Yaşanmış Sex Hikayeleri

Şişli Escort Bayan Portalı

Çocuk Bakıcımız Hülya’yı Unutamıyorum

Merhaba arkadaşlar size başımdan geçen ilginç ve bir o kadar da karmaşık seks maceramı anlatmak istiyorum. Ben ve eşim ikimizde çalıştığımız için henüz iki yaşında olan oğlumuza mecburen bir bakıcı tutmak zorunda kalmıştık. Henüz çok genç ve güzel olan bakıcımız, üniversite okuduğu için bizim çalışma saatlerimizde boş oluyor ve böylelikle oğlumuza rahatlıkla bakabiliyordu. Adı Hülya olan güzel bakıcımız, bir kalemle çizilmiş gibi kusursuz vücut ölçülerine ve diri göğüslere sahipti. Bir aile arkadaşımızın kuzeni olduğu için onu rahatlıkla işe almıştık. Karşılıklı olarak birbirimize güveniyorduk. Eşimle seksi bakıcımız Hülya çok iyi anlaşıyorlardı. Karım kıskanç olmadığı için bir sıkıntı olmamıştı. Bazı günler eşimin mesaiye kalması gerektiğinde ben ondan önce eve geliyordum. Sağ olsun güzel kız Hülya akşam yemeğini de yapmış oluyordu.

Gözlerimi Hülya’nın Güzel ve Diri Göğüslerinden Alamıyorum

Hafta sonunda bir arkadaşının ansızın trafik kazası geçirmesi üzerine vardiyalı işini bırakamayan karım eve en az üç saat geç geleceğini söylemişti. Bu durumda ben eve yalnız gidecektim ve Hülya ile zaman geçirme fırsatım olacaktı. Uzun bir süredir Hülya ile birbirimize anlamlı bakışlar atıyorduk. Düzenli spor yapan dinç ve fit bir erkek olduğum için Hülya’nın bana hayranca bakışlarını sürekli yakalıyordum. Olgun bir erkeğin vücudunu ve seks performansımı merak ettiğini düşünürdüm. Eve geldiğimde Hülya oğlumuzu uyutmuştu. Ben gelir gelmez o çıkmak için hazırlanıyordu. Eşimin geç geleceğini ve bu arada bize eşlik etmesini istedim. Karımın geç gelme haberini duyan Hülya heyecanlanmıştı.

Oğlum Uyuyunca Hülya İle Baş Başa Kaldık

Yarım saat sonra oğlum uykuya dalmış ve biz de Hülya ile mutfakta kahve içiyorduk. Birbirimize karşı şehvetli bakışlarımız ve zamanı değerlendirme çabamız neticesinde giderek daha çok yakınlaştık ve ben Hülya’nın güzel göğüslerine kolumu dayadım. Azgın Hülya vakit kaybetmeden ellerini aletime götürdü. Meğerse dünden hevesli olan Hülya ile iki saat boyunca mutfakta aralıksız sikiştik. Uzun bacakları ve narin yapısı ile beni mest eden Hülyanın tatlı sulu amcığını yalamak çok güzeldi. Tertemiz ve mis gibi kokan Hülya’yı becerdikten sonra uzun bir süre karımdan soğudum. Bunca güzellikler dururken kokmuş karımla seks yapmak zor geliyordu. Üniversiteli güzel kızı becermenin bana kattığı pozitif enerjiyi haftalar boyunca üzerimde taşıdım. Daha sonra birkaç kez daha bu gibi durumlarda Hülya İle çok güzel seviştiğimiz anlar oldu. Bazen de ona ekstra harçlık veriyordum. Olgun erkeklerden hoşlandığını dile getiren güzel kız, kalın aletimi alırken zevkten havalara uçuyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir