elif’e çakıyordum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir