Yaşanmış Sex Hikayeleri

Şişli Escort Bayan Portalı

Olgun İsabella doymak bilmedi

Kendimi bildim bile yaşça benden büyük kadınlar her zaman ilgimi çekmiş ve onlarla birlikte olmak için her fırsatı değerlendirmişimdir. Kendilerinden yaşça genç, yakışıklı ve kaslı bir erkek görünce ne yapacaklarını şaşıran olgun kadınların o olmadık halleri çok hoşuma gidiyor. Çalıştığım mankenlik ajansında önemli işlere imza atıyor ve her gittiğim çekimde yeni seks teklifleri alıyordum. Kimi zaman bunları para karşılığında kimi zaman da canımın çektiği güzel olgun hatunları zevkine beceriyordum. Büyük bir firmadan aldığım özel bir teklif ile herşey aniden değişmişti. Dünya lansmanı için İstanbul’u seçen ünlü marka burada bazı çalışmalar yapıyor ve organizasyonun kusursuz ilerlemesi için tüm imkanlarını sonuna kadar kullanıyordu. Şirketin büyük yatırımcılarından olan güzel İsabella ajansımızı ve yaptığımız hazırlıkları kontrol etmek üzere ziyaretimize geldi.

İsabella ile göz göze

Yaşı ileri olmasına rağmen o kadar bakımlı ve güzel fizikli bir kadın gördüğümü hatırlamıyorum. Nerdeyse elli yaşına dayanan kadın, o kadar narin ve güzel duruyordu ki sanki porselen bir bebek gözlerimin içine bakıyor gibi hissettim. Biran onunla birbirimize baka kaldık. Sanırım ilk bakışın cazibesi dedikleri bu olsa erek. Patronumun odasında uzun süre sohbet edip çalışmaları değerlendirdikten sonra akşam kendi otelinde yapacağı partiye bizim ekibi de davet ettiğini duydum. Güzel isabella ile tanışmayı çok istiyordum. O gece en özel gece kıyafetlerimi giyindim ve en seksi cazibemi takınarak otelin yolunu tuttum, teras katında yapılan parti son derece renkli ve hareketliydi. Birbirinden güzel kızlar seksi kıyafetleri ile dans edip alkolün etkisi ile harika şovlar yapıyorlardı. Ben etrafıma bakınırken bir anda isabellanın beni gözleri ile süzdüğünü fark ettim. Yanına giderek kendimi tanıttım. Ama o benim hakkımda herşeyi biliyor ve dersini çok da güzel çalışmıştı. Her zaman güçlü kadınlara karşı ayrı bir ilgim ve sempatim olmuştur. Onun karşısında kendimi daha çocuksu ve teslimiyetçi gördüm. Beni kendi odasında içki içmeye davet etti. Hiç tereddütsüz bu özel daveti anında kabul ettim.

Hayatımın en özel seksini yaptım

Olgun isabella üzerine giydiği seksi gece kıyafeti ile aklımı başımdan almıştı. Sıktığı afrodizyak etkili parfüm beni mest etti. Oturduğum yerde içkimi yudumlayıp bir yandan da onu süzerken aletimin hareket ettiğini fark ettim. Bendeki heyecanı ve sevişme arzusunu fark eden kadın, yanıma gelerek oturdu ve kadehlerimizi tokuşturduk. Sıra dışı bir seks istediği her halinden belliydi. Göğüsleri o kadar diri duruyordu ki, genç kızlarda bile böyle güzel göğüsler görmemiştim. Kafamı göğüslerinin arasına koydum ve onu öpmeye başladım. Bir yandan da parmaklarım yavaşça bacak arasındaki özel hazinesine doğru ilerliyordu. İsabella ile hayatımın en güzel saatlerini geçireceğimden emindin. Yetenekli ve şehvetli kadın, ellerimden tutarak beni yatak odasına çekti ve kıyafetini benim soymamı istedi. Arka fermuarı açarken karşıma çıkan güzellik beni çok heyecanlandırıyordu. Narin ve dipdiri bir vücut. Bakımlı olmanın faydalarını yine görmüştüm. Bu azgın kadını doyurmak ve mutlu etmek için tüm enerjimi son damlasına kadar kullanmaktan çekinmeyeceğim. Önce tatlı amcığını yalamamı istedi. Onu yatağa sırt üstü uzatıp bacaklarını ayırdım ve dilimle zevk noktasını bulmaya başladım. Biran için zevk iniltileri odanın içinde yankılanmaya başlamıştı. Az sonra büyük bir şehvetle boşaldı. Daha sonra benim uzanmamı istedi ve aletimi usanmadan dakikalarca yaladı ve köküne kadar ağzına aldı. Bu tempo ile devam etseydi güzel kadının suratına bütün döllerimi atacaktım, ancak en güzel yerinde oral seksi kesti ve tek hamlede aletimin üzerine oturdu. Bir atın üstünde dans eder gibi üstümde zıplayarak seksin nirvanasına ulaştı. Dikkatimi çeken nokta ise ikimizde aynı anda boşalıyor ve sikişten aynı oranda zevk alıyorduk. Doymak bilmeyen olgun kadın, bana hayatımın en iddialı seks macerasını yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir