Yaşanmış Sex Hikayeleri

Şişli Escort Bayan Portalı

Bu Liseli Çıtıra Doymak İmkansız

Seks hayatımı renkli ve sıra dışı fanteziler ile süslemeyi çok seven biri olduğumu kabul ediyorum. Çünkü eğer bana soracak olursanız, hayat denilen bu kısa zaman döngüsünde her şeyi gönlümüzce yapmalı ve yaşamalıyız. Ben henüz otuzlarında genç ve diri bir adam olduğum için seks hayatımı itinalı ve deli dolu yaşamaya gayret gösteriyorum. Cinsel tatmin duygusu ve doyum gerçekten de insanın psikolojisi üzerinde büyük bir etkiye sahip. Hem kadın olsun hemde erkek olsun, herkes gönlünce sevişmeli ve arzu ettiği seks deneyimini mutlaka yaşamalıdır. Bol paralı bir işte çalıştığım için gönlümün her istediğini yapma konusunda bir kısıtlamam yok. Arzu ettiğim her kadın ile birlikte olacak güce ve paraya sahibim. Hatta bir defasında seks turizmi başlığı altında Tayvan’a gidip güzel çekik gözlü hatunlarla bile deliler gibi seks yapmıştım. Farklı ırklarda kadınlarla birlikte olmak bana ayrı bir mutluluk veriyor.

Son Zamanlarda Seks Dürtülerim Değişime Uğradı

Giderek daha doyumsuz bir hal alan seks dürtülerim beni her seferinde yeni arayışlara itiyor ve bazen gerçekten de zor durumlarda kalıyordum. Sanki beni beynim değil de penisim yönetiyormuş hissini bir türlü kafamdan atamıyorum. Genç, taze ve güzel kızların çekim alanına çabucak giriyor ve bir süre orada kayboluyordum. İş yerime yakın olan lisenin son zil saati çaldığında, kahve dolu kupamı alıyor ve pencere kenarına geçerek okuldan dağılan gencecik liseli Çıtırları büyük bir iştah ile izliyordum. Genç olmalarına rağmen bazılarının kocaman ve dipdiri göğüsleri, sanki okul gömleğinden fırlayacak gibi duruyordu. Çoğu zaman o pencerenin kenarında röntgencilik yaparken aletim kaya gibi sertleşir ve beni zora sokardı. Bir gün bu düşüncelerle uğraşırken, aklıma liseli bir çıtırla seks yapma fikri saplandı. Bunu en kısa zamanda hayata geçirmem gerektiğinin farkındaydım. İnternetten bazı araştırmalara başladım ve bu işi yapan liseli kızların olduğu bir platform buldum. Okul hayatlarına seksi de sıkıştıran ateşli çıtırlar, para karşılığında sevişiyorlardı.

Liseli Taze Ayşe Beni Büyüledi

İnce narin bacakları yuvarlak ama tamda avuçlarıma sığacak kadar dolgun poposu ve küçük diri göğüsleri ile seks kraliçesi gibi görünen Ayşe hemen dikkatimi çekmişti. Sitedeki numarasını çevirdim ve Ayşe ile birlikte kararlaştırdığımız otel odasında bu akşam buluşmak üzere anlaştık. Üzerine seksi Liseli kıyafetleri giyinen azgın çıtır tamda kararlaştırdığımız saatte geldi. Otel odasının kapısını kibar bir şekilde çalan kıza kapıyı açtım ve karşımda gördüğüm enfes görüntü beni anında mest etti. Tamda resimlerdeki gibi güzeller güzeli liseli kız karşımdaydı. Beni sakince koltuğa oturttu ve karşıma geçerek yavaşça soyunmaya başladı. Gencecik yaşında bu kadar profesyonel olması gerçekten de akla hayale sığacak bir şey değildi. Sanki ateşli kız, büyümüşte küçülmüştü. Az sonra üzerinde sadece külotlu çorabı kalan azgın Ayşe, emekleyerek yanıma kadar geldi ve kabaran aletimi kemirmeye başladı. O kadar güzel oral seks yapıyordu ki, güzel çıtırın suratına boşalıverdim. Az sonra da kucağıma oturan kız, koca aletimi daracık amcığına almakta biraz zorlandı. At üstünde giden bir biniciyi andıran Liseli Ayşe, şu ana kadar gördüğüm ve yaşadığım en güzel kadın haline gelmişti. Liseli afet Ayşe’deki bu sıra dışı cazibeye ve güzelliğe doymak gerçekten de imkansız. Ayşe ile daha sık görüşmem gerekti. Onu yaşamak ve hissetmek sıra dışı bir deneyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir