Yaşanmış Sex Hikayeleri

Şişli Escort Bayan Portalı

Güzel Komşum Fatmanurla Seks Hayatımız Şenlendi

Merhaba saksolin.com okuyucuları sizlerle en güzel anılarımı paylaşmak için aranıza katılmaya karar verdim. Benim adım Hüsniye otuz bir yaşında evli bir kadınım. Bir kocam ve iki tane de erkek çocuğum var. Eşim esnaf olduğu için sabah erken saatlerde işyerine gidiyor. Çocukları da okula yollayınca ben evde tek başıma kalıyorum. Ta ki akşam saat beşe kadar. Sonra çocuklar geliyor Saat yedi gibi de kocam Hüsnü gelince ekip tamam oluyor. Son zamanlarda kocam Hüsnü ile cinsel hayatımızda bir soğukluk ve uzaklaşma olduğunu fark ettik. Aslında ben, komşum Fatmanur ile yakınlaştıktan sonra bazı şeyler değişmeye başlamıştı. Şimdi sizlere bu sıra dışı seks macerasını anlatmaya başlayacağım.

Fatmanur İle Sıkı Cinsel Sohbetler

Yaşadığımız apartmanda pek aile yoktu. Birkaç aile dışında diğer dairelerde ya öğrencilere yada tek başına kalan memur gençler vardı. İki üst komşum Fatmanur’da benim gibi ev hanımıydı yaşlarımız da hemen hemen birbirine yakın olduğu için her fırsatta bir araya gelerek vakit geçiriyorduk. Fatmanur, gayet güzel ve alımlı bir kadın olduğu için sürekli dikkatleri üzerine çekmeyi başarırdı. Yuvarlak taş gibi poposu ve enfes diri memeleri ile kadınları bile etkilemeyi başarıyordu. Hal böyle olunca Fatmanurla seksi sohbetler yapmak daha kolay hale geliyordu. Bir gün öğle saatlerinde onu aradım ve çay içmeye geleceğimi söyledim. Daha sonra evde hazırladığım kuru pastalardan da biraz tabağa koyarak yukarıya Fatmanur’un yanına çıktım. Beni son derece rahat kıyafetler ile karşılamıştı. Üzerindeki dantelli gecelik oldukça seksiydi. Bunu neden giyindiğini sorduğumda yeni aldığını ve bana göstermek için giydiğini söyledi. Neredeyse şeffaf ve harika göğüs dekolteli bu kıyafet beni bile tahrik ediyordu. Yuvarlak poposu ve koca memeleri o kadar güzel görünüyordu ki gözlerimi onlardan alamıyordum.

Azgınca Birbirimizi Okşamaya başladık

Biraz zaman geçtikten sonra Fatmanur’un yanına oturup kıyafetini incelemeye başladım. Sürdüğü kokular da oldukça güzeldi. Onun diri memelerine dokunmak istediğimi söyleyince hiç sorun çıkarmadan bana müsaade etti. Memeleri ellerime aldıktan sonra o da bana sarıldı ve dudaklarımı öpmeye başladı. Aramızda oluşan bu sıra dışı yakınlaşma giderek daha farklı bir boyuta doğru gidiyordu. Onu kucağıma aldım ve bir yandan da ellerimle amcığını okşuyordum. Anında sulanan amcık oldukça güzel ve temizdi. Yeni traş olduğu belli olan amcıkta tek bir pürüz bile bulamazdınız. Az sonra Fatmanur beni de soymaya başladı. Tüm kıyafetlerimi çıkardıktan sonra birlikte duşa girmeye karar verdik. Çıplak bedenlerimiz sıcacıktı. İkimizin de bacak arası o kadar sıcaktı ki sikişmek için can atıyorduk. Duşun içinde benim amcığımı dakikalarca yaladı. Islandığımı hissediyordum ama başımdan inen sıcak sudan mı yoksa amcık suyundan mı anlamamıştım. Derken Fatmanur kalım ve kara renkli bir vibratör getirip amcığıma sürtmeye başladı. Başı çok kalın olduğu için hoşuma gitmişti. Ağzıma alarak biraz somurdum ve sonra da bacak arama sokmaya çalıştım. Duş bittikten sonra yatak odasına geçtik ve ikimizde yatağa uzanıp sevişmeye başladık. Ateşli seksi kadın Fatmanur’da ne cevherler olduğunu o gün fark etmiştim. Ama bende de lezbiyen olma potansiyelinin çok yüksek olduğunu anladım. Onun eğlence çubuğunu da aramıza alarak birbirimize defalarca becerdik. Her defasında da zevk suyumuz aktı. Amcığımı o kadar güzel dil darbeleri ile yalıyordu ki, on beş yıllık kocam Hüsnü bile bu kadarını yapamamıştı. O gün ki sikiş maceramızdan sonra hem kocama hemde lezbiyen sikici komşum Fatmanura vermeye devam ettim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir