Yaşanmış Sex Hikayeleri

Şişli Escort Bayan Portalı

Azgın Komşu Kızlığımı Bozdu

Annem ve babam ayrıldıktan sonra Annem ve ben başka bir semte taşınmak zorunda kaldık. Lise son sınıf öğrencisi için taşınmanın nasıl da sıkıcı ve zor bir süreç olduğunu size anlatamam, arkadaşlarından çevrenden ve sevdiklerinde uzakta kalma hissi ve onları her istediğin zaman görememe düşüncesi beni çok üzüyordu. Ama elimden de gelecek bir şey yoktu. Zavallı annem en yakın arkadaşını babamla hemde bizim evde sikişirken yakalamıştı. Azgın kadını bir güzel döven annem daha sonra babama saldırmış ve oracıkta dakikalarca ağlamıştı. Anneme bunları yaşattığı için azgın babamdan nefret ediyordum. Boşanma davası açan annem ilk celsede babamdan kurtuldu ve bir kısım eşya da alarak evimizi taşımak zorunda kaldık. Şimdiki yaşadığımız ev diğerine göre daha küçük ama en azından annem burada yeni bir başlangıç yapabilir. Lise son sınıf olduğum için bende anneme artık yardım edebilir ve her türlü desteği ona verebilirim.

Lise ortamından uzaklaşmak

Eski okulumu ve arkadaşlarımı çok özlüyorum. Birlikte takıldığımız kız grubumuz ile en heyecanlı maceralara atılır ve genç erkeklerin akılını başından almak için eteklerimizi en kısa seviyeye kadar getirirdik. Mini eteklerle gezince öğretmenler dahil lisenin tüm azgın erkekleri gözlerini bacaklarımızdan alamazdı. Bu yeni okulda da bu tür maceraları yaşamak için oldukça hevesli ve istekliyim. Okulun ilk gününde sınıfta yeni kaynaşmalar yaşarken yanıma yakışıklı ve karizmatik bir çocuk yaklaştı. Beni beğendiğini ve tanışmak için can attığını biliyordum. Gün boyunca yanımdan ayrılmayan yakışıklı gencin adının Hakan olduğunu öğrendim. Okulun en son zili çalınca da birlikte yürümeye başladık. Otobüse birlikte bindik ve tesadüfen aynı durakta indik. Hakan cazibesi ile okuldaki diğer kızlarında ilgisini çekmeyi başaran biriydi. Bana gösterdiği bu ilgi ve alaka hoşuma gidiyordu. Yaklaşık yirmi dakika yürüdükten sonra Aynı mahalleye kadar birlikte geldik. Meğer hakan da bizim mahalledeki en köşede duran binada oturuyormuş. Anne ve babası geç saatlere kadar çalışan Hakan, okul sonrasında evdeki tüm ihtiyaçlarını kendi karşılıyor ve anne babasını bekliyormuş.

Hakanla İlk Kaçamak Seksimiz

Hakandan ayrılıp eve gittikten sonra annemi beklemeye başladım. Annem bir iş görüşmesine gitmiş ve halen eve dönmemişti. Akşam geç saatte annem eve mutlu bir şekilde geldi. İstediği işi sonunda kapmıştı. Buna birlikte çok sevindik ve kız kıza bir kutlama yaptık. Gece yatıncaya kadar yakışıklı Hakanı düşünmeden duramadım. Ertesi sabahı iple çektim. Sabah olduğunda Hakan bizim binanın önünde beni bekliyordu. Okula birlikte geldik. Sanırım aramıza sıcak bir ilişki başlayacaktı. Akşam için aramızda sözleştik. Eve gelince ben Hakanlara gidecektim. Anne ve babası geç gelecekleri için birlikte yalnız kalabilecektik. Öyle de yaptık Hakanların evi bizimkinden biraz daha büyük ve çok eşya doluydu. Bir şeyler atıştırdıktan sonra Hakanın odasına geçtik. Bilgisayarda romantik bir şarkı açan çapkın Hakan yanıma usulca uzandı ve saçlarımı okşamaya başladı. Onun cazibesine ve albenisine karşı koymak gerçekten de zordu. Yavaşça beni soymaya başladı ve elleriyle amcığımı okşamaya koyuldu. Ama fazla ileri gitmemesini tembihledim. Ama azgın hakan az sonra bir boğa gibi üzerime çullandı ve sert aletini içime soktu. O an yaşadığım mutluluğu ve endişeyi size anlatamam. Bir yandan boşalıp mutlu oluyordum bir yandan da bacaklarımın arasında süzülen sıcaklık beni korkutuyordu. O gün Hakan üç posta attı ve kızlığımı bozdu. Devam eden günlerde Hakanı her an arzuluyordum. Kızlığımı bozan genç adam ile yaşadığım seks deneyimleri uzun bir süre devam edeceğe benziyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir