Yaşanmış Sex Hikayeleri

Şişli Escort Bayan Portalı

Mahallenin En Güzel Kızına Arkadan Çaktım

Merhaba saksolin.com takipçileri bir süredir aklımda olan ve paylaşmayı istediğim bir seks hikayesini buraya eklemek istiyordum. Site yönetimine mail attım. Onlarda hikayemi siteye ekleyeceklerini belirttiler bende yolladım. Bu olay yaklaşık olarak iki ay önce yaşandı. Bu arada benim adım Berkay ve on dokuz yaşındayım. Benim yaşlarımda olan Mahallenin en güzel kızı Ayten ile sık sık karşılaşırdık ve gülüşürdük. Mahallede bu güzel kıza asılmayan genç yoktur. Fakat seksi güzel Ayten sadece bana yüz veriyordu. Ben sabahları erken saatlerde evimizin birkaç mahalle ötesindeki züccaciye dükkanını açmaya gittiğimde Ayten pencereden beni gözetler ve günaydın derdi. Kadınların yoğun olarak geldiği Züccaciye dükkanına Ayten de sık sık gelir ve çeyizine bir şeyler alırdı. Her gelişinde benden yardım ister bende elimden geldiğince ona yardım ederdim. Bu gelmeler sonucunda Ayten ile aramız giderek daha yakın olmaya başladı.

Ayten Seksi Merak Ediyormuş

Bir hafta sonu patron dükkana malzeme almak için şehir merkezine gitmişti. Bende dükkanda tek başıma gelen müşterileri karşılıyor ve elimden geldiğince işi çevirmeye çalışıyordum. Öğleden sonraydı dükkandaki son müşteriyi de yolcu ettikten sonra Güzel Ayten tekrar çıkıp geldi. Beraber rafları gezdik ve yeni gelecek siparişler hakkında biraz konuştuk. Daha sonra Ayten asıl mevzuya girmeye başladı. Benden çok hoşlandığını, mahallede dikkatini çeken tek erkeğin ben olduğunu ve çok özel olan bir konuyu sadece benimle paylaşmak ve yardım almak istediğini ifade etti. Erkek vücudunu çok merak ediyor ve anal sikişin ayrıntılarını öğrenmek istiyordu. Bunları duyunca ilk başta nasıl bir cevap vereceğimi bilemesem de Ayten’e ona yardım edeceğime dair söz verdim. Ama bize buluşacak özel bir yer lazımdı. Bu konuyu çözmek için de şöyle bir plan yaptım. Hafta sonu babam ve amcam tavşan avına gideceklerdi. Ben ve annem evde yalnız kalacaktık. Bende anneme erkek arkadaşlarım gelecek bilgisayardan oyun oynayacağız sende teyzemlere git diyecektim. Aynen de öyle yaptım ve planım tıkır tıkır işledi.

Gündüz Vakti Ayten’le Unutulmaz Anal Sikiş

Annem de teyzemlere gittikten sonra Ayten’i cepten aradım ve eve aldım. Biraz oturduk ikimizde çok heyecanlıydık ve titriyorduk. Ayten’le yalnız kalınca benim aletim uzamaya ve sertleşmeye başladı. Üzerimdeki şorttan her şey belliydi. Ayten birden gülmeye başladı. Biraz utaandım sonra da elleriyle aletime dokunmak istedi. Bende şortumu indirdim ve merakını gidermesine yardımcı oldum. Biraz avuçladıktan sonra yalamaya başladı. Çok güzel yalıyordu ve ben giderek daha çok sertleşiyordum. Sonunda tüm dölü Ayten’in suratına boşalttım. Daha sonra o da soyundu ve memelerini yalamamı istedi. O kadar güzel ve diri memeleri vardı ki süt beyazı memeleri yalamaya doyamadım. Benim aletim yine sertleşti ve amcığını becermek için hamle yaptığımda Ayten domaldı ve anal seks istedi. Patlamamak için amcığını siktirmek istemiyordu. Onu kocasına saklayacakmış. Bende tamam dedim ve göt deliğini yalamaya başladım. Çok temizdi zilli Ayten, damarlı sert aletimi Ayten’e dayarken tükürüğümle iyice ıslatmam gerekti. Sonra ite kalka göt deliğine girişi yaptık. Ayten’in canı ilk başta yanmasına rağmen az sonra zevkten inlemeye ve daha derine sok demeye başladı. Zilli Ayten anal sikiş deneyimini hem kendi yaşadı hemde bana yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir