Yaşanmış Sex Hikayeleri

Şişli Escort Bayan Portalı

Kızlığı Bozmamak İçin Anal Seks Yapıyordu

Pek kıymetli saksolin.com okuyucuları hepinize en içten dileklerimle selamlarımı yolluyorum. Sizlere başımdan geçen oldukça heyecanlı ve bir o kadar da çılgınca seks deneyimimi anlatmak istiyorum. Ama ilk olarak kısaca kendimden bahsedeyim. Benim adım Hüseyin yirmi iki yaşındayım ve gençliğimin en heyecan dolu zamanlarını yaşıyorum. Okul hayatımı devam ettiremediğim için ailem beni evimize çok yakın olan bir oto tamirciye verdiler. Burada en azından bir şey öğrenip iş güç sahibi olmamı istiyorlar. Askerden geldiğimden beri canım fena halde seks yapmak istiyor. Arkadaşlarımla birkaç defa genel eve gittik ve içimdeki tüm hırçınlığı attığımı düşünüyorum ama yine de istediğim gibi seks yapamamanın verdiği sıkıntıyı halen çok derinlerimde yaşıyorum. Gün içinde aniden kabaran ve kaya gibi sertleşen aletim beni gerçekten de çok zor durumda bırakıyor. Hiç durmadan seks yapmak ve defalarca boşalmak için can atıyorum.

Eve Gelip Giderken Komşu Kızı Remziye Hep Dikkatimi Çekiyor

İş yerini ben açtığım için sabah erkek saatte kalkıyor ve kahvaltı yapmadan çıkıyordum. Her sabah yan komşumuzun kızı Remziye’yi görüyordum. Balkonda durmuş resmen beni izliyor ve ona doğru baktığımda da gülümsüyordu. Remziye’nin benden hoşlandığı ve dikkatimi çekmek için bunları yaptığını biliyordum. Ancak benim aklımda evlilik henüz olmadığı için Remziye de benim için sadece beğendiğim ve yatmak istediğim bir kadın gibiydi. Çok güzel kocaman memeleri ve süt gibi beyaz teni vardı. Onu gördüğümde bile aletim kalkıyordu. Banyo yaparken çoğu kez onu düşünüp otuz bir çekiyordum. Bir sabah evden çıktığımda tam da binanın çıkışına yöneldiğimde yukarıdan bir sesin beni çağırdığını fark ettim. Bu Remziye’ydi ve bana bir kâğıt attı. Yere düşen kâğıdı açtığımda azgın Remziye’nin telefon numarasını gördüm.

Remziye İle Telefon Konuşmaları

Telefon numarasını çevirdim ve dükkana gidene kadar Remziye ile sohbet ettik. Çok sıcak kanlı ve gerçekten de iyi bir kızdı. Ama onunda canı fena halde sıkılıyor ve seks istiyordu. Konuşmaları oldukça imalı ve belden aşağı sohbetleri de hiç eksik olmuyordu. Gün içinde defalarca görüştük ve whatsap da birbirimize çılgınca resimler ve müstehçen fotoğraflar atıyorduk. Remziye’de en az benim kadar azgındı ve canı fena halde sikişmek istiyordu.

Terasta Buluşmamız

Bir gün Remziye ile tam da kıvama gelmişken binanın terasında akşam buluşma teklif ettim ve o da kabul etti. Akşam evden çıkarken aynı apartmandaki arkadaşına gideceğini söylemişti. Bende eve biraz geç geleceğimi anneme söyledim. Terasta buluştuk ve ikimizin de kalbi fena çarpıyordu. Çok ses çıkarmadan ona sarıldım ve memelerini emmeye başladım. Süt gibi teni karanlıkta bile parlıyordu. O bir eliyle aletimi okşarken bir eliyle de göğsüme dokunuyordu. Bende parmaklarımla amcığını okşamaya başladım. Ancak az sonra amcığı su gibi oldu. Azgın Remziye boşalmıştı bile. Kendime hakim olamadım ve sulu amcığını yalamaya başladım. Aletim o kadar sertleşmişti ki ağrımaya başladı. O an boşalamasam sanki fenalık geçirecektim. Ama Remziye amcığını siktirmeyeceğini istersem arkadan anal çakabileceğimi söyledi. Daha önce hiç böyle bir tecrübem olmamıştı ve ne yapacağımı bilemiyordum. Fakat azgın Remziye anal sekste oldukça bilgiliydi. Aletimi amcığının suyu ile bir güzel ıslattıktan sonra domaldı ve kol gibi aleti yavaşça götüne sokmaya başladı. Ben aniden ileri doğru itince derin bir ah çekti ve canı yandı. Yavaş girmemi söyledi. Bende dediğini yaptım ve anal sikiş başladı. Koca aleti zevkle alan azgın Remziye’nin içine boşaldım. Birkaç defa daha gizlice buluşup Remziye ile anal sekse devam ettik. Daha sonra Remziye’yi dayısının oğluyla evlendirdiler. O günden beridir anal seks yapmıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir