Yaşanmış Sex Hikayeleri

Şişli Escort Bayan Portalı

Köy evinde seksi avukatıma çaktım

Uzun yıllardır hayalini kurduğum sessiz ve tüm gözlerden uzak köy evime sonunda kavuşmuştum. Kafamı dinlemek istediğimde yada aklımdan geçen çılgınca fantezileri yaşamak istediğimde artık başımı sokacağım sessiz ve sakin bir köşe vardı. Yoğun iş temposu ve kalabalıktan uzaklaşmak bence her insana iyi gelir. Çalıştığım iş sektöründe rekabetin fazla olması ve yeni anlaşmalar yapmak için sürekli hareket halinde olmak artık beni çok yormaya başlamıştı. En azından hafta sonları bile olsa, işleri yanımda çalışan ve güvendiğim yardımcılarıma bırakabilir ve bu güzel köy evine gelerek tüm stresimden kurtulabilirim. Bu güzel ve küçük evde yapmak istediğim onlarca fantezi vardı. Mesela soğuk kış günlerinde dışarıda kar yağarken yanımda sevdiğim ve arzuladığım bir kadın ile şöminenin başında şarabımı yudumlamak ve dışarıdaki güzel manzaranın tadını çıkarmak istiyordum. Yada bir akşam vakti yeni tanıştığım manitamı bu eve getirmek ve sabaha kadar doya doya sevişmek istiyorum. Bunları en kısa zamanda yapmam gerektiğinin farkındaydım.

Boşanma sürecinden sonraki hayatım

Eşimle boşandıktan sonra radikal kararlar almıştım. Bunlardan biri de köy evinde yaşayacağım deli dolu fantezileri kapsıyordu. Boşanma sürecinde Avukatım Berna hanım bana her konuda sonuna kadar destek olmuş ve boşanmanın benim lehime sonuçlanması için gecesini gündüzüne katmıştı. Beraber geçirdiğimiz bu zorlu dönemde ikimiz arasında sıra dışı bir yakınlaşma oluşmaya başladı. Bazı günlerde beni arar ve duruşmada yapacağımız konuşmaları tekrarlardık. Berna hanımla çoğu kez lüks restoranlarda yemekler yedik ve giderek yakınlaşıyorduk. Yakışıklı ve paralı bir adam olduğum için Berna hanımı etkilemem hiç de zor olmadı. Onunda benim gibi delidolu olduğunu ve renkli fanteziler yaşamak için can attığını tahmin ediyordum.

Seksi avukatımla Baş başa

Bir gün Berna hanımla bu konuyu konuşmaya karar verdim. Cuma gününden aradım ve hafta sonu için eğer o da isterse köy evimde güzel vakit geçireceğimizi ve doğanın tadını baş başa çıkarmayı teklif ettim. Seksi avukatım Berna hanım hiç tereddütsüz teklifimi kabul etti. Ertesi günü iple çekiyordum. Cuma akşamından tüm hazırlıklarımı yaptım küçük bavuluma gerekli tüm kıyafetlerimi koydum ve yatağıma uzandım. Berna’nın diri göğüslerini düşünürken aletimle bir süre oynadım ve o güzel düşüncelerle uykuya dalmışım. Sabahın çok erkek saatinde arabama atladım ve Seksi Berna’yı buluşma yerinden aldım. Üzerine oldukça şık spor kıyafetler giyinmiş ve en güzel kokusunu da sıkmıştı. Hafif göğüs dekoltesi beni mest etmeye yetti. Yola çıktıktan bir süre sonra ikimizde acıktığımızı fark ettik. Köy evine yaklaşırken yolun kenarındaki köy kahvaltısı yapan b yerlerden birine oturduk ve harika bir kahvaltı yaptık, her şey doğal ve çok lezzetliydi. Daha sonra tekrar arabaya atladık ve yarım saatlik bir seyahat sonunda meşhur köy evime gelmiştik.

Sevgili Berna evi gördüğünde neredeyse küçük dilini yutacaktı. Tamamen ahşaptan yaptırdığım ve bahçesini de düzenlediğim evim kart postallardaki gibi insanın içini ısıtıyordu. Zaman kaybetmeden içeri girdik ikimizde güzel bir duş aldık ve hava henüz aydınlıkken güzel bir orman gezisi yaptık. O kadar huzur verici ve güzeldi ki her şey, Berna hanım çok güzel vakit geçiriyordu. Yürüyüşün ardından birlikte yemek yapmak üzere eve geldik ve mutfağa geçtik o gece her ikimizde istediğimiz yemekleri yaptık ve şarabımızı da açarak evin teras kısmında oturduk, birazdan hava soğuyunca şöminenin olduğu salona geçtik. Terasın cam balkonunu kapattığım zaman çok güzel bir manzara ile karşı karşıya kalıyorduk. Şömineyi de yaktım ve her şey tamda istediğimiz gibiydi. İçeride sadece şöminenin ateşi ve ışığı vardı. Hem içimiz ısınıyor hemde oda aydınlanıyordu. Saatler geçerken biz koyu sohbetimize devam ediyorduk. İkinci şarabı da açtıktan sonra Seksi Berna giderek bana daha çok sokuldu ve yanağıma güzel bir öpücük kondurdu.

O anda tek istediğim şey Berna’nın dudaklarına yapışmak ve diri göğüslerini gönlümce yalamaktı. İçimden geçen şeyi yaptım, Berna da bana sarıldı ve kucağımda öpüşmeye başladık. Bir elimle de güzel göğüslerini okşuyordum. Şöminenin yanan huzurlu ateşinde ihtiyacım olan her şeyi gönlümce yaşamamaya başlamıştım. İkimizde usulca soyunduk ve olduğumuz yerde sevişmeye devam ettik. Güzel Berna aletimi o kadar güzel yalıyordu ki, çok geçmeden yüzüne boşaldım. İyice zevke gelen ve heyecanlanan Berna, şömineye karşı domalarak beni de arkasına aldı. Sert aletimi tek hamlede güzel amcığına alan Berna’nın o ilk attığı zevk iniltisi halen kulaklarımda yankılanıyor. Geç saatlere kadar birbirimizi tatmin etmek için tüm ateşli pozisyonları yaptık. Berna’nın tatlı ve güzel amcığını yalamam çok hoşuna gidiyordu. O da aletimi yalarken çok eğleniyordu. Bir ara kulağıma fısıldadı ve anal seks istediğini de söyledi. Onu kıramazdım ve istediğini yaptım. Biraz canı yansa da az sonra anal seksten çok zevk almaya başladı. Seksi avukatım Berna ile yaşadığım bu özel ve güzel deneyimi asla unutmayacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir