Yaşanmış Sex Hikayeleri

Şişli Escort Bayan Portalı

İş Başvurusunda Seks Deneyimim

Size Başımdan Geçen Sex Hikayemi anlatmak istiyorum. Okulu bitirdikten sonra bir iş bulmam gerektiğinin farkındaydım. Her ne kadar ailem bu konuda bana destek olacaklarını ve işte geçireceğim vakti derslerime çalışmam gerektiğini söyleseler de ben anne ve babama yük olmamak için bir iş bulmaya karar verdim. Henüz on sekiz yaşında ve oldukça güzel bir fiziğe sahip olduğum için aklıma ilk gelen iş mankenlik oldu. Yaşadığımız ilçe, oldukça popüler ve bu konularda çağın ilerisinde sayılırdı. Şu an dizilerde izlediğimiz birçok ünlü kişi bizim semtimizden çıkmış ve ünlü olmuşlardı.

Mankenlik Başvurusu

Semtimizin kalabalık bir caddesinde aklımda bu düşünceler ile yürürken bir anda reklam afişlerine gözüm takıldı. Mankenlik başvurularının başladığı ve gerekli kriterlere sahip adayların verilen adrese gelmeleri isteniyordu. Hiç düşünmeden güzelliğime ve fiziğime güvenerek adrese doğru ilerlemeye başladım. Oldukça alımlı ve göze çarpan bir giriş kapısından geçtikten sonra aşağı doğru inen merdivenlere yöneldim. Ben aşağı doğru inerken başkaları da başvuru ofisinden çıkıyordu. Beni kapının önünde yakışıklı ve genç bir adam karşıladı. Son derece alımlı ve güzel giyimli olan yakışıklı erkek dikkatimi çekmeyi başarmıştı.

Baş Başa Kalmanın Verdiği Rahatlık

Ben içeriye girdikten sonra yakışıklı adam da arkama takılmıştı. Az sonra ortamda bizden başka hiç kimse olmadığını fark ettim. Bekleme salonu yazan yerde rahat bir koltuğa oturduktan sonra genç adamda karşımdaki koltuğa oturdu. Ben saatin geç olduğunun farkında bile değildim. Meğerse mankenlik ajansı artık kapanmıştı. Ama beni içeri girerken fark eden adam son bir görüşmeye hayır dememişti. İş yerinin patronu olan genç ve yakışıklı adam, neden burada olduğumu ve hedeflerimi bana sormaya başladı. Onun cazibesi ve bana verdiği güven ile her türlü düşüncelerimi konuşmaya başladım. Aramızda çok kısa süre içinde farklı bir elektriklenme oluşmuştu. Canım fena halde sevişmek istiyor ve bu düşünceme bir türlü engel olamıyordum. Az sonra üzerimdeki kıyafetlerin bir kısmını çıkarmaya başladım. Seksi ve düzgün fiziğimi ajans sahibine göstermek ve bu işi kapmayı çok istiyordum. Ünlü olmak, çok uzun süredir aklımda olan ve beni cezbeden bir düşünceydi. Güzelliğime takılan genç adam ofisin kapısını kilitleyerek yanımda belirdi. O da en az benim kadar seks istiyordu.

Arzuladığım Seks Deneyimini Yaşadım

Uzun süredir bu kadar yakışıklı ve cazibeli bir erkek ile baş başa kalmamıştım. Bendeki rahatlığı fark eden adam soyunmaya başladı. Az sonra üzerinde sadece boxer kalmıştı. Bende soyunarak ona eşlik ettim. Diri ve dolgun memelerimi görünce kabaran alet, dışardan oldukça kaba görünüyordu. İşi kapmak için sevişmeye razıydım. Yakışıklı patronun aletini ellerimin arasına alarak bir güzel okşadıktan sonra oral seksin tadını çıkarmaya başladım. Bir süre böyle devam eden seks macerası az sonra oldukça iddialı bir şekilde devam ediyordu. Azgın erkeğimin kollarında olmak bana çok iyi geldi. Diri aletin üzerinde bir süre zıplayarak kendimi ve onu çok mutlu ettim. İkimizde aynı anda ve aynı şevkle boşalmıştık. Sevişmeye bir süre mola verdik. Daha sonra ikili kanepeye geçtim ve dizlerimin üstüne çömelerek yakışıklı erkeğimin koca aletini en derin noktalarıma kadar içime aldım. O andan sonra aklımda işe alınmak yada manken olmaya dair bir düşünce kalmamıştı. Deliler gibi sevişmenin verdiği mutluluk ve haz, her şeye değerdi.

Hikayeyi Yollayan Üyemiz : Hülya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir