Yaşanmış Sex Hikayeleri

Şişli Escort Bayan Portalı

Dul Komşum Kezbanı Fena Siktim

Merhaba arkadaşlar dul komşum Kezban ile aramızda geçen çok özel macerayı sizlerle paylaşmak istiyorum. Yaşadığımız apartmana geçen ay Kezban adında yeni bir komşumuz yerleşti. Bir devlet kurumunda çalışan Kezban yeni boşanmış ve bir çocuğuyla yeni eve taşınmıştı. Kısa bir süre sonra öğrendiğime göre, Kezban’ın kocası onu başka bir kadınla aldatırken Kezban bunları basmış ve kadını bir güzel hırpaladıktan sonra kocasına da bir sürü laf söyleyip evi terk etmişti. Mahkeme de bunları tek celsede boşayarak çocuğu da henüz küçük olduğu için Kezban’a vermişlerdi. Yaşadığı bu travmadan sonra bir hayli kötü olan Kezban, bir süre psikoloğa gitmiş ve bu travmayı atlatabilmek için ilaç bile kullanmıştı. Aslında çok güzel ve çekici bir kadın olmasına rağmen kocasının Kezban’ı neden aldattığını bir türlü anlamış değilim.

Kezban’la ilk karşılaşmamız

İş yerinden çıktıktan sonra eve ekmek almak için fırına gitmiştim. Mahallenin girişindeki fırında sıramı beklerken Kezban’da geldi. Kezban’ın annesi de aynı mahallede olduğu için sabah işe giderken kızını annesine bırakıyor akşam gelirken de annesine uğrayıp akşam yemeklerini yiyorlar ve sonra Kezban kızını da alıp evine geçiyordu. O gün fırında sıra beklerken Kezban ile göz göze geldik ve ben cesaretimi toplayıp kendimi tanıttım. Kezban’ın beni oldukça sıcak karşılaması ve samimi tavırları hoşuma gitmişti. Ayak üstü sohbet ederken, yalnız olduğu için bir şeye ihtiyacı olması durumunda ona yardımcı olacağımı ve her zaman telefonumun ona açık olacağını söyleyerek numaramı verdim. Biran Kezban’ın bakışlarındaki çaresizliği ve yalnızlığı görünce gerçekten de çok üzülmüştüm. Böyle güzel ve alımlı bir kadın mutsuzluğu hak etmiyordu.

Kahve bahane Kezban şahane

Babam vefat ettikten sonra evde ben ve annem tek kalmıştık. İyice yaşlanan annem erken saatte televizyonun karşısında oturduğu yerde uyuya kalıyor ve bende her defasında onu yatağına kadar götürüyordum. Bu akşam da aynı şeyleri rutin olarak yaptım. Annemi yatağına uzattım ve tam da çayımı alıp televizyonun karşısına geçiyorken telefonum çaldı. Arayan Kezban’dı televizyonun çekmediğini ve sanırım anten ayarının bozulduğunu söyledi. Yardımcı olabilir miyim diye soruyordu. Bende hiç zaman kaybetmeden üzerime düzgün bir şeyler çekerek aşağı, onun dairesine indim. Akşam saatleri olduğu için ortalarda pek de kimse yoktu. Kezban da kızını uyutmuş ve evdeki işlerini bitirdikten sonra televizyonun karşısına geçip biraz keyif yapacakmış, ama televizyon bozulunca başka kimseyi tanımadığı için benden yardım istemişti. Ufak bir gözlemden sonra sorunun ayarlamadan kaynaklandığını tespit ettim ve tüm kanalları tek tek ayarladım. Kezban buna çok sevindi ve bana kahve ikram etmek istedi bende kabul ettim. Kahvelerimizi yudumlarken Kezban konuşmaya başladı. Yalnızlığından yaşadıklarından bahsederken çok güzel ve çekici görünüyordu. Bana olan şehvetli bakışları gerçekten de hoşuma gidiyordu.

Uzun süre yalnız kaldığı için sevişmeyi çok arzuladığı her halinden belliydi. Ben de gizliliğe önem veren biri olarak onun kendini rahat ve güvende hissetmesi için elimden geleni yaptım. Biraz sonra Kezban yanıma oturdu ve bana sarıldı. İlk başta nasıl bir tepki vereceğimi bilmezken az sonra bende ona sarıldım ve dudaklarından öptüm. Aramızda başlayan sıra dışı yakınlaşma biraz sonra şehvetli bir seks macerasına dönüşecekti. Elimden tuttu ve beni yatak odasına götürdü. Kıyafetlerimi soyduktan sonra aç bir kaplan gibi aletime saldırdı. Dakikalarca oral seks yaparak beni zevkin doruğuna kadar çıkardı. Az sonra da kabaran aletim artık Kezban’ın amcığına girmek için can atıyordu. Kezban’ın diri göğüslerini öperken ve koklarken aldığım haz çok özeldi. Sanki hiç kullanılmamış, okşanmamış gibi diri ve güzeldiler. Yuvarlak poposu o kadar çekici ve davetkardı ki dakikalarca güzel poposunu ve az kullanılmış amcığını yaladım. Benim her dil darbem ile Kezban biraz daha ıslanıyor ve zevkten inliyordu. Uzun süredir sevişmediği için son derece azgın olan Kezban, bu gece tüm enerjimi tüketecekti. Onun istediği ve özlediği her pozisyonda seviştik. Bana yaşattığı mutluluk o kadar özeldi ki daha önce hiç kimseden bu zevki alamamıştım. Güzel Kezban’la yaklaşık olarak dört saat aralıksız seviştik ben üç posta atarken Kezban’ın kaç posta boşaldığını hatırlamıyorum. Yaşadığım en özel seks macerası için Kezban’a ne kadar teşekkür etsem az olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir