Yaşanmış Sex Hikayeleri

Şişli Escort Bayan Portalı

Lise Arkadaşım Halis Travesti Olmuş

Lise yıllarımda içime kapanık ve bir o kadar da çekingen biriydim. Her lisede olduğu gibi bizde de gruplaşmalar ve farklı fikirleri savunan kitleler vardı. Ben elimden geldiğince her türlü yapılaşmadan uzaklaşıyor ve sevdiğim kişilerle normal günlük diyaloglar dışında pek de iletişime geçmiyordum. Lise yıllarımı oldukça çalkantılı ve bir o kadar da hareketli bir dönemde geçirdim. Farklı gruplar arasındaki çatışmalarda arada kalan onlarca fikir ve insan oluyordu. Arkadaşım Halis de bunlardan biriydi. Son derece naif ve bir o kadar da kibar olan Halis, yumuşak konuşması ve narinliği ile herkesin gözüne batıyordu. Davranışları ve yaklaşımları ile o zaman ki devrin her türlü fikrine aykırı olan Halis, insanların gözüne gözüne batıyordu. Fakat ben ondaki bu değişimin farkındaydım ve her türlü fikrine sonuna kadar saygı duyuyordum.

Lise bitti ve herkes kendi yoluna gitti

Lise bittikten sonra üniversite sınavlarına hazırlanmak ve farklı ufuklara yelken açmak için yoğun bir tempoyla çalışmaya başladım. Üniversiteyi kazanmak ve doğduğum bu şehirden ve yobaz düşüncelerinden bir an önce kurtulmak istiyordum. Farklı düşüncelere ve fikirlere saygısı olmayan insanlarla bir arada olmak katlanacak bir şey değildi. Bu arada benimle aynı düşüncelere sahip bazı arkadaşlarım ile arada görüşüyor ve eski günleri yad ederek sohbetlerde bulunuyorduk. Yine o günlerden birinde Halis’in zor zamanlar geçirdiğini ailesinin onu dışladığını ve tek başına İstanbul’a gittiğini öğrendim.

Üniversite sınavını kazandım

Yoğun bir çalışma neticesinde Üniversite sınavında başarılı oldum ve istediğim bölüme yerleştim. Ülkenin en özel üniversitelerinden birinde okumak benim için son derece önemliydi. Artık ufkumu daha çok genişletecek ve yeni yeni fikirler edinecektim. Arkadaşlarımla birlikte yurtta kalmak yerine öğrenci evi tuttuk ve ders zili çaldı. Herkes kendi kafasına göre takılıyor ve kimin ne yaşadığı kimseyi ilgilendirmiyordu. Bir gün akşam eve dönerken, şehrin en işlek ve hareketli caddelerinden birinde kafam hoş yürürken tanıdık bir ses arkamdan seslendi. Dönüp baktığımda güzel ve son derece açık giyinmiş bir bayan gördüm. Konuşması, sesi biraz kalın ve kaba olsa da dış görünümü ve fiziğiyle tamda bir kadın gibiydi. Elimden tuttu ve en yakın çay ocağına götürdü beni, kafam halen hoş ve bu duruma bir açıklık getirmeye çalışırken, konuşan sesin bana çok tanıdık geldiğini fark ettim. Karşımda duran kadın görünümlü güzel suret Halis’ten başkası değildi.

Travesti Lise Arkadaşımı Fena Becerdim

O gece Halis beni kaldığı eve götürmüş ve uyumama yardımcı olmuştu. Sabah uyandığımda yanımda kimse yoktu ve baş ucumda sadece bir not vardı. Beni çok özlediğini ve bu gece mutlaka görüşmek istediğini söylüyordu. Sabah kalktım ve eve gittim. Arkadaşım Halis ile buluşmak üzere aynı adrese geri geldim. Hava kararmıştı ve Halis beni bekliyordu. Üzerine giydiği kıyafetler her erkeği baştan çıkaracak kadar seksiydi. Evinin oturma odasında tam da onun karşısındaki koltuğa oturdum ve sohbete başladık. Gözlerimi ondan bir türlü alamıyordum. Şu ana kadar gördüğüm hiçbir kadın bu kadar seksi ve cazibeli değildi. Bir an Halis ayağı kalktı ve yanıma oturdu. Beni baştan çıkarıyordu. Ama onun bir erkek olduğunu bilme düşüncesinden kurtulmam gerekiyordu. Sevişmeye başlamadan önce onun çok seksi bir kadın olduğunu hayal ederek işe koyuldum. Gözlerimi kapadım ve sikişe başladım. Önce aletimi halisin daracık ağzına dayadım ve oral seksin tadını çıkardık. Daha sonra Halis beni yatağa uzattı ve her yerimi öpmeye başladı. Domaldığı zaman enfes göt deliği beni baştan çıkarıyordu. Kocaman aletimi büyük bir zevkle Halise döşedim. Aslında anal seksi pek sevmesem de Halis’i mutlu etmek için buna katlanmıştım. Saatlerce birbirimizi becerdik yaşadığım bu sıra dış tecrübeyi daha önce hiçbir kadın ile yaşamamıştım. Lise arkadaşım travesti Halis gerçekten de işinde son derece başarılı bir oruspu olmuş. Onu tebrik ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir