Yaşanmış Sex Hikayeleri

Şişli Escort Bayan Portalı

Doktor Sevgilim Her Fırsatta Sikişmek İstiyor

Sevgili arkadaşlar hepinize selamlar, ben Ankara’dan Tolga. Sizlere en özel ve güzel seks maceramı anlatmak istiyorum. Aslında bir bakıma içimi dökmek ve eski güzel günleri tekrardan anmak istiyorum. Bundan yıllar önce amcam Hasan trafik kazası geçirmiş ve kolunu kırmıştı. Mecburen ameliyat olması gerekiyordu ve kaza da öyle bir zamana denk gelmişti ki, bayram tatili olunca çok acil ameliyatlar dışında ameliyat yapılmıyordu. Yani amcamın kolunu alçıya aldılar ve birkaç gün sonrasına ameliyat günü verildi. Bu sırada ben düzenli olarak yanında kalıp ona refakat ediyordum. Ankara’nın büyük üniversite hastanelerinden biri olduğu için çok sayıda asistan doktor ve yeni doktor adayları sürekli olarak servisleri geziyor ve hastaları düzenli olarak takip ediyordular. Ben o zamanlar yirmi iki yaşında ve üniversite üçüncü sınıfta okuyordum. Hem çok genç hemde yakışıklı bir erkek olduğum su götürmez bir gerçekti. Üniversite hayatım boyunca etrafımda sürekli güzel ve alımlı kızlar olmuştu. Ben bir kız arkadaş ile takılmaktansa daha çok deli dolu seks maceralarına girmeyi daha mantıklı görüyordum.

Amcamın hastanede yattığı dönemde hayatıma giren en özel ve güzel kadınla tanışma fırsatım oldu. Benden yaşça büyük olsa da kısa zamanda onunla aramızda sıra dışı bir etkileşim olmuştu. Tanıştığımızın ilk günü akşam nöbetine kalan yeni sevgilim Dr Nurten ile sabahın ilk ışıklarına kadar sohbet etme ve bir birimizi tanıma fırsatı bulmuştuk. Yine o gece sabah nöbetten çıktığı zaman beni de evine davet etmişti. Bende amcamı kardeşim Hüseyin’e teslim edip yeni sevgilim Nurten ile eve gelmiştim. Tek başına hastane kampüsündeki lojmanlarda kaldığı için evi yürüme mesafesindeydi ve tek başına kalıyordu. Güzelliği ve seksi cazibesi ile her erkeğin aklını başından alacak kadar enfes bir kadındı. Genç erkeklere karşı ilgisi olduğunu keşfetmiştim. Eve girer girmez tamamen soyundu ve doğru duşa girip bir güzel yıkanacaktı. Yanıma yaklaşıp beni de elleriyle soydu ve birlikte duşa girdik. Tüm vücudumuzu okşayarak ve birbirimizi öperek duş aldık. Bana yeni havlularından birini verdi. Kurulandıktan sonra yatak odasına geçip uzandık ve birbirimize sarıldık. Çok farklı bir yolda olduğumu biliyordum ancak Nurten’in seksi vücudu ve kusursuz güzelliği bende akıl bırakmamıştı. Bembeyaz tenini öpmeye ve mis kokan tenini koklamaya başladım. Bacaklarının arasına geldiğimde, tertemiz amcığı hafif pembeleşmişti. Dilimle onu dakikalarca yaladım, aşırı zevke gelen sevgilim saçlarımı ve başımı okşamaya başladı. Aletimi ağzına aldığı zaman bana hayatımın en güzel oral seksini yapmıştı.

Dişleri tenimi rahatsız etmeden aletimi dakikalarca yaladı ve daha sonra sırt üstü uzandığım yerde kucağıma oturdu. Vahşi bir at gibi üzerimde tepinen seksi Nurten’in içine tüm döllerimi boşalttım. Beni o kadar güzel öpüp kokluyordu ki, o güzel kadını asla unutamıyorum. Çok kız arkadaşım olmuştu ve seks yapmıştım ancak Nurten gibi harika bir kadınla tekrar sevişme fırsatım asla olmadı. Seks hayatımdaki en özel ve güzel kadının o olduğunu söylesem abartmış olmam. Amcam hastanede kaldığı süre içinde tatlı sevgilim ile düzenli olarak görüştük ve sevişmeye devam ettik. Daha sonra amcam ameliyat oldu ve hastaneden çıktı. Bir süre daha görüşmeye devam ettik. İhtisasını bitiren güzel Dr Nurten’in ataması olunca doğuya gitti. Bende onsuz kaldım. Halen bile aklıma geldiğinde aletim kalkıyor. Onu düşünerek otuz bir çekiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir