Yaşanmış Sex Hikayeleri

Şişli Escort Bayan Portalı

Dul Ferit Amcam Mahallenin Ünlü Kızını Sikiyor

Hepinize merhabalar saksolin.com takipçileri. Benim adım Aydın, yirmi bir yaşında bir gencim. Sizlere şahit olduğum oldukça azgın bir seks macerasını anlatmak istiyorum. Bundan yaklaşık olarak altı yıl önceydi. Ben henüz liseye yeni başlamıştım ve ailemizle birlikte aynı mahallede ancak farklı sokaklarda oturuyorduk. Amcalarım ve halalarımla sürekli ve düzenli bir şekilde görüşüyorduk. Biz büyük bir aileydik ve o zamanlar çok daha mutluyduk. En küçük amcam, baba annemin zoruyla evlenmiş ve çok da mutsuz bir genç adamdı. Zaten kısa bir süre sonra da azgın karısından ayrıldı ve tek başına yaşamaya devam etti. Ben ve onun arasında çok da fazla bir yaş farkı yoktu. Beni her zaman yanında gezdirir ve en sevdiği yeğeni ben olduğumu dile getirirdi. Bende onu çok severdim. Yalnızlık amcamı çok sıkmaya başlamıştı. Mahallenin en ünlü ve azgın karısı Dilber ile aralarında bir şey olduğu söylentisi çıkıyordu. Ancak amcam o kadınla ancak sikişirdi. Bunun en yakın tanığı da bendim.

Hiç unutmuyorum bir hafta sonuydu. Amcam elime bir not kağıdı sıkıştırdı ve bunu Dilber karısına götürmemi söyledi. Bende benden isteneni yaptım ve kağıdı götürüp ona verdim. Aradan birkaç saat geçmişti ki ben ve amcam evde maç izlerken kapı çaldı ve seksi Dilber eve geldi. Amcam beni odada yalnız bıraktı ve yatak odasına geçtiler. Bende dayanamadım ve kapının hafif aralığından onları izlemeye başladım. Seksi kadın Dilber soyunduğu zaman enfes güzelliği ortaya çıkmıştı. Dimdik memeleri ve yuvarlak dolgun kalçası herkesi baştan çıkarıyordu. Amcamın aletini ağzına alıp yalamaya başladı. Amcamın aleti saniyeler içinde uzadı ve kalınlaşmıştı.

Onları izlerken benim de aletim kalktı ve şortumu çıkarıp otuz bir çekmeye başladım. Azgın amcam Ferit, seksi kadın dilberin tüysüz ve temiz amcığını dil darbeleri ile bir güzel yemeye başladı. Zevkten inleyen ve mutluluk haykırışına başlayan tatlı kadın beni mest ediyordu. Amcamın yerinde olmak için neler vermezdim ki. Onları izlediğimden habersiz bir şekilde sikiştiler ve amcam üstüne bir de zevk sigarası yaktı. Az sonra azgın kadın amcamın aletini tekrar ağzına alıp yalamaya başladı. Tüm zevk suyunu yutarken diliyle enfes hareketler yapan azgın kadın Dilber hayallerimi süslüyordu. Amcam bu kadını siktiği için çok şanslıydı. En kısa zamanda bu güzel kadınla bende seks yapmak istiyordum ama bunu amcama nasıl söyleyeceğimi bilemiyordum. Amcam her fırsatta bu enfes hatunu sikmeye devam etti. Onları izledikçe bende otuz bir çekmeye devam ediyordum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir