Yaşanmış Sex Hikayeleri

Şişli Escort Bayan Portalı

Öğrenci Yurdunda Gay Olduğumu Keşfettim

Merhabalar ben İzmir’den Tolga, şuan yirmi yaşında genç bir oğlan olduğumu belirtmek istiyorum. Burada yazı paylaşmanın tek amacı ise sitede gerçek seks hikayelerinin paylaşıldığı dikkatimi çekti. Benimde başımdan geçen ve hayatımda iz bırakan azgınca bir seks hikayesini burada tüm çıplaklığı ile dile getireceğim. Ailemin maddi durumu iyi olmadığı için ve evimizin köyde olmasından dolayı orta okuldaki sınavları kazandıktan sonra babam beni yatılı bir okula vermek zorunda kaldı. Benden daha büyük olan erkek kardeşim ise okul hayatına nokta koyarak köyde kalıp çiftçi olmak istiyordu. Babam de en azından bir oğlum bari okusun da adam olsun diye çaba harcıyordu. O yüzdendir ki beni yurtlu bir okula verdiler. Ailemden ayrılmak benim için çok zor olsa da buna mecburdum ve başka da çarem yoktu. Çocuk yaşımda ailemden ayrı kaldığım için çok üzülüyordum.

Okul Yurdundaki Arkadaşlık İlişkileri Biraz Farklıydı

Diğer yaşıtlarıma göre biraz daha balık etli ve beyaz tenli olmam beni hemen göze çarpan güzel bir çocuk yapıyordu. Tenimde neredeyse hiç kıl bulamazdınız. Toplu halde beden eğitimi dersleri için soyunduğumuzda diğer arkadaşlarım sürekli gelir yanıma ve kıçıma şaplak atardılar. Sanki bir kıza sarkar gibi bana sarkardılar. Bu durum benim canımı sıksa da esprilerle geçiştirip gidiyorduk. Daha sonra yurt odalarında bir kısım değişikliklere gidildi ve her odada üst sınıflardan da abiler kalmaya başlamıştı. Bir odada her sınıftan öğrenci olma kararı çıktıktan sonra canım buna çok sıkılmıştı. Çünkü kendi yaşıtım olan çocuklarla daha iyi anlaşabiliyordum. Mecburen buna da katlanmak zorunda kaldık ve odalar ayrıldı. Benim odamda okulun en belalı ve azgın abilerinden biri vardı. Son sınıf olduğu için ve belalı olduğu için kimse ona bir şey diyemiyordu. Hatta bazı öğretmenler bile bu çocuktan çekinirdiler. Bir gün beden eğitimi derslerine hazırlık için kıyafetlerimi değiştirmeye yurt odasına geldim. Kimse olduğunu düşünmeden komple soyundum ve hızlıca üzerimi giymek için hamle yaptığımda güçlü bir çift kol beni üzerine çekti. Arkamı bile dönemeden sert bir aletin tenimde gezindiğini fark ettim. Ağzımı kapatan okulun azgın erkeği beni becermek istiyordu. İlk başta biraz direnç gösterip kendimi sakınmaya çalışsam da güçlü kollar fena halde sarmalayınca kendimi bırakmaktan başka çarem kalmamıştı.

Gay Seksinden Çok Büyük Zevk Almıştım

Beni sırt üstü uzatan azgın okul abisi şimdi de sert ve uzun aletini ağzıma dayıyordu. Başımı ve kulaklarımı tutarak kendine doğru çekmeye başladı. Resmen ağzımı sikmeye başlamıştı. O kadar sert ve kalın bir aleti vardı ki gırtlağıma kadar uzanan cisim midemi bulandırıyordu. Ben karşı koymaya çalıştıkça bana tokat atıp zorlamaya devam etti. Daha sonra aleti ağzımdan çıkarım göt deliğime tükürdü ve sert aleti yavaşça arkadan sokmaya başladı. Önce başı girdi az bir canım yansa da az sonra kol gibi aletin tümünü alabilmiştim. Götüm acıdıkça inlemeye başlıyordum. Beyaz popoma şaplaklar atıp hadi yavrum diye bağırıyordu. Koca koridorda kimse yoktu ve ses de çıkmıyordu. Beni defalarca becerip tüm döllerini üzerime attırdı. Daha sonra da yurt banyosuna birlikte girdik ve yıkandık. Banyonun içinde de bir posta daha atarak beni tekrar becerdi. Bu küçük sırdan kimselere bahsetmedik. Artık benim de canın anal sikiş istiyordu. Sanırım içimdeki azgınlığı ve cinsel tercihimi keşfetmeyi başarmıştım. Ben artık seks için yırtınan bir gay olduğumu kabul ediyorum. Okul bitene kadar azgın erkek ile düzenli olarak gizli kapaklı seks yapmaya devam ettik. Göt deliğimi siktirmek bana çok iyi geliyordu. Daha sonra arada değişik aletler de tatmaya devam ettim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir