Yaşanmış Sex Hikayeleri

Şişli Escort Bayan Portalı

Ben Böyle Bir Afet Görmedim

Sevgili saksolin.com okuyucuları hepinize selamlarımı ve sevgilerimi sunuyorum. Ben İstanbul’dan Emrah, sizlere başından geçen sıra dışı bir seks hikayesini tüm çıplaklığı ile anlatmak istiyorum. Böyle güzel ve tadına doyulmaz bir anımı paylaşmam gerektiğini düşündüm. Yirmi yedi yaşında bekar bir erkeğim. Yalnız yaşamanın verdiği rahatlık ile farklı heyecanlar yaşamaya devam ediyorum. Girdiğim arkadaş ortamlarında sık sık travestiler ile ilgili yaşanan özel cinsel deneyimler anlar anlatılır bende üstün körü de olsa, ortama ayak uydurmak adına dinlerdim. Ama hiçbir zaman aklımdan bir travesti ile yatmak geçmemişti. Bana ters geliyordu böyle konular.

Arkadaşım Halil İle Eğlenmeye Gittik

İş yerinden arkadaşım Halil ile gündüzden kararlaştırıp akşam mesai sonrasında eğlenmeye gidecektik. İstanbul’un en gözde gece kulüplerinden birine gittik ve eğlenmeye başladık. Güzel ve hareketli müzikler eşliğinde dans eden genç kızlar ve erkekler her yer cıvıl cıvıldı. O kadar gürültünün ve hareketin ortasında bir kadın çok dikkatimi çekti. Barmenin masasında oturmuş yavaşça içkisini yudumluyordu. Yanına gittiğimde bu kadar güzel ve seksi bir kadınla daha önce hiç karşılaşmadığımı fark ettim. Teni kadar pürüzsüz ve temizdi ki sanki süt gibiydi. Düzgün vücudu ve kusursuz fiziği ile her erkeğin aklını başından alacak kadar iddialı bir hatundu. O da benden ilk elektriği almış olacak ki yanına davet etti ve oturduk. Sıcak bir sohbet geçti aramızda onun çok güzel olduğunu ve beğendiğimi ifade ettim. Eğer istersen buradan çıkışta onu evimde misafir edebileceğimi söyledim. O da kabul etti. Ancak bana önemli birşey söyleyecekti. Kulağıma yanaştı ve travesti olduğunu söyledi. O an hayallerim yıkılmış olsa da o kadar güzel ve seksiydi ki onu nasıl geri çevirebilirdim ki?

Kulüp Çıkışı Soluğu Benim Evde Aldık

Gecenin bir yarısı olmuştu. İkimizin de kafası hoştu. Eve geldik ve Onun eşsiz güzelliği beni mest etmeye devam ediyordu. Gece lambasının ışığında onu bir süre seyrettim. Sanki bir anda hayat ve dünya durmuş karşımda dünyanın en güzel kadını duruyordu. Bana ne olduğunu gerçekten de anlamış değildim. Bu seksi travestiye vurulmuştum galiba. Onu ellerimle soydum, teninin kokusu çok güzeldi. O da bana dokunmaya ve beni soymaya başladı. Aletim taş kesilmişti. Onun içine girmek için can atıyordu. Daha sonra eğildi ve aletimi yalamaya başladı. Yumuşak dudakları ve ıslak diliyle işini harika yapıyordu. Birçok kadınla yatmama rağmen bu kadar güzel oral seks yapan ve sevişen birini görmemiştim.

Biraz sonra tüm döllerim güzel hatunun suratındaydı. Elleriyle yüzündeki menileri aldı ve hepsini yuttu. Çılgınca davranışları çok hoşuma gitmeye başlıyordu. Deliler gibi sevişmeye başladık. Benim için çok farklı bir deneyim oldu. Normalde anal seks yapan biri değilim ama o gece defalarca yaptım ve tam dört kez boşaldım. O kadar güzel sevişiyordu ki bunu tarif bile edemem. Tüm vücudumda harika yumuşak dokunuşlarını hissettim. Oral ve anal sekste gerçekten de çok ama çok iyiydi. Kol gibi uzun aletimi göt deliğine sokmam için defalarca yalvardı. İçime gir! İçime gir! Ateşli sevgilim diye haykırıyordu. Soktukça zevkten inliyordu. Tam da bir azgındı. Daha sonra onunla defalarca buluşarak deliler gibi sikiştik. Ama bir süre sonra hayatıma gerçek anlamda biri girince bu maceramı da bitirmek zorunda kaldım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir