Yaşanmış Sex Hikayeleri

Şişli Escort Bayan Portalı

Hapishane Gülü Azgın Ayten’le Gizlice Sikişirdik

Uzun yıllar boyunca çalıştığım kurumdan artık ayrıldığıma göre size en özel seks maceralarının yaşandığı yer hakkında bazı kısa bilgiler vereceğim ve sonrada başımdan geçen en çılgınca seks macerasını anlatacağım. Kod adım Sikici ve otuz iki yaşındayım. En son gardiyan alımları sırasında işe girmeyi başardım ve ülkenin en bilindik cezaevlerinden birinde yeni görevime başladım. Burası hiç de bildiğim gibi yada saçma dizilerde gösterildiği gibi yerler değildi. Resmi kurumlar olmasına rağmen, cezaevlerinin kendine göre yazılı olmayan kanunları ve hukukları vardı. Çalıştığım cezaevi çok büyük olduğu için her gün yeni bir haber yada aksiyon mutlaka yaşanıyordu. Ülkenin en meşhur suçlularından tutun da her kategoride mahkuma ev sahipliği yapıyorduk. Bayan ve Erkek koğuşlarının ayrı ayrı olduğu yerlerde ben kadınlar kısmında görevliydim.

Onunla İlk Temasımız Heyecanlı Oldu

Sabah işe geldikten sonra nöbeti arkadaşımdan devir aldım ve koğuşları gezerek yoklama almaya başladık. Çok kişinin kaldığı koğuşların birinde gece büyük bir kavga çıkmış ve kavganın sorumlusu olarak da Ayten adında güzel ve genç bir kadını suçlu bularak tek kişilik koğuşa almışlardı. Tek kişilik koğuşların sorumlusu ben olduğum için sabah kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeğini mahkumlara ben götürüyordum. Dün geceki kavgayı çıkaran Ayten’i çok merak ettiğim için ilk olarak onun koğuşuna uğradım ve öğle yemeğini bıraktım. Koğuşa geldiğimde Ayten’in sırtı demir parmaklıklara dönüktü ve mahkum başını önüne eğmiş ağlıyordu. Bu durum benim canımı sıktı ve Ayten neden ağlıyorsun diye sordum. Geceki kavganın etkisini halen üzerinden atamayan Ayten haksızlığa uğradığını söylüyor ve zoruna gittiği için ağlıyordu. Yüzünü dönmesini istediğimde Ayten biraz nazlanarak da olsa bana döndü ve göz göze geldik. Dış görünüşü son derece güzel olan Ayten vücut ölçüleri ve manken gibi boyu ile beni çok etkilemişti. O an bu azgın mahkumdan resmen etkilenmiştim. Bekar bir erkek olduğum için kadınlar çok dikkatimi çekiyordu. Ayten de bana baktı ve takılı kaldığını fark ettim.

Ayten’le Sohbet Her Geçen Gün Koyulaşıyordu

Ayten’le aramızda gelişen arkadaşlık ilişkisi giderek daha sıcak ve çılgınca bir boyuta geçiyordu. Gece nöbetlerimde onun tek kişilik koğuşuna gidiyordum ve aletime harika sakso çekiyordu. Uzun süre erkeksiz kalmanın verdiği yoksunluk sendromu ile deliler gibi seks yapan Ayten, beni mest ediyor ve büyülüyordu.
Ayten’in ceza süresi dolmasına rağmen bile, onun tek kişilik koğuşta bir süre daha kalması için elimden gelen her şeyi yapmıştım ve bir ay daha ceza alan Ayten’i tek kişilik koğuşta becermeye devam edecektim. Bu duruma Ayten de çok sevinmişti. Çünkü diğer oruspuların ve kavgacıların bulunduğu koğuşa gitmeyi hiç istemiyordu. Daha sık nöbetler tutmaya başladım ve daha çok Ayten’i beceriyordum. Sulu ve daracık amcığı o kadar tatlıydı ki, bu güzelliğin hapishanelerde çürüyüp gitmesi gerçekten de zoruma gidiyordu. Ama yapacak bir şey yoktu. Azgın Ayten’i karım yapacak değilim ya. Hayatımın en güzel günlerini yaşarken gelen bir telefon ile tüm düzenim bozuluyordu. Ailemin baskısı ve ısrarları üzerine kendi memleketime tahin istemek zorunda kaldım ve gittim. O güzeller güzeli Ayten ile yaşadığım sıra dışı seks fantezileri ve mutlu günleri bir türlü unutamıyorum. Sanki hayatım sadece Ayten’den ibaretmiş gibi geliyor. Ah Ayten Ah artık yoksun ve ben çok üzgünüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir