Yaşanmış Sex Hikayeleri

Şişli Escort Bayan Portalı

Bölüm Hocası Gözde Hanımı Fena Siktim

Üniversite hayatıma başladıktan sonra başımdan çok ilginç olaylar geçmeye başladı. Yakışıklı ve uzun boylu bir erkek olmanın bana kattığı o kadar pozitif etki var ki bunların hangisini anlatacağımı şaşırdım. Okula başlamadan önce mankenlik ajanslarından gelen tüm teklifleri reddetmiştim. Hatta özel olarak yanıma gelip jigolosu olmamı isteyen zengin bayanlarda vardı. Eğer bana soracak olursanız bu zamanda en zor olan şeylerden biri de yakışıklı bir erkek olmak ve namusuna sahip çıkmaya çalışmaktır. Zorlu badirelerden sonra üniversiteye başlamak gerçekten de benim için önemliydi. Bu sayede hayatıma yön verecek ve yeni, kaliteli başlangıçlar yapabilecektim. Doğup büyüdüğüm şehirden ayrılmıştım ve okuluma gelip kaydımı yaptım. Daha sonra devlet yurduna kaydımı yaptım ve son hazırlıkları da tamamladıktan sonra okulun açılacağı günü beklemeye başladım. Bugün cumartesiydi ve okul pazartesi başlayacaktı.

Üniversite Günleri Başladı

Pazartesi günü büyük bir heyecanla kampüse geldim ve kendi bölümümü bularak sınıfıma yerleştim. Etraf o kadar kalabalıktı ki insanlar bir kargaşa içinde bölümlerini ve yerlerini bulmaya çalışıyordu. Öğlen saatlerine doğru kampüste bir sessizlik olmuş be herkes dersliklerindeydi. İlk defa ismini duyduğum derslerimiz vardı. Bir hafta boyunca anca derslere ve derslerimize giren hocalarımıza alıştık, devamında ise üniversite hayatına ve kampüse alışmıştım. Erkek öğrenci yurdunda bir odada dört kişi kalıyorduk. İki tane ranza vardı ve oda arkadaşlarımdan biri de sınıf arkadaşımdı. Diğer iki kişi ise farklı bölümlerde okuyan öğrencilerdi. Büyük bir ilgi ile takip ettiğim ve adını söylemek istemediğim dersimize, benim okuduğum bölümün hocası geliyordu. Henüz kırk yaşında olmasına rağmen son derece güzel ve çekici olan bu kadın beni kendine çekmeye başlamıştı. Kendimden yaşça büyük olan çok kadın ile farklı cinsel deneyimler yaşamıştım ve bu hissettiklerim hepsinden farklı şeylerdi.

Sevgili Hocam Gözde Beni Büyülüyordu

Güzelliği ve seksi cazibesi ile bir hoca olmaktan çok top modeli andıran bu mükemmel kadın ile en kısa sürede tanışmam ve yakınlaşmam gerekiyordu. Etrafımdaki diğer öğrencilerden farklı olduğum zaten belliydi. Bir seksen dört boyum, seksen kilom ve fit vücudum ile seksi bir erkek olduğumu herkes çok iyi biliyordu. Düzenli olarak spor yaptığım için vücut ölçülerim her zaman göze hoş
geliyordu. Yakışıklı bir erkek olmanın avantajları burada da işe yaramıştı. Sevgili hocam Gözde hanım beni resmen gözleriyle yemeye başlamıştı. Gözde hanımın dersleri olduğunda kendime ayrı bir özen gösteriyor ve onu mest etmek için elimden geleni yapıyordum.

Gözde Hanımla Finale Doğru

Aradan geçen haftalar boyunca dersler devam etti ve vize sınavlarını başarılı bir şekilde geçmiştim. Final sınavlarına doğru ilgiyle takip ettiğim Gözde hocamın derslerine daha çok çalışıyordum. Gözde hanımı tanıdıktan sonra okulda öğretim görevlisi olarak kalmak istedim ve o yüzden derslerime daha çok çalışmam notlarımı yüksek almam gerekiyordu. Son sınavımda sıkıntı yaşamamak için gözde hanımla görüşmek istedim eğer o da bana destek verirse ve adımı kurumu sunarsa orada kalarak çalışmaya devam edecektim. Öğleden sonrası içi Gözde hanımdan randevu almıştım. Saat bir buçuktan sonra kapının önündeydim ve kapıyı çalarak içeriye girdim. Ne amaçla burada olduğumu ve niyetimi açıkça dile getirdim. Gözde hocam da bir tek şartla bana destek vereceğini ve okulda kalmam için ismimi vereceğini söyledi.

Konuşmasının ardından Gözde hanım ayağa kalktı ve yanımdan geçerek kapıya doğru yöneldi. Odanın kapısını kilitleyerek karşımdaki koltuğa oturup bacaklarını ayırdı. Üzerinde gri bir takım vardı ve altındaki ise etekti, dizin üzerinde olan etek Gözde hanıma çok yakışmıştı. İç çamaşırı giyinmediğini fark ettim. Ayağı kalktım yanına geldim ve diz çökerek bacaklarını iyice ayırdım ve başımı içeri sokup amcığını yalamaya başladım. Seksi gözde hanım zevkten inleyerek başımı okşuyordu. Saniyeler içinde boşaldı ve az kullanılmış amcığı sulandı. Az sonra da ayağa kalktım ve aletimi çıkarıp oturan hatunun ağzına dayadım. Uzun aletimin sertliği çok hoşuna gitmişti. O kadar güzel oral seks yapıyordu ki iki dakika içinde tüm döllerim Gözde hocamın suratına saçılmıştı. Gözde hanımla mesai bitimine kadar onun odasında her türlü sikişi büyük bir itina ile yaptık. Sert ve uzun aletimi üç defa boşaltmayı başardı. Onun tatlı amcığının kaç defa ıslandığını ben bile hatırlamıyorum. Odadaki tüm peçeteleri Gözde hocamın amcığını silmek için kullanmıştık. O günkü sikiş performansımı keşfedince Hocam beni geçirdi, bölümde kalmamı sağladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir