Yaşanmış Sex Hikayeleri

Şişli Escort Bayan Portalı

İşe Yeni Başlayan Halukla Sevişmek İçin Yanıyorum

Hepinize merhaba saksolin.com okuyucuları ben İstanbul Pendik’ten Şükran’ım. Sizlere başıma gelen en sıra dışı ve heyecanlı seks hikayesini anlatmak istiyorum. Kimse benim başıma gelmez demesin. Bende bir zamanlar öyle düşünürdüm fakat benimde başıma enfes bir seks macerası geldi. Oldukça saygın ve köklü bir firmada yıllardır aynı pozisyonda çalışmaya devam ediyordum. İş yerinde gösterdiğim üstün başarı ve gayret neticesinde patronum beni bölüm şefi olarak atadı ve yeni işe alımlar hakkında yetkilendirildim. Sonunda tüm çabalarımın mükafatını almıştım. Bu beni çok mutlu etti ve iş yerindeki havam da en az on misli artmış oldu. Genç yaşıma rağmen kendimi her şeyimle işime adamıştım ve kariyer sahibi biri olmak için gecemi gündüzüme katarak çalışmayan devam ediyordum. Fakat yaşımın ilerlemesi ve özgürce istediğim gibi kendimi tatmin edememem de canımı sıkmaya başlamıştı. Derken iş yerinde yeni bir pozisyon açıldı ve işe alım ilanı vermek durumunda kaldık. Üniversite mezunu ve otuz yaşından gün almamış bir erkek elemana ihtiyacımız vardı. İlan verdikten iki gün sonra baş vurular gelmeye başladı. Bunların içinden biri vardı ki görür görmez beni fena halde etkilemiş ve tüm dikkatimi çekmeyi başarmıştı. Son derece yakışıklı ve düzgün fizikli bu genç adamın ismi Haluktu iş yerindeki tüm kızlar bu genç adama resmen hayran kalmışlardı. Ondan daha başarılı insanlar başvurmasına rağmen ben işe bu yakışıklı adamı almaya karar verdim.

Onsan yaşça büyük olmama rağmen Haluk beni etkilemek için iş yerinde üstün bir çaba sarf ediyor ve her fırsatta yanıma gelip sohbet etmek istiyordu. Derken aramızda çok güzel bir yakınlaşma meydana geldi. Bekar olduğunu ve kız arkadaşının da olmadığını öğrendikten sonra onu eve atmaya karar verdim. Sevişmek ve delice seks yapmak istiyordum. Bu yakışıklı erkeği de yakalamışken tüm seks fantezilerimi hayata geçirmeye kararlıydım. Çok samimi olduğum bir kız arkadaşım vardı. Kocasından yeni ayrılmış ve tek başına çocuğuyla kalıyordu. Ondan evini istedim ve hafta sonu çocukları çıkaracağını söyleyince bende Haluk ile anlaşıp buluşmaya karar verdim. Beni beklediğim yerden arabası ile alan Haluk çok seksi ve yakışıklıydı. Üzerine sıktığı parfüm aklımı başımdan almıştı. Resmen amcığımın ıslandığını hissettim. Onu o kadar arzuluyordum ki neredeyse arabada üstüne atlayıp onu becerecektim. O yol bir türlü bitmek bilmiyordu sanki. Sonunda eve vardık ve içeri kendimi zor attım. Haluk ‘a rahat olmasını ve lavaboya gidip geleceğimi söyledim. Alt tarafın temizliğini bir güzel yaptıktan sonra arkadaşımın bizler için hazırladığı odaya geçtik ve sevişmeye başladık. Yakışıklı erkek Haluk ile hayatımın en özel ve güzel cinsel deneyimini yaşamak üzereydim.

Kendi ellerimle üzerini soymaya başladım ve teninin kokusu beni etkisi altına almaya başlamıştı bile. Üzerine bir tek siyah boxer külodu kalmıştı. Aleti kalktığı için hem çok komik hemde kışkırtıcı görünüyordu. Kendimi tutamadım ve külodu da indirince kol gibi tertemiz yarak karşıma fırlayı verdi. O andan sonra kendimi bıraktım ve aleti somurmaya başladım. O kadar güzel ve diriydi ki lezzetine doymak imkansızdı. Her yalamamda amcığım biraz daha ıslanıyordu. Zevke gelen Haluk da beni yere yatırdı ve bacaklarımı ayırıp ıslak amcığımı yalamaya başladı. Aletini amcığıma sokmak için acele eden Haluk neredeyse koca aleti götüme sokacaktı. Sonunda deliği tutturan genç adam beni darbeli sikmeye başladı. Amcığım ıslak olmasına rağmen kalın alet amcığıma anca giriyordu. Kol gibi alet gerçekten de canımı birazcık acıtmıştı. Tam üç saat boyunca yakışıklı erkeğim bana üç posta attı. Amcığımı sikip memelerimin arasına bile boşaldı. O günden sonra canım her an onunla sikişmek istiyordu. Özellikle öğle arası olduğunda onu odama kapatıp yarağını yalıyordum. İş yerinde defalarca sikiştik ve bundan çok büyük zevk almaya devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir