Yaşanmış Sex Hikayeleri

Şişli Escort Bayan Portalı

Kocamı yakın arkadaşı ile aldattım

Babam hayatını kaybettikten sonra annem, ben ver kardeşlerim ile zor bir hayata başlamıştı. Kardeşlerim henüz çok küçük olduğu için hem ben hemde annem çalışmak ve onların her türlü ihtiyacını karşılamak zorundaydık. Biz çalışmaya gittiğimiz zaman kardeşlerime teyzem bakıyor ve bu süreçte bizlere elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyordu. Hayatın getirdiği bu zorlu dönemde anneme yardımcı olmak için okulu bırakmak zorunda kalmıştım. Küçük yaşıma rağmen güzelliğim ile beni her göreni kendime hayran bırakıyordum. Çalıştığım atölyedeki patronum beni kızı gibi sever ve elinden her geldiğinde bize yardımcı olur, özel günlerde kardeşlerime küçük de olsa hediyeler alırdı. Yaşlı patronumun Bir oğlu vardı. Bir gün iş çıkışında patronum beni ofisine davet etti ve oğlu ile beni evlendirmek istediğini dile getirdi. Yaşadığımız bu zorlu dönemde karşıma çıkan bu fırsatı değerlendirmek ve kardeşlerimi daha rahat ettirmek adına patronumun bu istediğini kabul etmek zorunda kaldım. Çünkü patronum oldukça zengin bir adamdı.

Mecburi evlilik

Bir hafta sonra patronumun şişko ve kısa boylu oğlu ile düğünümüz yapıldı. Yaşça benden büyük olan kocam gerdek gecesinde bana çok ama çok kötü davrandı. Bir kere bile öpüp koklaşmadan alelacele kıyafetlerimi soydu ve tek bir laf bile etmeden kısacık kıllı aletini içime daldırdı. Dakikalar içinde boşalan şişko kocam, sonrasında yatağa sırt üstü uzandı ve horlaya horlaya uyumaya başladı. Şehvetle yaşamam gereken en özel günü bu denli berbat bir şekilde geçirmek bende resmen bir travmaya sebep oluyordu. Gecenin bir yarısı uykumun arasında birinin beni becerdiğini fark ediyordum. Azgın şişko kocam iyice dinlenmiş ve tekrar beni delice beceriyordu. O gece defalarca seks yapmamıza rağmen ben hiçbir zevk almadan uykuya dalmıştım. İlerleyen günlerde, haftalarda ve aylarda bu zevksiz anlar devam etti. Birinci çocuğumu doğurduktan bir sene sonra ikinci çocuğuma da hamile kalmıştım. Hayatım artık benim için çekilmez bir hale geliyor ve her gün yeniden ölüyordum. İkinci çocuğumu da doğurduktan sonra yeni bir ev alarak farklı bir semte taşındık. Bu yeniliğin bana iyi gelmesini diliyordum. Kayın babamın vefatından sonra kocam işlerine daha sıkı sarılmış ve sürekli eve geç saatlerde geliyordu. Ben yine hep yalnız ve çaresizdim. Aradan yıllar geçti ve çocuklar da büyüdü.

İlk defa yalnız kalacağım

Eşimin yurt dışındaki akrabalarından biri vefat edince, hem yurt dışına çıkmak hemde çocuklarımızı diğer akrabaları ile tanıştırmak için bir yurtdışı gezisi söz konusu olmuştu. Ama ben yurt dışına çıkmak yerine ailemle vakit geçirmek ve annemi ziyaret edeceğimi söyleyerek onlara katılmadım. Bu uzun bir gezi olacaktı eşim ve çocuklarım bir ay boyunca olmayacaktı. Onları uçakla yurt dışına yolladıktan sonra arabama atladım ve eve doğru ilerlerken, anneme uğramadan önce alışveriş yapmaya karar verdim. Kocamla farklı sektörlerde çalışmalarına rağmen çok sıkı arkadaşı olan Emrah’ın iş yerine giderek annemin eksiklerini tamamladım. Sağ olsun Emrah her konuda bana çok yardımcı oldu ve eve kadar da benimle gelerek eşyaları taşımama yardım etti. İşi bittikten sonra kartını da vererek yalnız kaldığım süreçte bir şeye ihtiyacım olursa çekinmeden aramamı söyledi. Yaşı hemen hemen benimle aynı olan Emrah fit vücudu ve sıradışı cazibesi ile her görenin aklını başından alacak bir adamdı, o gece boyunca Emrah’ı düşünerek uyumuşum. Ertesi gün otobüsten yer ayırtarak annemin yanına gitmek için tüm hazırlıklarımı yaptım. Eşyalarımı da indirdim ve tam arabama binecekken tekerin patlak olduğunu fark ettim. Otobüsün kalkmasına da çok az vardı Aklıma hemen Emrah geldi aradım ve durumu izah ettim. Kısa süre içinde yanıma gelen Yakışıklı adam, hemen eşyaları ve beni alarak otobüse yetiştirmek üzere yola çıktı. Yaklaşık yarım saat süren yolculuk boyunca çok güzel sohbet etmiş ve birbirimizi tanıma fırsatımız olmuştu. Emrahtaki bu sıcaklığı ve ilgiyi görünce kendime resmen acımaya başlamıştım. Kocamdaki ilgisizlik ve soğukluk beni bitirmişti. Terminale yetiştiğimizde otobüs kalkalı beş dakika olmuştu. Ama bu duruma sevinsem mi üzülsem mi bilemedim.

Baş Başa Kalınca Fena Çaktı

Otobüse yetişemeyince mecburen eve geri dönmek zorunda kaldık. Yakışıklı Emrah arabamın tekerini çabucak değiştirdi. Ama elleri ve üstü iyice kirlenmişti. Onu bu halde gönderemezdim. Bende eve davet ederek hem ellerini yıkamasını hemde bir kahve içmesini istedim. O da beni kırmadı. Banyoya giderek ellerini yıkayan yakışıklı adam karşımdaki koltuğa oturarak beni utangaç gözler ile süzüyordu. Kahvelerimizi yudumlarken sohbetimize kaldığımız yerden devam ettik. Uzun süredir yalnız yaşadığını ve eşinden boşandığından beri sıkıntılı zamanlar geçirdiğini söyledi. Emrah’ın eşinden boşandığını öğrenince daha çok rahatladım ve ikili kanepeye geçerek onu da yanıma davet ettim. Benden bu davranışı beklemeyen adam hiç tereddüt etmeden yanıma yaklaştı ve elleriyle bacağıma dokundu. İçimde yanan ateşin ne kadar büyük ve heyecanlı olduğunu size tarif bile edemem. Çok kısa sürede birbirimize sarılmaya başladık. Yumuşak elleriyle bacağımın arasına giren Emrah sulu amcığımı okşuyor ve ıslanmaya aldırış etmeden anın tadını çıkarıyordu. Az sonra beni kucağına aldı ve yatak odasına geçtik. Elleriyle beni soyduktan sonra diri göğüslerimi diliyle dakikalarca yaladı ve giderek aşağıya iniyordu. Az sonra amcığıma gelen azgın Emrah yaklaşık on dakika boyunca yalamaya devam etti. Ben o arada iki defa boşalmışım. Az sonra da yakışıklı erkeği soymaya koyuldum. Diri ve kaba aleti o kadar temiz duruyordu ki yalamaya doyamadım. O gün akşam saatlerine kadar her türlü pozisyonun tadını defalarca çıkardık. Bu yaşıma gelene kadar böyle bir sikiş deneyimi asla yaşamamıştım. Kocamın olmadığı günlerde Emrahla kaçamak buluşmalar ayarlıyor ve hayatın tadına varıyorduk. Kocamı en samimi arkadaşı ile aldattım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir