Yaşanmış Sex Hikayeleri

Şişli Escort Bayan Portalı

Azgın Baldızımı Sekse Doyurmakta Zorlanıyorum

Merhaba seks hikayesi okuyucuları. Benim adım Emrah sizlere İstanbul’dan yazıyorum. Başımdan geçen ve anlatmak istediğim sıra dışı bir seks macerasını sizlerle paylaşmak istiyorum. Son zamanlarda seks yapmaktan o kadar bunaldım ki bunları nasıl dile getireceğimi bilemiyorum. Ben yirmi altı yaşında bir yıllık evli ve işinde gücünde bir genç erkeğim. Babamla birlikte büyük iş yerimizde çalışıyorum. Ona yardımcı oluyorum ve bana aylık maaş veriyor. Yaptığım işi seviyorum ve geliştirmeyi düşünüyorum. Hayatımı esnaf olarak kazanmaya devam edeceğim. Yaşadığımız yerde oldukça bilinen bir aile olduğumuz için bende evlenme çağına geldiğimde sık sık babamla bu tür konuşmalar yapmaya gelen komşularımız olurdu. Babamla aynı sektörde iş yapan çok samimi bir arkadaşının iki kızı vardı. Adam bunlardan biri ile benim evlenmemi çok istiyordu. Halit amcanın iki kızı da birbirinden güzel olduğu için ben önce hangisini seçeceğime tam olarak karar veremesem de ailem ve onların ailesi büyük kız Hülya ile evlenmemizin daha uygun olacağını ifade ettiler. Onların dediği gibi de oldu ve taş gibi Hülya ile geçen sene büyük bir düğünle evlendik. Ancak baldızım Şermin’de çok güzel ve seksi bir kızdı. Aklım onda da kalmıştı. Zaten aramız çok iyiydi Şermin’le beni çok sever, canım eniştem diye peşimden ayrılmazdı. Karım Hülya ile yeni hayatımız oldukça heyecanlı ve seks dolu geçiyordu. Azgın karımı günde üç, dört defa becermekten bir hal olmuştum. O da bende seks yapmayı seviyorduk. Düğünden iki hafta sonra eşimin ailesi bize misafirliğe geldiklerinde karım Hülya, tatlı baldızım Şermin’in kulağına bir şeyler fısıldıyor ve Şermin de azgınca gülücükler atıyordu. Onun bu halleri çok hoşuma gidiyordu.

Gün Baldızım Şermin Beni Aradı

O akşam geç saatlere kadar aile saadetimizi yaşadıktan sonra eşimin ailesi evlerine gittiler ve azgın karım Hülya ile o gece iki posta daha seviştik. Diri aletime doyamayan hülya aralıksız seks istiyordu. Tatlı ve daracık amcığını doyurmak gerçekten de zor işti. Sabahın erken saatlerinde sıkı bir kahvaltı yaptıktan sonra yeni iş yeri açılışı için şubeye gittim. Öğle arasında yeni şubemizin de açılışını yaptıktan sonra düzenlemelerle uğraşırken telefonum çaldı. Yeni açtığımız iş yeri ile kaynanamların evi çok yakındı. Arayan baldızımdı ve kahve içmek için beni eve çağırıyordu. Eve gittiğimde kimseyi bulamadım ve kapıyı tatlı baldızım Şermin açtı. Kaynana ve Kayınbabayı sorduğumda ise akşama döneceklerini söylediler. Tatlı baldızım Şermin o kadar güzel kıyafetler giyinmişti ki resmen beni becer diye haykıran cinstendi. Oturdum ve kahvemizi yudumlamaya başladık. Dün akşam Hülya ile neler konuştuklarını çok merak ediyordum. Ben bu düşüncelerdeyken azgın Şermin yanıma oturdu ve bacak aramı okşamaya başladı. Çok şaşırdım ve hoşuma da gitti. Azgın karım Hülya en çok da bu hareketten hoşlandığımı Şermin’e anlatmış olacak ki Şermin de işi iyi biliyordu. Evde kimse olmadığı için çok rahattık.

Telefonumu da sessize aldım ve Şermin’le sevişmeye başladık. Soyunduğu zaman bembeyaz teni ve diri göğüsleri gerçekten de çok güzeldi. İnce beli Karım Hülya’dan daha seksi görünüyordu. Amcığı yeni tıraş olduğu için güneş gibi parlıyordu. Bende etek tıraşı olmuştum ve aletim temizdi. Harika bir hamle ile koca aletimi ağzına aldı ve somurmaya başladı. Dişleri ile incitmeden emdi aletimi çok güzel yalıyordu. Karım Hülya bile bu kadar güzel yalamıyordu. Delice sevişmeye başlamıştık. Azgın karımın tüm anlattıklarını tatlı baldızım Şermin bana uyguladı. Bu kadar ustaca rol yapabileceğini asla tahmin edemezdim. Eşimden daha hafif ve minyon olduğu için onu kucağıma aldım ve ayakta kollarımın arasında becermeye başladım. Daracık amcığına koca aletim zor giriyordu ama Şermin bundan çok fazla zevk alıyordu. Zevkli iniltileri eşliğinde defalarca seks yaptık. Ağzına yüzüne her yerine boşalmıştım. Dikkatimi çeken şey ise Şermin kız değildi. Demek ki daha önce başkasına da amcığını siktirmişti. Şimdi ona eniştesi olarak kızmıştım. Başkasına da kendini becertmesi zoruma gitmişti. O akşam eve yorgun ve bezmiş bir halde geldim. Azgın karım Hülya seks isteyince ona çok yorulduğumu ve uyumak istediğimi söylesem de Hülya bu duruma hiç aldırmadı ve üstüme saldırdı. Koca aleti zorla uyandırmayı başaran karım Hülya bir posta seksi hak etmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir