Yaşanmış Sex Hikayeleri

Şişli Escort Bayan Portalı

Büyük Patron Fantezili Seks Yapmaya Bayılıyor

Değerli seks hikayesi okurları hepinize selamlarımı ve sevgilerimi iletiyorum. Benim adım Betül ve yirmi üç yaşında üniversite mezunu oldukça hoş bir fiziğe sahip minyon tipli genç bir bayanım. Okulu bitirdikten sonra iş hayatına sıkı bir giriş yapmam gerektiğinin farkındaydım. Sizlere burada anlatacağım seks macerası tamamen gerçek olaylara dayanmaktadır. Sadece isimleri değiştirme gereği duydum. Çünkü patronum oldukça ünlü ve bilinen birisidir. Üniversite hayatım son bulduktan sonra düzenli olarak staj yaptığım büyük şirkete iş başvurusunda bulundum. Orada yaptığım çalışmaları takdir eden şube sorumlusu Hakan bey beni burada görmekten büyük zevk alacağını ve ekibin bir parçası olmam gerektiğini söylüyordu. Onunda beni desteklemesi sonucunda şirkete yaptığım iş başvurusu kabul edildi ve o ay içinde çalışmaya başladım. Dünyaca ünlü bir firma olduğumuz için sürekli yeni işler ve koşuşturmacalar devam ediyordu. Şirketimizin büyük patronu ellili yaşlarında oldukça bakımlı ve düzenli spora giden yaşını hiç de göstermeyen bir beyefendiydi. Düzenli olarak işleri kontrol etmeye gelir ve her geldiğinde beni dikkatli bir şekilde gözlemleyerek iletişim kurmaya gayret gösterirdi. Büyük patronun benimle ilgilenmesi ve diyalog kurması herkesin garibine gitse de içimdeki kadınsı his bu işin altında başka şeyler olacağını söylüyordu.

Yakışıklı Patronumla İlk Gayri Resmi İletişimimiz

Akşam saatleriydi ve mesai bitimine doğruydu. Şirket elemanları tek tek dağılıyordu ve herkes son işlerini acele bir şekilde tamamlamaya çalışıyordu. Benim şirketten çıkışım biraz geç saatlere kalıyordu. Henüz yeni ve deneyimsiz olduğum için işlere daha sıkı asılmam gerektiğinin farkındaydım. Saat altı da çıkma gereken işimden yedi de ancak çıkabilmiştim. Otobüs durağına doğru yürüdüm ve beklemeye başladım. Aradan henüz beş dakika geçmişti ki gemi gibi büyük ve lüks bir araba tamda önümde durdu ve pencere açıldığında ise büyük patronumu gördüm. Bu duruma çok şaşırmıştım. Adam beni içeri davet etti ve gideceğiniz yere kadar bırakayım dedi. Bende binmek durumunda kaldım. Arabanın arkası son derece lüks ve konforluydu. Büyük patronumun bu davranışı bana biraz garip gelse de kadınsı hislerim baskın çıkmıştı yine. Üzerimde ten rengine yakın bir balık etek ve üstümde de beyaz gömlek vardı. Hava sıcak olduğu için üst düğmeleri açıktı ve güzel görünüyordum. Büyük patronum direk konuya girdi ve işe alınmam dahil olmak üzere her şeyden haberi olduğunu, çalışmalarımı takdir ettiğini ve staj gördüğüm dönemde de beni bildiğini söyledi. Bu en son dediği şeyi çok garipsemiştim. Demek ki olgun patronum beni takıntı yapmıştı.
Ben bu düşünceler içindeyken, patronum elini bacaklarıma götürdü ve gözlerimin içine bakarak beni beğendiğini ve baş başa vakit geçirmek istediğini itiraf etti. Böyle zengin ve ünlü bir adama yok demek istemedim. Daha sonra oldukça lüks ve ünlü bir rezidansa gittik. Buradaki evinden kimsenin haberi olmadığını söyledi. Evin içine girdiğimizde koca bir malikane gibi lüks ve pahalı eşyalarla doluydu. Patronumun asıl amacının benimle gecelik ilişki mi kurmak istemesiydi yoksa metresi mi olmamı istiyordu. Bu sorunun cevabını düşünüyordum. Evde biz ikimiz de tektik. Benden bir viski doldurmamı istedi ve kendime de almamı istedi. Başa başa içkimizi yudumlarken, büyük patron benimle sevişmek istediğini ve düzenli bir hayat için birlikte vakit geçirmeyi önerdi. Bunun karşılığında zamanla işte yükselme ve farklı pozisyonlar için de girişimlerde bulunma sözü aldım.

Yakışıklı Patronumla Sekse Doyduk

Uzun boylu ve düzgün fizikli yakışıklı patronum, soyunduğu zaman kocaman aleti çok dikkatimi çekti. Neredeyse kol gibi uzun ve kalındı. Ama ben zaten uzun alet yalamayı çok seviyorum. Zengin bir adamın düzenli metresi olma düşüncesini kabul ettiğime ben bile inanamazken bu fırsatı da elimin tersiyle itmek istememiştim. Çünkü hem çok genç ve tecrübesizdim hemde güçlü insanlar tanımam gerekiyordu. Azgın adamın kışkırtıcı bakışları ile üzerimdeki kıyafetleri soydum ve duşa girmek istediğimi söyledim. Elimi tuttu ve çıplak bir halde duşa girdik. Hamam gibi büyük duşun içinde her türlü konfor vardı. Kaslı ve güçlü patronum beni kucağına alarak dudaklarıma yapıştı. Zaten minyon ve zayıf bir çıtır olduğum için, kucaklanmak çok hoşuma gidiyordu. Adamın kalın ve uzun aleti tenime değdiğinde sıra dışı bir heyecana kapılmıştım. Derken sıcak suyun altında patronumun aletini tutkuyla yalamaya başladım. Ben yaladıkça ve emdikçe büyüyen alet beni korkutmaya başlamıştı. Tenimde uzanan sıcak öpücükler ve dokunuşlar beni tahrik ediyordu. Az sonra da domaldım ve koca aleti sulu amcığıma almak istedim. Güçlü adam koca aleti tek hamlede amcığıma sapladı ve seksimiz başladı. Tamamı giremese de girdiği kadarı mutlu etmeye yetiyordu. Taş gibi sertleşen alet bir süre girip çıktıktan sonra içime sıcacık şeyler akmaya başladı. Kondom kullanmayan patronum içime boşalmıştı. O yüzden gün hapı almam gerekti. O gün patronum beni dört defa becerdi. Sohbetlerimizde eşinin kısa zaman önce vefat ettiğini ve bu yolu seçtiğini söylüyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir