Yaşanmış Sex Hikayeleri

Şişli Escort Bayan Portalı

Eniştem Baldızına istediğini veriyor

Sizlerle oldukça sıra dışı bir seks hikayesi paylaşmak istiyorum. Benim adım Asuman ve 24 yaşındayım. Genç yaşta evlenmiş olmanın bana yaşattığı bazı zorlukların olduğunu kabul ediyorum. Henüz kendimi bile tanımadan, ailemin baskısı ve zorlaması ile hiç sevmediğim ve benden yaşça büyük bir erkek ile evlendirildim. Fakat ablam benim gibi teslimiyetçi değildi. Ablam benim yaşlarımdayken onunda üzerine böyle gitmelerine ve zorla evlendirmek istemelerine rağmen o herkese karşı çıkmış ve sevdiği adam olursa evleneceğini söylemişti. Ablamın dediği gibi de oldu. Birkaç yıl sonra mahallemizin en yakışıklı ve cazibeli erkeği ile birbirlerine aşık oldular ve evlendiler. Ablam evlendikten çok kısa bir süre sonra da ailem beni evlendirdi ve böylece evde hiç kız kalmamış oldu. Ablam ve benim evimiz birbirine çok yakındı. Bazı günler birbirimize gelir kahve içer ve seks hayatımız hakkında çılgınca sohbetlere başlardık. Ablam her defasında eniştemin onu çok güzel becerdiğini ve bu sikişten aldığı zevki ballandıra ballandıra bana anlatırdı. Bende her defasında iç çekerek neden böyle bir sikiş yaşayamadığımı ve bu güzel duygulardan yoksun kaldığımı düşünür kendi halime üzülürdüm. Çünkü kocamı hiç sevemedim ve seks hayatımız da berbattı. Göbekli ve anlayışsız bir kocadan kim zevk alabilir ki.

Kocam il dışına çıktı

Benim için günler oldukça sıkıcı ve monoton bir halde geçmeye devam ediyordu. Ablamın bahsettiği o güzel sikiş maceralarını kendi içimde yaşamaya başladım. Her akşam uyurken eniştemi düşlüyor ve amcığımı okşaya okşaya uykuya dalıyordum. Bir gün ansızın kocamın il dışına çıkması gerekti. Yeni açacakları iş yeri için gerekli belgeleri ve izinleri almak üzere Ankara’ya gitmesi gerekiyormuş. Bunu bir fırsat olarak değerlendirmek istedim. Uzun yıllar boyunca ilk defa yalnız kalacaktım. Eniştemi düşünerek uyuduğum gecelerin acısını bir şekilde çıkarmam gerekiyordu.

Ablam hasta annemle ilgilenmeye gitti

İyice yaşlanan annemde artık kronik hastalıkların sayısı gittikçe çoğalıyordu. Yüksek tansiyona bağlı beyin kanaması geçiren zavallı annem artık yatağa bağımlı ve son zamanlarını geçiriyordu. Ablamla aramızda anlaştık ve sırayla anneme bakacaktık. İlk sırayı ablam almak istedi. Bende kabul ettim sırayla birer hafta anneme bakmaya başladık. Ablam pazartesiden itibaren annemin evine yerleşti. Belki de bu benim aradığım fırsattı, eniştemi artık hayallerimde yaşamak istemiyordum. Bana dokunuşlarını hissetmek, göğüslerimi ona emzirmek ve aletini yalamak istiyordum. Kocamın il dışına çıkması ve ablamın evde olmaması bana istediğim fırsatı veriyordu. Zaman kısıtlı olduğu için bir an önce harekete geçmek gerekiyordu.

Eniştemi yemeğe davet ettim

Eniştem keyifçi olduğu için onun için harika bir sofra hazırlamaya karar verdim. Rakı ile balığı çok sevdiğini bildiğim için güzel bir balık yemeği hazırladım ve yanında bir de rakı açtım. Akşam yemek davetimi kabul eden eniştem, kimseye haber vermeden gelmişti. Sofrayı misafir odasında kurdum üzerime son derece rahat kıyafetler giyindim ve makyajımı yaptım. Beni böyle rahat gören eniştem, niyetimi çabucak anlamıştı. Gençlik yıllarında eniştem son derece hızlı ve çapkın bir adamdı. Mahallede adının geçmediği kız kalmamıştı. Kızlar çok kısa sürede onun seksi cazibesine kapılıyor ve altına yatıyordu. Biz kızlar arasında sürekli konuşulan şeylerden biri buydu. Bunları bildiğim için son derece rahattım. Eniştem benim bu halime hiçbir tepki vermemiş tam aksine bu halim onun hoşuna gitmişti. Yemeğe oturduk ve rakıyı açtım. Eniştem bir güzel yemeğini yerken arada bir de beni süzüyor ve bakışlarıyla beni mest ediyordu. İkişer duble rakı içtikten sonra ikimizde meyhoş olmuştuk. Ben yakışıklı eniştemin yanına oturdum ve ellerimle aletini okşamaya başladım. Oturduğu yerde istifini bozmayan adam alt kıyafetlerini çıkardı ve aletini ağzıma dayadı. Sonunda en çok istediğim ve düşlediğim aleti rahatça somuruyor ve tadına varıyordum.

Ablam az bile anlatmış

Bir süre oturduğu yerde eniştemin mis gibi aletini yaladım ve istediğim gibi doyuma ulaştım daha sonra elini tutarak onu yatak odasına çektim. Çok özel bir gece yaşamak istiyordum. En çok sevdiğim lavanta kokulu mumları yaktım ve oda enfes kokmaya başladı. Bu gece ona özel en seksi ve çekici iç çamaşırlarımı giyindim. Beni iç çamaşırlarımla göre eniştem artık gerçekten heyecanlanmaya başlamıştı. Aleti çok kısa sürede kalktı ve taş gibi dirildi. Yatağa uzandım ve onun üzerime çektim. Baştan aşağıya doğru her zerremi öptü, aşağıya geldiğinde diliyle harikalar yarattı ve tatlı amcığım defalarca sulandı. Kaç defa boşaldığımı ben bile hatırlamıyorum. Eniştemin bu kadar profesyonel olduğunu tahmin bile edemezdim. Şimdi ablamın anlattıkları aklıma geliyor da, ablam az bile söylemiş. Eniştem gerçekten de bir seks uzmanıymış. O gece beni her yoldan defalarca beceren eniştem, beni o kadar mutlu etmişti ki, ona bağlanmamak elde değildi. Güçlü kollarıyla belimi sarması ve beni kucağında becermesi çok hoşuma gitti. Zevk çığlıklarımı attıkça eniştem daha çok sarılıyor ve aletini en derin yerime kadar değdiriyordu. Böyle yakışıklı ve seks uzmanı bir eniştem olduğu için kendimi şanslı görüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir