Yaşanmış Sex Hikayeleri

Şişli Escort Bayan Portalı

Karımın Samimi Arkadaşı Leyla Tam Bir Azgın

Mutlu olmayan bir evliliği karımla birlikte yürütmeye çalışıyoruz. Aslında herkes her şeyin çoktan bittiğini biliyor ama yine de bazı alışkanlıklardan vazgeçmek yada çocuktan uzaklaşma hissi bizi bir arada tutmayı sürdürüyordu. Karım ile uzun bir süredir aynı yatakta bile uyumuyorduk. O çoğu zaman çocukların odasında onları uyutacağım bahanesi ile gidiyor ve onlardan önce de uyuya kalıyordu. Bu kısır döngü yıllar ve aylardır aynı tempoda devam ederken, benimde artık farklı arayışlar içine girmem ve kendimi gerçek anlamda mutlu etmem gerekiyordu. Bu gerçek bir mutluluk olmasa bile, cinsel arzuların bastırılması ve tatmin olma düşüncesi diyebiliriz. İçinde bulunduğumuz durum tam anlamıyla bundan ibaretti. Etrafımızdaki herkes bitmiş bir evliliği neden sürdürdüğümüzü merak ediyordu. Taşıdığım mutsuzluk o kadar bariz bir şekilde göze çarpıyordu ki, farklı maceralar peşinde koşmak isteyen insanların ilgi alanına takılıyordum.

Azgın Leyla Her Fırsatta Beni Taciz Ediyordu

Karımın en samimi arkadaşlarından biri olan Leyla, kısa bir süre önce kocasının da vefat etmesiyle büyük bir yalnızlığa mahkûm olmuş ve bu durumu atlatması da epeyi bir zaman almıştı. Zor anlarında ona destek olmak ve yanında olduğumuzu göstermek için ziyaretlere gider ve teselli etmeye çalışırdık. Zor günleri atlattıktan sonra yalnızlığın içinde yoğrulan Leyla, genç yaşta dul kalmanın verdiği azgınlıkla olmadık maceralara atılmaya çalışıyordu. Beni fena halde gözüne kestiren azgın kadın her fırsatta telefonla arayıp taciz ediyor ve yalnızlığını paylaşmam için benden yardım istiyordu. Hatta bir konuşmamızda benimde çok mutsuz ve yalnız olduğumu yüzüme vurmuştu. Bu rahatsız edici konuşmadan sonra uzun bir süre Leyla ile hiç görüşmemiş ve telefonlarına da çıkmamıştım. Fakat kendi başıma kalıp da düşündüğümde aslında Leyla çok haklıydı. Ben zaten mutsuz bir erkektim.

Leyla ile İlk Buluşmamız Çok zevkliydi

Okullar ara tatile girdikten sonra eşim çocukları da alarak memlekete ailesinin yanına gitti. Bunu duyan azgın Leyla, her gün yanıma gelmek için türlü bahaneler uyduruyor ve resmen sakız gibi yapışıyordu. Artık bu sapıkça yaklaşımlar canımı sıkmıştı. Leyla’ya esaslı bir ders vermenin zamanı gelmişti. Azgın Leyla’yı akşam evime davet ettim. Yemek hazırlamak için alışveriş de yapmıştım. Genç ve Dul kadın Leyla, en seksi kıyafetleri ile akşamın bir saatinde kapımı çaldı. Oldukça çekici görünüyordu. Yaklaşık olarak sekiz yıldır tanıdığım Leyla’yı ilk defa bu kadar seksi bir halde görüyordum. İçim bir hoş olmuştu ve aletim Leyla’nın tatlı amcığına girmek için can atıyordu. Güzel Leyla ile akşam yemeğimizi birlikte hazırladık ve rakımızı da açıp oturduk. İki duble içtikten sonra ikimizin de kafası hoş olmuş ve Türk sanat müziği ile kafayı bozmuştuk. O gün fark ettim ki Leyla’nın sesi de oldukça güzeldi. Leyla az sonra kucağıma oturdu ve aletime sürtünmeye başladı. Teninin kokusu beni heyecanlandırıyordu. Daha sonra ayağa kalktım ve Leyla alt kıyafetlerimin tümünü soydu. Etek tıraşı olduğum için Leyla kalın ve kol gibi uzun aletimi rahatça somurabilirdi. Azgın Leyla Nefes almadan oral sekse başladı. Seksi ve sevişmeyi o kadar çok özlemişti ki Leyla Aletimi hunharca yalarken onun ağzına boşaldım. Fakat Leyla hız kesmeden ve ıslaklığa aldırmadan oral sekse devam ediyordu. Bu tempoya ayak uyduran aletim inmeden bir de Leylanın sulu amcığına çakmaya başladım. Bir at gibi sikişen azgın Leyla’yı doyurmak için uzun bir süre uğraşmam gerekti. Gecenin sonunda ikimizde yorgun bir şekilde yatak odasında sızmışız. Sabah kalktığımda Leyla harika bir kahvaltı sofrası ile beni karşıladı. Aletimin tadını alan Leyla ile daha çok kez bu tür maceralarımız oldu. Leyla ile seks yapmak hayatıma az da olsa renk katmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir