Yaşanmış Sex Hikayeleri

Şişli Escort Bayan Portalı

Komşumun Bakire Oğluna Amcık Yalamayı Öğrettim

Selam sevgili saksolin.com takipçileri sizlere başıma gelen en sıra dışı seks macerasını anlatmak istiyorum. Aslında uzun süredir bu konuyu paylaşma hususunda bazı tereddütlerim vardı ancak hepsini geride bıraktığıma göre artık anlatabilirim. Benim adım İkbal ve kırk yaşına merdiven dayamış balık etli olmanın dışında kilolu ve açık tenli azgın bir kadınım. Arada bir saçlarımı sarıya boyayarak heyecan aramaya çalışıyorum fakat buna rağmen kimse yüzüme bakmıyor ve koca popomu okşamıyordu. Ta ki karşı dairemize gelen komşumuzun bakire oğlu ile tanışana kadar. Adının Osman olduğunu öğrendiğim adam çok sakin ve alıngan bir yapıya sahipti. Sık sık merdivenlerde karşılaşırdık ve gözlerini benden kaçırırdı. Öğrendiğim kadarıyla o da kırk yaşlarında ve bu yaşına kadar hiç evlenmemişti.

Çekici Osman Beni Tahrik Ediyordu

Çekici ve yakışıklı olmasına rağmen Osman’ın bu yaşına kadar evlenmemiş olması beni gerçekten de hayrete düşürüyordu. Komşular arasında geçen bazı konuşmalara tanık olunca Osman’ın yaşadığı bazı travmalar sonucunda içine kapandığını ve hiç seks yapmadığını yani bakire olduğunu öğrenmiştim. Onun bu hali beni gerçekten de üzmüştü. Bende yalnız ve seks delisi bir kadın olduğum için Osman ile iyi anlaşabilirdik. Osman ile iletişim kurmaya başladık. Bana bakarak içten gülümsemesi gerçekten de hoşuma gitmeye başlamıştı. Eğer Osman da İsterse amcığımı büyük bir zevkle ona verebilirdim.

Öğleden Sonra Osman’ı Eve Atmayı Başardım

Salı günleri Pazar bizim mahallede kuruluyordu. Evin eksiklerini belirledikten sonra pazara gittim ve alışverişi tamamlayarak eve doğru gelmeye başladım. Binamız eski bir yapı olduğu için asansör yoktu ve pazardan aldığım sebze ile meyveleri mecburen elde taşımam gerekiyordu. Bu zorlu anları yolda düşünürken bir de baktım ki binanın önüne gelmişim. Pazar arabam tıka basa dolu olunca gözüm korkmuştu. Tam da bu sırada komşumuzun oğlu bakire Osman aklıma geldi. Hemen onların ziline bastım ve başımı yukarı doğru kaldırdığımda Osman bana bakıyordu. Meğerse o da evde tekmiş ve sağ olsun yardım isteyince bir koşu geldi aşağıya. Pazar arabasını aldığı gibi sırtına taşıdı ve yukarı çıkmaya başladık. Ben koca götlü olduğum için merdivenlerden bile çıkmakta zorlanıyordum. Ama Osman o kadar yükle bile hızlı çıkıyordu.

Osman’a Kahve Teklif Ettim

Pazar arabasını bıraktıktan sonra Osman’dan biraz kalmasını istedim. Hem o da evde yalnız başınaydı bende öyleydim. Utangaç Osman biraz itiraz etse de ben ısrar edince kırmadı kaldı. Hemen eve girdik ve ben üzerime rahat bir şeyler giyinip Yakışıklı Osman’ın yanına geldim. Lafı uzatmayı seven biri olmadığım için direk olarak konuya girdim. Osman’a dedim ki eğer istersen amcığımı yalayabilirsin. Bunu duyunca biranda ayaklanan Osman kıpkırmızı oldu ve kapıya yöneldi. Bende onu kolundan tuttum ve sakinleştirip okşamaya başladım. Ona dokunmamla aletinin uzaması bir oldu. Meğerse Osman da sıcak bir ilgi ve sulu amcık için heyecanlanan erkeklerdenmiş. Yavaşça Osman’ın tüm kıyafetlerini soydum ve bende soyundum. Koca götümü okşayarak beni mutlu etti. Daha sonra başını eğip sulu amcığımı yalamaya başladı. Sakalları yeni çıkmaya başladığı için tenime değen kıllar beni iyice ıslatıyordu. Azgın Osman sulu amcığımı yalayarak beni defalarca boşalttı. Bakire Osman’a o gün amcığımı siktiremedim. Ama onun aletini defalarca yalayarak boşaltmayı başardım. Bakire adam inatla bakir kalmaya devam ediyordu. Aletini amcığıma yada götüme sokmasa da ona çektiğim saksolar ile hep boşalıyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir