Yaşanmış Sex Hikayeleri

Şişli Escort Bayan Portalı

İş Arkadaşım Şule Harika Sevişiyor

Hem yurt içi hemde yurt dışı hizmet veren büyük bir şirketin insan kaynakları departmanında çalışıyorum. Yaklaşık altı senedir severek yaptığım bu işte oldukça fazla insan tanıdım ve çevrem giderek daha çok genişlemeye başladı. Uzun yıllar boyunca hizmet veren şirket, büyümeye aralıksız devam ediyor.  Başarılarımı ve elde ettiğim kazanımları gören şirket yönetimi beni insan kaynakları departmanının başına getirdiler. İş yüküm artmış olsa da yeni işimle elde ettiğim prestij beni çok mutlu etmişti. Şirketimiz son derece kalabalık ve çok sayıda çalışanımız vardı. Fiziki şartlar olarak da merkezi bir konumda olan şirket binası gün içinde yüzlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapıyordu. Çalıştığım birimde emrimde çalışan yirmi dört kişi vardı. Binlerce çalışanın hizmet verdiği büyük şirketimizde, çalışanların her türlü işini yürütmek doğal olarak insan kaynakları departmanına düşüyordu.  Şirket bu yıl yeni oluşturulan birim için iş gören alımına karar verdi. Toplamda on altı kişi alınacaktı ve bunlar; mühendis, bilgisayar yazılımcısı ve veri giriş teknisyeni olacaktı. Departmanıma bu bilgiler geldiğinde bende gerekli mercilerle iletişime geçmiş ve ilanları vermiştim.

Şuleyi ben işe aldım

Çok kısa süre içinde onlarca başvuru olmuştu. Fakat hem şirket ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak hemde beni mahcup etmeyecek çalışanları işe kabul etmem gerekiyordu. İş başvuruları arasında öyle güzel bir hatun vardı ki onu işe almasaydım olmazdı. Kızın adı Şule, henüz yeni mezun olmuştu. Hiçbir referansı olmamasına rağmen, güzelliği sayesinde onu zevkle işe aldım. İş görüşmemizde onun sıcak tavırları hoşuma gitmişti. İşle ilgili bir şeyler bildiğini göstermek için çok çabalıyordu. Gözüme girmek için yaptığı her şeyi takdir ettim. Ondan daha yetenekli ve başarılı geçmişe sahip olan adaylar olsa da ben Şule’yi işe aldım. O da bu durumun farkındaydı. Yeni açılacak birim için tüm ekip elemanları seçildikten sonra, şirketin en üst yönetim kadrosunun da katılımı ile birimimizi açtık.

Şule ile öğle molası

Aradan bir süre geçmiş ve herkes yeni işine alışmıştı. Şule ile her fırsatta ir araya gelerek sohbet ediyor ve onu tanımak için çabalıyordum. Böyle güzel ve girişken bir kızla vakit geçirmek hoşuma gidiyordu. Sohbetlerimizde birinde hiç erkek arkadaşı olmadığını söylemişti. Ben de bunun nedenini sorduğumda yaşça daha büyük ve olgun erkeklerden hoşlandığını ifade etmişti. Bunu duyunca gerçekten de çok heyecanlandım. Üzerine sürekli seksikıyafetlergiyen ve uzun ince bacaklarını büyük bir cesaretle sergileyen güzel kadın, gerçekten de her erkeğin aklını başından alacak seksi bir cazibeye sahipti. Ben ondan yaşça büyük olsam da kendime çok iyi bakıyor ve düzenli spor yapmaya gayret gösteriyordum. Fit bir vücudum ve kendime has bir cazibem vardı. Öğle aralarında sıkça bir araya gelir ve birlikte yemek yerdik.

Şule sevişmek istedi

Bayram tatili nedeniyle, yarım gün çalışma olacaktı. Bayram tatilini fırsat bilen birçok çalışan da izin alarak günlerini boşaltmıştı. Ben birimin başındaki kişi olduğum için izin almamıştım. İşe gelmek zorundaydım. Şule de o gün işe gelmişti. Sabah saatlerinde birlikte güzel bir kahvaltı yaptık ve herkes kendi birimine çalışmaya gitti. Bir saat sonra telefonum çaldı ve Şule beni kahveye davet ediyordu. Yanında beraber çalıştığı arkadaşını erkenden yollamıştı. Şule’nin çalıştığı birimde şu an sadece biz vardık. Güzel bir kahve yaptı ve içtik. Daha sonra Şule ayağa kalktı ve büronun kapısını kilitledi, ardından da panjurları kapattı.  Baş başa kalmanın verdiği rahatlığı ikimizde hissediyorduk. Şulenin üzerinde kırmızı bir mini etek ve üstünde de beyaz gömlek vardı. Topuklu ayakkabıları da giyince boyu iyice uzamıştı. Benim oturduğu koltuğun önüne kadar geldi ve gözlerimin içine baktı. Çok seksi ve şehvetli bir hali vardı. Mini eteğini yukarı çekti ve üzerime oturdu. Heyecandan kalbim hızlı atmaya başladı. Ama bu özel anın tadını çıkarmaya kararlıydım. Yaklaşık bir saatimiz vardı. Güzel Şule’yi kucağımda okşaya okşaya öptüm. Memelerinin arasını yaladım. Daha önce hiç bu kadar diri meme uçları görmemiştim. Memeleri çok güzel kokuyordu. Daha sonra üzerimden indi ve kabaran aletimi ağzına alarak tadını çıkarmaya başladı. Köküne kadar alıyordu. Bende parmaklarımla amcığını bulmaya çalışıyordum. Sonra kravatımdan tuttu ve ayağa kalktık. Kendi çalışma masasına domaldı. Bende arkasına geçtim ve tatlı mı tatlı sulu amcığını yalamaya başladım. Neredeyse hiç kullanılmamış ve taptaze duruyordu. Zevkten inleyen Şuleye az sonra kalın aletimle döşemeye başladım. İnce ince inleyen güzel Şule, bana hayatımın en büyük zevkini yaşatmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir