Yaşanmış Sex Hikayeleri

Şişli Escort Bayan Portalı

Karısını getirip bana bıraktı

Size daha önce hiç duymadığınız bir adult seks hikayesi anlatacağım. Bu hikayedeki tüm olaylar gerçek olup, sadece kişilerin isimleri gizli tutulmak kaydıyla sahte isimler kullanılmıştır.Benim adım Osman, uzun süredir İstanbul’un en gözde ilçelerinden birinde hayatıma varlık içinde devam ediyorum. Paramın asıl ve tek kaynağı oynadığım kumar masalarında elde ettiğim devasa kârlardır. Büyük oynar ve her zaman büyük kazanırım, kaybettiğimi gören olmamıştır.

Bende bu konuda kendimi çok ama çok şanslı görüyorum. Bir gün yine kumar masasında milyonlarla oynarken, bir iş adamı ile karşılıklı tek kaldık ve oyunu kaybetti. Uzun süredir gözlemlediğim bu iş adamı büyük bir borç batağına saplanmış ve kurtulmak için de çareyi kumar masalarında arıyordu. İsminin Fatih olduğunu öğrendiğim bu adamın yaptığının çok yanlış olduğunu ve bu gidişle elinde kalan son paraları da kaybedeceğini çok iyi biliyordum. Çünkü usta bir kumarbaz olduğum için ve yıllarımı bu kumar masalarında geçirdiğim için birçok hayata ve travmaya tanıklık etmişimdir.

Kumarbazın şans meleği

Yılbaşı akşamına özel olarak düzenlenen poker organizasyonuna birçok ünlü ve büyük iş adamı da katılmıştı. Oldukça heyecanlı başlayan kumar karşılaşmalarında yine şansım yaver gidiyor ve kazanıyordum. O akşam, Fatih beyi de gördüm yanında ise dünyalar güzeli eşi duruyordu. Üzerine giyindiği seksi kıyafet, her erkeğin aklını başından alabilirdi. Onları görünce masalarına doğru yöneldim ve ilk fırsatta masaya oturdum. Beni görünce biraz canı sıkılsa da oturmaya devam etti. Dünya güzeli karısı da yanı başında duruyordu. O gece iş adamı Fatih tüm servetini tek kart ile kaybetti. Masadan o kadar kötü bir şekilde kalktı ki onun yerinde olmayı asla istemezdim. Zavallı güzel eşi de peşinden koşa koşa gitmişti.

Ertesi gün gelen telefon

Evimde boğaz manzarasının tadını çıkarırken telefonum çalmaya başladı. Telefonun ucundaki Fatih beydi. Benden borç istiyor ve içinde girdiği bataklıktan kurtulmak için yardım etmemi istiyordu. Bu konuda her şeyi yapmaya hazır olduğunu ve o gün karısına nasıl baktığımı fark ettiğini ifade etti. Bu duyduğum karşısında hem çok şaşırdım hemde bir süre afalladım. Benden adresimi istedi ve ziyaretime geleceklerini söyledi. Bende evimin adresini verdim. Bir saat sonra güzelleri güzeli Gaye hanım ve kumarbaz kocası Fatih geldiler. Gaye hanım yine uzun yırtmaçlı seksi bir kıyafet giymişti. İçine iç çamaşırı giyinmediği için tatlı amcığını görebiliyordum. Bu enfes manzara karşısında küçük dilimi yutmak üzereydim.

Karısını para karşılığı bana bıraktı

Zenginliğe ve lüks yaşama alışan Gaye Hanım, para ve zenginlik söz konusu olunca kocasını bırakmış ve benim yanımda bir süre kalmayı kabul etmişti. Fatih parayı aldıktan sonra kayıplara karışmıştı bile ona verdiğim paranın bir daha gelmeyeceğinin farkındaydım ama sorun değil. Nasıl olsa yine bir kumar masasında onun gibi birinden milyonlar kazanabilirim. O gece Gaye hanımla hayatımın en güzel ve özel sikişini yaşadım. İnce narin vücudu, taş gibi diri göğüsleri ve bir manken edasında güzel fiziğiyle beni mest ediyordu. Her yoldan sikişi tereddütsüz kabul ediyor hem anal hemde normal veriyordu. Aletimin uzunluğu ve kalınlığı onu fazlasıyla tatmin etmişti. Kocasının böyle zevkler yaşatamadığını ve sadece görev olarak sikiştiğini söyledi. Böyle güzel ve seksi bir kadının zenginlik içinde mutsuz olması çok garibime gitmişti. Tatlı amcığını parmaklarımla okşamam çok hoşuna gidiyor ve dakikalar içinde boşalıyordu. Ona çok güzel hediyeler aldım ve defalarca ülkenin en lüks restorantlarında yemeğe gittik. Gözlerden uzak olmaya çalışıyor ve herşeyi gizli kapaklı yapıyorduk. Bana soracak olursanız Gaye Hanımın enfes amcığı milyonlara değerdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir