Yaşanmış Sex Hikayeleri

Şişli Escort Bayan Portalı

Kuaförüm Gamze Lezbiyenmiş

Kadınların vazgeçemediği birkaç şeyden biri de kuaförleridir. Uzun yıllar boyunca aynı kuaföre gidince büyük rahatlık yaşıyor insan, saçını bilen ve tanıyan insanların elinde daha güzel ve alımlı olabiliyorsun. Bunu bildiğim için bana ne kadar uzak olsa da hep aynı kuaföre giderim, hem gittiğim yeri de çok seviyorum. İnsan ilişkileri ve yaklaşımları çok hoşuma gidiyor. Kuaförümün de olduğu semtten taşındıktan sonra bile aynı düzenle sabah erken saatlerde kuaförüme geliyorum. Saçımı ve makyajımı yaptırdıktan sonra iş yerime geçiyorum. Büyük bir avukatlık bürosunda çalıştığım için gün boyu bakımlı ve güzel görünmem gerekiyor. Sağ olsun bir tanecik kuaförüm Gamze bana bu konuda sonuna kadar destek veriyor. Size biraz Gamzeden bahsetmek istiyorum. Son derece güzel ve alımlı olan kız, bu kuaförü ayakta tutan ve gayretli bir şekilde çalışan başarılı bir çalışandır. Ben kendimi bildim bileli Gamze burada çalışıyor ve düzenli bir şekilde işini yapıyor.

Gamze ile sıcak sohbetimiz

Bir gün önemli bir buluşmaya katılmam gerekti. Büyük şirketlerden birinin önemli bir davası için ekipçe toplanacak ve davaya hazırlık için çalışmalarda bulunacaktık. Bu önemli gün için son derece güzel ve seksi olmam gerekiyordu. Kuaförüm Gamzeye geldim ve saçımı nasıl istediğimi tarif ettim. Saçıma balyaj attırmak istiyordum. Önce dip boyası yaptırmamı önerdi. Bende Gamzeye nasıl isterse öyle olacağını ve ona güvendiğimi söyledim. Saçımın boyası itinalı bir şekilde yapıldıktan sonra bekleme salonunda boyamın oturmasını bekledim. Güzel Gamze bana kahve ikram etti ve yanıma oturdu. O kadar sıcakkanlı ve tatlı biriydi ki, onun etkisine kapılmamak elde değildi. Laf lafı açarken ona neden evlenmediğini ve bir erkek arkadaşı olmadığını sordum. Gamze bu soru karşısında biraz kızarsa da sorumu cevapladı. Erkeklerden daha çok kadınlardan hoşlandığını ve onlarla birlikte olmayı tercih ettiğini ifade etti.

Neden bilmiyorum ama buna çok şaşırdım. Çünkü Gamze tam da bir kadın gibiydi. Çok seksi, alımlı ve harika bir de fiziği vardı. Ben erkek olsam onu becermek için her türlü yolu denerdim. Bir yandan kahvelerimizi yudumlarken bir yandan da sohbetimize devam ettik. Gamze, burada çalışmayı çok sevdiğini ve yeni kız arkadaşlar ile tanışmak ve sevişmek için oldukça güzel bir yer olduğunu ifade etti. Bunları söylerken de kendinden son derece emin ve rahattı. Onun bu fikrine ve düşüncelerine saygı duymaktan başka yapacak bir şey yoktu. Saçımın boyası kurudu ve tekrar kuaför koltuğuna oturdum. Tatlı Gamze saçımın balyajını da tamamladıktan sonra arkadaşlarımla buluşmak üzere toplantıya katıldım.

Gece Gamzeyi düşünüp kendimi okşadım

Toplantı bittikten sonra yorgun bir şekilde eve geldim ve kendimi duşa zor attım. Yoğun geçen çalışmalar sonunda kafam şişmiş ve resmen tükenmiştim. Duştan çıktıktan sonra üzerime bornozumu giydim ve yatak odasına geçip uzandım. Bir süre bugün yaşadıklarımı ve başımdan geçenleri düşündüm. Bir anda Gamze aklıma takılmıştı. Söyledikleri ve kendini ifade etmesi hoşuma gitmişti. Erkeklerin onun gibi bir kadına sahip olmak için yapmayacağı şey yoktur. Top modellere bile taş çıkaracak kadar seksi ve güzel bir popoya sahip olan Gamze’nin dipdiri göğüsleri ise herkesi baştan çıkarmaya yeter. Uzun boynu ve narin yapısı ile harika bir kadın. Bunları düşündüğüm esnada elimi bacaklarımın arasına götürdüm ve amcığımı okşamaya başladım. Şimdi Gamze yanımda olsa, sevişsek ve onun her bir karesini dilimle sıyırsam, bu tür şehvetli düşüncelerle uyumuşum.

Sabah üşümüş bir şekilde uyandım. Üzerime bir şeyler giyindim ve acil bir şekilde evden çıktım. Kuaförüm Gamze’ye uğrayacaktım. Kuaföre geldiğimde gözlerim gamzeyi ararken, yanıma başka bir kız gelmişti. Bende ona Gamze’nin gelmesini benimle onun ilgilenmesini istediğimi söyledim. Ancak bugün Gamzenin izin günüymüş. Aklımdan Gamzenin şimdi kiminle buluşup seviştiğini geçirdim.

Gamzeyi eve attım

Ertesi sabah kuaföre geldiğimde Gamze’yi gördüm. Oturduğu yerde kahvesini yudumluyor ve telefonunu kurcalıyordu. Sessizce yaklaştım ve yanına oturdum. Beni görünce heyecanlandı ve kahvesini tepeye çekti. Acele etmemesini söyledim. Bende bir kahve istedim, oturduk. Sohbet ettik, akşam iş çıkışı işi olup olmadığını sordum. Müsaitse onu eve davet etmiştim. Bir an Gamzenin gözlerinin içi parladı ve heyecanlı bir şekilde teklifimi kabul etti. Sonra saçımı ve makyajımı yaptı ve ben iş yerime geldim. Gün içinde onu arayıp akşam için istediği özel bir şey olup olmadığını sordum. Gamze bir şey istemedi. Ama ben iş yerinden erken çıkarak markete uğradım. Güzel bir şişe şarap ve akşam yemeği için bir şeyler aldım. Gamze ile kuaföre yakın bir yerde buluştuk. Yanıma oturduğunda güzel bir makyaj yaptığını ve kokular sürdüğünü fark ettim. Eve geldik ve birlikte güzel bir akşam yemeği yaptık. Dairemin manzarası oldukça güzeldi. İstanbul’u izlerken bir yanda da yemek yiyor ve şarabımızdan yudumluyorduk. İkinci kadehlerden sonra giderek bir birimize yakınlaşmaya başladık. Ben masadan kalktım ve onun elinden tutarak yatak odasına doğru götürdüm. Lezbiyen Gamze beni hiç yormadan tüm kıyafetlerimi soydu. Daha sonra kendi usulca soyundu ve ayakta dururken dudaklarımdan öptü. Bir yandan da elleriyle göğüslerimi okşuyor ve dilini ağzımın içinde gezdiriyordu. Çok güzel sevişiyordu Gamze, Az sonra parmak uçları aşağı doğru indi ve vajinamın üst katmanını ovalamaya başladı. Şu ana kadar seviştiğim hiçbir erkek bu kadar ustaca hamleler yapmamıştı. Daha sonra beni yatağa sırt üstü uzatan Gamze dudaklarıyla amcığımı öpmeye ve diliyle içeri girmeye başladı. Yaşadığım bu enfes heyecan karşısında boşaldım. Fakat Gamze buna aldırış bile etmeden işini ustaca yapmaya devam ediyordu. Kuaförüm ve şimdi de seks arkadaşım olan Gamze, bana hayatımın en özel anlarını yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir