Yaşanmış Sex Hikayeleri

Şişli Escort Bayan Portalı

Kocam İle İlk Grup Seks Deneyimimiz

Grup seks diye bilinen şeyin ne olduğunu çok merak ediyordum. Bence hayata bir kere gelmişken her türlü çılgınlığı yapmak ve seksin her tonunu yaşamak gerekiyordu. Benim gibi çılgınca düşünen kocam ile ara sıra böyle sohbetler eder ve sınırlarımızı keşfetmeye başlardık. Kocamla liseden beri birbirimizi tanıyor ve arkadaş ortamında geçen çılgınca anlarımızın farkındaydık. Size biraz bizden bahsetmek istiyorum. Lisedeyken bazen ders aralarında okulun arka bahçesindeki bir kuytuda buluşur ve dakikalarca ara vermeden öpüşürdük. Yıllar geçip lise bittikten sonra bile görüşmeyi asla bırakmadık.

Her Fırsatta Seks

Fırsatları değerlendirir ve buluşarak deliler gibi sevişirdik. Azgın erkek arkadaşım beni ilk becerdiğinde içimden akan sıcaklığın bana yaşattığı hazzı ve mutluluğu size asla anlatamam, bacaklarımdan süzülen sıcak ve kırmızı kan beni zevke getirmişti. O halde adamın kucağına zıpladım ve beni ayakta becermesi için deliler gibi yalvarmıştım. Koca aletiyle beni defalarca beceren erkek arkadaşım, aralıksız seksin hazzını tadıyordu. Lise bittikten sonra ben ve erkek arkadaşım işe girmiştik aynı pasajda farklı işyerlerinde çalışıyorduk. Öğle yemek aralarında pasajın teras katına çıkar ve birbirimizi mutlu edecek bir kuytu arardık. Hatta bir keresinde akşam pasaj kapandıktan sonra terasa çıkmış ve sevişmeye dalmıştık. Neredeyse pasajın bekçisine yakalanacaktık.

Evde Grup Seks Denemesi

Birkaç yıl böyle geçtikten sonra ikimizde iş hayatına atıldık. Daha sonra evlenip birlikte mutlu bir hayatın temelini attık. Gençliğin ve azgınlığın verdiği enerji ile akşam saatlerinde sevişmeye başlıyor ve defalarca birlikte boşalıyorduk. Uzun süredir aklımda olan bir fikri çekinerek de olsa kocama ifade ettim. Grup seks yaşamayı çok istiyordum. Beni çok seven ve her arzumu gerçekleştiren kocam, ertesi akşam eve bir erkek arkadaşı ile geldi. Oldukça yakışıklı ve fit vücuda sahip olan adamı görünce kocamın boynuna sarıldım ve onu defalarca öptüm. Bizi o halde gören yakışıklı adam gülmeden duramadı. Hemen yemeği hazırladım ve üstüne de harika bir rakı masası ayarladım. Üç er duble içtikten sonra hepimizin kafası hoş olmuştu. Kocam kaş göz işareti ile beni yatak odasına yolladı. Odaya geçtikten sonra en seksi iç çamaşırlarımı giyerek beklemeye koyuldum. Önce kocam sonra da yakışıklı adam odaya girdi.

Grup Seksin Verdiği Mutluluk

Kocam bir yanıma azgın misafirimiz ile diğer yanıma uzandı. Yakışıklı adam yumuşak parmakları ile ıslanmış kutumu yoklamaya başladı. Kocam ise dudaklarıma yapışmış ve beni öpüyordu. Az sonra iki yanımda beliren aletleri görünce gözlerim bir anda kamaştı. Yakışıklı adamın aletini bir hamlede ağzıma aldım ve tadını çıkarıyordum. Az sonra kutuma giren kocamın alet ile gözlerim açıldı. O an yaşadığım mutluluğu anlatacak kelimeleri bulamıyorum. Bir süre o pozisyonda erkeklerimi mutlu ederken boşaldım. Misafirimize oral seks yaparken az sonra ağzımda sıcak ve tatlı bir şeyler akmaya başladı. Yakışıklı adam boşalmıştı. Tamda o sırada arkamda bir sıcaklık daha hissettim. Ben, kocam ve yeni seks arkadaşımız aynı anda boşalmanın tadını çıkarıyorduk. İkinci postaya dönerken yakışıklı adamı yatırdım ve kocaman aletinin üstüne oturdum. İçimin en derinlerinde hissettiğim ve her zıpladığımdan içime giren alet, beni zevkten havalara uçuruyordu. Bu kez de kocamın aletini yalayarak seksin tadını çıkarmaya başladım. Yaklaşık bir saatten fazla seviştikten sonra hepimiz yorgun ve argın bir şekilde uyuya kalmışız. Bu yaşadığımız sıradışı deneyim bize ilaç gibi iyi geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir