Yaşanmış Sex Hikayeleri

Şişli Escort Bayan Portalı

Liseli Kerimeyi Asla Unutamıyorum

Saygıdeğer seks hikayesi okuyucuları sizlere selamlarımı yolluyorum. Ben İzmir’den Buğra Sizlere başımdan geçen ve her kelimesi tamamen gerçek olan çok özel bir seks hikayesi anlatacağım. Askerdeyken bunu uzun uzun düşünmüştüm ve artık o kişiye karşı bir sorumluluk hissetmediğim için her şeyi ortaya dökmeye karar verdim. Gençliğimin henüz en başındayken yani deli dolu Lise yıllarında, herşey çok daha farklı ve heyecanlıydı. İlk aşk, ilk sevişme, ilk el ele tutuşma yada aklınıza gelecek diğer şeyler. Ben gözümü açtığımda karşımda onu görmüştüm. Liseden okul arkadaşım ve kendime en yakın gördüğüm güzel kız Kerimeydi. Onunla vakit çok güzel ve eğlenceli geçiyordu. O zamanlar aklımdan geçen tek şey Kerime ile uzun bir zaman birlikte olma hissiydi. O da bana karşı çok sıcak ve sevecen davranıyordu. Elini tutmama müsaade ediyor hatta memelerine dokunmama bile ses etmiyordu. Onu elde etmek ve onunla sevişmek için can atıyordum. Oldukça güzel ve alımlı bir genç kızdı.

Kerime İle Hasan’ı Okulun Arkasında Gördüm

Kerime ile sınıflarımız yan yanaydı. Her teneffüste birlikte vakit geçirirdik. Çevredeki ve okuldaki herkes bizim birlikte takıldığımızı bilir ve dikkat ederlerdi. Bir gün Kerimelerin beden eğitimi dersine çıktığı vakitte bizim coğrafya dersimiz vardı. Kerimeyi camdan izleyerek resmen mutlu oluyordum. Bir ara Kerimenin sınıf arkadaşı Hasan’ın yanına geldiğini gördüm. Daha sonra kol kola girerek okulun arkasına doğru yol aldılar. Bu durumdan işkillendiğim için öğretmenimden tuvalete çıkmak için izin istedim ve okulun arkasına gittiğimde Hasan’ın Kerimenin dudaklarına yapıştığını gördüm. Bir anda Dünya kap kara oldu ve ben ne yapacağımı bilemedim. Kerime ve Hasan beni fark edince hemen ayrıldılar. Hasana doğru gittim ve ağzının üstüne bir yumruk attım. Yere yığıldı kaldı. Kerime’ye de tokatı çaktım ve sınıfıma geri geldim. O kadar sinirli ve gergindim ki derste ağlamaya başladım. Öğretmenin ve arkadaşlarım halimin neden böyle olduğunu sormalarına rağmen benim ağzımı bıçak açmıyordu. O gün Kerime’den intikam alacağıma dair kendime söz verdim.

Şantaj Yaparak Onu Elde Ettim

Bu kadar olayın ardından Kerime ile görüşerek öpüşürken fotoğraflarını çektiğimi ve bunları babasına vereceğimi söyledim. Bunu duyan Kerime resmen çılgına döndü ve ayaklarıma kapanarak bana yalvarmaya başladı. Tek bir şartla fotoğrafları vermeyeceğimi söyledim. Kerimeden benimle yatmasını istedim. İlk başta biraz nazlansa da az sonra bunu kabul etti. Sıra yer ayarlamaya geldiğinde Bu hafta sonu annem ve babam il dışına çıkacaktı. Ben Liseli olduğum için evde tek kalmamda sorun görmüyorlardı. Zaten seyahatleri de genelde en fazla iki günlük oluyordu. Cumartesi günü için tatlı Kerime ile sözleştik. Annemler Cumartesi günü sabahın erken saatlerinde arabayla yola koyulduktan birkaç saat sonra bende Kerimeyi aradım ve eve çağırdım. Tatlı Kerime geldiğinde çok güzel giyinmiş ve tatlı memeleri de dimdikti. Onu hemen kendi odama çektim ve oturmaya başladık. Gizli saklı dört tane de bira almıştım. Onları da içmeye başladık. Cips, bira ve yanında da Kerime çok güzeldiler. Birinci biralar bittikten sonra bizim kafalar az da olsa hoş olmuştu.

Güzel kızı öpmeye başladım. Tatlı ve dolgun dudakları çok güzeldi. Bir elimle de memelerini ortaya çıkarıp okşamaya başladım. Taş gibi memeler beni mest ediyordu. Az sonra kot pantolonunu soyarken dantelli külot giydiğini fark ettim. Tatlı amcığını tıraş ettiği için her şey ortadaydı. Kerimeyi tamamen soyduktan sonra bacaklarını ayırıp dilimle amcığını yalamaya başladım. Benim kamış resme taş kesilmişti. Biraz sevişmenin ardından Kerimenin amcığından sıvı gelmeye başladı. Sanırım boşalmıştı. Kalınlaşan ve sertleşen aletimi ağzına almasından çok kısa bir süre sonra bende onun ağzına boşaldım. Amcığını becermekten onu patlatmaktan korkarken Kerime kulağıma fısıldadı ve dedi ki amcığımı becermeni istiyorum. Zaten önden patlağım becerebilirsin dedi. Sert kamışımla Kerimenin sulu daracık amcığını defalarca becerdim ama hiç içine boşalmadım. Her seferinde üzerine attırdım. Dört defa boşaldım. Artık o kadar halsizleşmiştim ki ayakta bile zor duruyordum. Azgın Kerime meğerse sikilmeye dünden razıymış. Bezgin bir şekilde birbirimize sarıldık ve uyuduk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir