Yaşanmış Sex Hikayeleri

Şişli Escort Bayan Portalı

Otelde Tanıştığımız Rus Çiftle Ateşli Seks Maceramız

Sayın saksolin.com okuyucuları herkese merhabalar ben Bursa’dan Serkan, yirmi altı yaşında bir gencim. Geçen yaz tatilinde başımdan geçen sıra dışı bir seks macerasını sizinle paylaşmak istiyorum. Sevgilim Asuman ile yaz aylarında birlikte Antalya’da bir otele tatile gittik. O sene çok iyi para kazandığımdan tatil için lüks bir oteli seçmiştim. Özellikle yabancı turistlerinde büyük ilgi gösterdiği bu beş yıldızlı otel her kesim tarafından yoğun ilgi görüyor ve son derece de lüks bir yerdi. Sanki cennete düşmüştüm her yerde sarışın, renkli gözlü, beyaz tenli çok güzel kadınlar vardı. Bir ara keşke tek gelseydim diye bile düşündüm. Bizim Türk kadınları ile Rus kadınları arasındaki en bariz farkları bu yazın görme fırsatım olmuştu. Sevgilim Asuman da çirkin bir kadın olmamasına rağmen Rus kızlarının fiziği ve güzelliği gerçekten de çok başkaydı.

Tatlı Rus Çiftle Tanışmak Çok İyi Geldi

Hemen karşı odamızda bizim gibi genç ve tatlı bir Rus çift vardı. Rus kızı Tanya o kadar güzeldi ki onu anlatacak kelimeleri bulmakta gerçekten de çok zorlanıyorum. Yaklaşık olarak bir seksen boyundaydı ve kalemle çizilmiş gibi kusursuz vücut hatları vardı. Partneri de düzgün fizikli yakışıklı bir genç adamdı. Bir birimizin dilinden anlamasak ta samimi tavırlarımız ile gülümsüyorduk. Bu çılgın Rus çift ile gece otelin eğlence balolarına katılıyor ve sabahlara kadar dans edip içki içiyorduk. Kız arkadaşım Asuman da çılgın Rusları çok sevmişti. Yine bir gece kafalar tam uçmuşken eğlence sonrasında odamıza doğru gelmeye başladık. Büyük otel birçok konuda rahattı. Kimse kimsenin işine karışmıyor ve herkes istediğini gönlünce yapıyordu. Asansöre birlikte bindiğimizde çılgın Ruslar sevişmeye başlamıştı bile, gözümüzün önünde ceryan eden bu sıra dışı seks macerası bizi de çok heyecanlandırmıştı. Sevgilim Asuman da bir yandan aletimi okşuyor diğer eliyle de amcığını kurcalıyordu. Asansör yukarı çıktıktan sonra hepimiz indik ve odamıza doğru yol aldık. Zaten odalarımız karşılıklıydı. İyice sarhoş olan Rus çifte yardım ettim ve onları odalarına yerleştirdim. Az sonra kapımız çaldı ve Rus çift bizi kendi odalarına davet ettiler. Bir tam da sevgilim Asumanla delice sevişecekken bu teklifin gelmesi hoşumuza gitmese de odaya girdiğimizde çok güzel bir meyve kokteyli bizi bekliyordu. Karşımıza oturan Rus çift sevişmeye devam ettiler. Az sonra soyundular ve çılgınca seks yapıyordular. Rus kız Tanya beni de aralarına almak istedi ve şortumu indirip aletini ağzına aldı. Azgın kız arkadaşım Asuman da soyunmuş genç adamın aletini okşuyordu. Hepimiz sarhoştuk ve seks yapmaya başladık. Ben Rus kızı Tanya’nın daracık pamuk gibi temiz amcığını dilimle bir güzel yaladım ve onu defalarca zevkle boşalttım. Her dil darbemle iyice gevşeyen güzel kız başımı amcığına resmen yapıştırıyordu.

Kız Arkadaşım Asuman Rus Erkeğe Yapıştı

Ben Tanya’nın amcığıyla mutlu olurken, azgın kız arkadaşım da genç Rus adamın kol gibi aletini boğazına kadar dayamıştı. Asumanı o kadar şiddetli oral seks yaparken görmemiştim. Adamın keyfi de yerindeydi. Asumanın ağzına tüm döllerini boşaltmıştı. Ben Tanya ile çok güzel bir tonda sevişmeye devam ettim. Küçük ama diri memeleri dilimin ucuyla yalarken o da zevkli çığlıkları basıyordu. Damarlı aletime oral seks yaparken çok mutluydu. Kıllı sikim çok hoşuna gitmişti. Ben Tanya ile deliler gibi sikişirken azgın Asuman da genç Rus oğlanla amcığını rahatlatıyordu. Meğerse Asuman’ın içinde seks canavarı varmış. Her türlü pozisyona başarıyla giren Asuman şimdi de anal sekse başlamıştı. Temiz ve ince aleti görünce anal seksten kaçınmayan kız arkadaşımın mutlu olduğunu görmek beni sevindirmişti. Seksi vücutlu Tanya ile hayatımın en tatlı seks maceralarından birini yaşadığımı itiraf ediyorum. Artık Rus kızlara olan ilgim eskiye göre çok daha fazla arttı. Her bulduğum yerde daracık Rus amcığı sikmeye devam edeceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir