Yaşanmış Sex Hikayeleri

Şişli Escort Bayan Portalı

Erhan Sonunda Bekaretim Bozuldu

Yıllar geçse de üstünden ben inatla bekaretimi korumaya devam ediyordum. Aslında kendimi ve her şeyimi hayatımın erkeğine saklamak gibi bir düşünceye sahiptim. Bir parçası olduğum kız topluluğu ise benim bu düşüncemden çok uzaktı, herkes kendi havasında istediği şeyi istediği kişiyle yaşamaya devam ediyordular. Ergenlik yıllarında kızlar arasında bahsi oldukça fazla geçen ve utanarak bahsettiğimiz konuları artık daha rahat ve özgürce konuşuyorduk. Bir erkeğin vücudunun tüm ayrıntılarını konuşurken, bazı kız arkadaşlarımın ağzı sulanıyor ve kendi yaşadıkları seks tecrübelerini anlatarak başkalarının iştahının kabarmasına sebep oluyordular. Samimi olduğum kız arkadaşım Ece artık benimde seks hayatına atılmam gerektiğini söylediğinde yüzüm kızarmış ve çok utanmıştım. Uzun süredir hayalini kurduğum ve beğenerek uzaktan takip ettiğim bir erkek vardı. Ama bunu kimseyle paylaşmamıştım. Sanki benim yaşadığım şey platonik bir aşktı.

Platonik Aşkım Erhan’a İçimi Döktüm

Alkolle pek aram olmasa da zilli arkadaşım Ece bir gün elinde altı tane bir aile bana geldi. Bu hafta sonu evde tek olacağımı bilen Ece, fırsatı değerlendirmişti. Baş başa arkadaşım ile güzel bir hafta sonu geçirecektim. Cumartesi akşamı evde birlikte akşam yemeğimizi hazırladık ve bir yandan televizyon izlerken bir yandan da biralarımızı yudumlamaya başladık. Ece alkol tüketme konusunda benden oldukça ilerideydi. Ben ise yavaş ve sakin yudumlarla ona eşlik ediyordum. Fakat ikinci biramı da yarıladıktan sonra bir anda içimde kopan fırtınalar beni farklı bir kız haline getirmişti. Tüm algılarım açıldı ve Ece ile koyu bir sohbete başladık. Erhan’a karşı olan ilgimi ve içimde beslediğim tüm duyguları ona bir bir dökmeye başladım. Son derece yakışıklı ve bir o kadar da seksi olan genç adam, birçok kızın hayallerini süslüyordu. Gecenin ilerleyen saatlerinden Ece’den Erhan’ın cep telefonunu aldım ve onu aradım. Normal şartlar altında asla yapamayacağım bir şeyi kafam hoşken yapmıştım. Tüm vücudum ve her bir zerrem Erhan’ı arzuluyordu. Bunu ona açıkça ifade ettim. Telefonun karşısındaki genç ve yakışıklı adam beni gülümser bir tavırla dinledi ve ertesi gün ayık kafa ile daha mantıklı konuşacağımızı söyleyerek telefonu kibarca kapattı. Erhan’ın aşırı tepki vermemesi ve bana sıcak davranması hem beni cesaretlendirdi hemde ona karşı olan ilgimi daha çok arttırdı.

Erhan’ı Eve Davet Ettim

Erhan ile ertesi gün normal bir şekilde konuşarak kendimi ona ifade ettim. Eğer bir erkek ile ilk seksimi yaşayacaksam bunun kendisi olması gerektiğini söyledim. Ancak Erhan, aşk hayatına girmek için henüz çok genç olduğunu ve sadece seks yapmayı düşündüğünü söylemişti. Ben ona karşı en derin duyguları beslerken o sadece beni becermekten bahsediyordu. Bunu duymak bana biraz koysa da tatlı amcığımı bunca sene saklamışken, sonunda şehvetle istediğim genç erkekle sevişmenin mantıklı olacağını düşündüm. Pazar akşamı Erhan’ı eve aldım. Hem annemler evde yoktu hemde akşam saatlerinde komşularımız erken uyuduğu için son derece rahattım. Erhan gelirken bira da almıştı. Bende biraz çerez çıkardım ve meyve hazırladım. Oturma odasındaki kanepede oturduk. Tenindeki parfüm o kadar güzel kokuyordu ki, başım döndü ve altta hafif bir ıslaklık hissettim. Henüz Erhan beni becermemişti ama ben boşalmıştım bile, biralarımızdan biraz yudumladıktan sonra yakışıklı Erhan’ın kollarının arasına yumuldum ve başımı göğsüne dayadım.

O an çok huzurlu ve mutluydum. Erhan da elleriyle bacak arama doğru hamle yapıyordu. Ona yardımcı olmak için bacaklarımı ayırdım ve parmakları tatlı amcığımın etrafında dolanmaya başladı. Parmak ucu vajinamın girişinde bir ileri bir geri gidip geliyordu. Dudaklarına yapıştım ve onu öpmeye başladım. Diri göğüslerimi yalarken çok ama çok mutluydum. Koca aleti o kadar sert olmuştu ki, oral seks yaparken çok güzel yalanıyordu. Çok da zaman kaybetmeden bacaklarımı ayırdım ve kol gibi aleti amcığıma aldım. Bir anca bacaklarımdan aşağıya süzülen sıcaklık beni kendime getirmişti. Sonunda hayatım boyunca en çok istediğim şey gerçekleşmişti. Sevdiğim ve arzuladığım genç adam beni becermişti. Bekaretimi Erhan bozdu. Daha sonraki zamanlarda sıksık Erhan’la buluşarak seks yapmaya devam ettik. İşi daha ileri götürüp, anal seks de yaptık her yoldan Erhan’ın aletini almak çok ama çok güzeldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir