Yaşanmış Sex Hikayeleri

Şişli Escort Bayan Portalı

Çalıştığım Oteldeki Seksi İngiliz Turiste Seks Hizmeti Verdim

Merhaba sayın saksolin.com takipçileri sizlere başımdan geçen oldukça sıra dışı ve garip bir seks hikayesini tüm çıplaklığı ile anlatmak istiyorum. Bu olay pandemi patlamadan önceki yaz ayında gerçekleşti. Düzenli olarak yaz aylarında Antalya’nın en lüks ve gözde otellerinden birinde çalışmaya gidiyordum. Senelerdir aynı mekâna gittiğim için artık beni herkes çok iyi tanıyor ve bana güveniyordular. İngilizcem de iyi olduğu için gelen turistlerle de iyi anlaşıyordum. Hatta sırf tercümanlık işinden bile çok güzel paralar kazanıyordum. Yabancı turistlerin çok sık takıldığı bölümde her zamanki çalışmalarıma başlamıştım.

Benim görevim misafirlerimizi gözlemlemek ve rahatlarını sağlamak için elimden gelenin en iyisini yapmaktı. Çok tatlı bir İngiliz Aile dikkatimi çekiyordu. Orta yaşlı anne ve bana yanlarında ise iki yetişkin sayılacak genç vardı. Bunlardan biri kız biri de erkekti. Kız olan o kadar seksi ve güzeldi ki sanki kalemle çizilmiş hatları her erkeğin aklını başından alacak cinstendi. Düzenli olarak onları takip ediyor ve bir ihtiyaç durumunda iletişim kurmak için can atıyordum. Bu seksi ve güzel kızla tanışmam ve aksiyon yaşamam gerekiyordu. Düzgün fiziğim ve yakışıklı olmam İngiliz kızında dikkatini çekmişti. O da gözlerini benden alamıyordu.

Gece geç saatlerde sahil kenarındaki bar sabaha kadar açık olur ve oteldeki gençler orada eğlenip bazen de çılgınca sevişirdiler. Bizde bunları görmezden gelip onların kendini rahat hissetmesini sağlardık. Bu geceki görevim barda takılmaktı. Derken seksi ve çekici İngiliz turist kız da eğlenceye katılmıştı. En samimi arkadaşımdan izin isteyerek onların arasına katılmaya karar verdim. Ama bunu gizli bir şekilde yapacaktım ve arkadaşım hariç kimsenin de bu durumdan haberi olmayacaktı. Gecenin ilerleyen saatlerinde alkolün de dozu artınca herkes sarhoş olmuştu. Ben İngiliz kızla muhabbeti epey ilerlettim ve onu kendi odama davet ettim. Oteldeki boş odaların anahtarlarına ulaşmak benim için çocuk oyuncağıydı. Seksi kızı güzel bir odaya götürdükten sonra soyunduk ve o enfes güzelliği yaşamaya başladım. Süt gibi açık ve temiz teni aklımı alıyordu. Vücudunda tek bir tüy bile olmayan güzel kız tamda bir seks kraliçesi gibiydi. Aletimi ağzına almak için sabırsızlanıyordu.

Kol gibi aletime enfes bir oral seks yaptı. Suratına tüm döllerimi serptim ve zevkten havalara uçtu. Tatlı amcığı ıslanınca bu seksten çok büyük tat aldığını anlamıştım. Sırtüstü uzandı ve uzun bacaklarını yanlara ayırıp kocaman aletimi ıslak amcığına tek hamlede aldı. İçine gidip gelirken inlemeleri halen kulağımda çınlıyor. Seksi kızın her hali an ve an aklımda kaldı. Az sonra amcığından çıkardığı aletimi tekrar ağzına aldı ve tekrar boşalmamı sağladı. O gece güzel İngiliz turistle tam dört posta attık ve her seferinde dolu dolu boşaldım. Anal ve oral seksi o kadar güzel yapan biri ile sikiştiği hatırlamıyorum. O tatlı ve sulu amcığını unutmam imkansız. Bir hafta tatilleri boyunca bu eşsiz güzelliği her gece becermeye devam ettim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir