Yaşanmış Sex Hikayeleri

Şişli Escort Bayan Portalı

Patronumun Karısı Keriman Sevişmek İçin Bana Yalvardı

Pek değerli saksolin.com takipçileri hepinize selamlarımı yolluyorum. Ben Bursa’dan Necati, yirmi beş yaşında bir gencim. Sizlere son derece azgınca ve sıra dışı bir seks hikayesi anlatmak istiyorum. Çevremdeki kimsenin bu yazıları okuyacağını düşünmediğim için isimleri ve olayları olduğu gibi anlatıyorum. Bu hikayede geçen her şey tam anlamıyla gerçektir. Bursa’da sanayi bölgesinde çalışan bir gencim. Okul hayatına pek de ısınamadığım için babam beni yaz tatillerinde sanayide ustaya verirdi. Okulu da bitirince üniversite sınavına bile girmek istemedim ve sanayideki işime devam ettim. Patronum beni çok sevdiği için zamanla en güvendiği insan oldum ve beni sağ kolu yaptı. Hem iş yerinde hemde evinde her işi bana yaptırır ve bana güvenirdi. Sürekli olarak patronumun evine girip çıktığım için aileden biri olmuştum. Patronum Ayhan’ın ilk karısı trafik kazasında hayatını kaybedince adam da kendinden yaşça daha genç ve güzel bir kadın bularak evlenmişti. Parası çok olduğu için genç kadın bulmak onun için hiç de zor olmamıştı. Ayhan beyin ilk eşinden olan çocukları hep iş güç sahibi insanlardı ve ticaretle uğraşmıyorlardı. Genç kadından da hiç çocuğu yoktu. Bu yaşta Ayhan beyin bu kadını nasıl becerdiğini bile herkes merak ederdi.

Keriman İle İlk Sohbetimizde Seviştik

Ayhan bey tüm ayak işlerini bana yaptırırdı. Adeta onun eli ayağı gibi bir şey olmuştum. Faturalar, ödemeler, alacaklar, borçlar ve daha fazlası yani her şey benim elimden geçerdi. Bir evladı gibi bana güvenmesi ve beni sevmesi işime olan bağlılığımı da arttırıyordu. Patronumun genç ve güzel karısı Keriman da beni çok severdi. Hemen hemen onunla aynı yaşta olduğumuz için bazen Keriman hanımla alış verişe ben gittiğimde bizi karı koca sanıyorlardı. Bu durum ikimizin de hoşuna gidiyordu. Çünkü Keriman da kendisinden büyük bir adamla evli olduğu için kendini rahatsız hissediyor ve dışarıda onunla görünmek istemiyordu. Bende bazen kendimi bu zenginliğe o kadar alıştırıyordum ki seksi Keriman ile gezmek bana da çok iyi geliyordu. Yine bir gün alışverişten döndük ve ben Keriman hanımı eve bıraktım tam da çıkacaktım ki beni kahve içmek için eve davet etti. Hem biraz da sohbet ederiz demişti. Bende onu kıramadım ve içeri girdim. Henüz öğle saatleri olduğu için ve patronuma da haber vermediğim için zamanımız vardı. Keriman hanım harika iki kahve yaptı ve oturduk. Biraz benden biraz ondan derken sohbetimiz giderek daha eğlenceli ve kahkahalı hale geldi. İkimizde bu durumdan çok mutluyduk. Bir ara Keriman yanıma yaklaşarak koluma dokundu ve temas etmeye başladı. Sıcaklığını ve nefesini hissediyordum. Kendimi akan suya bıraktım ve bir baktım ki Keriman hanımla öpüşüyoruz.

Keriman’ın Yalvarmalarına Dayanamadım Bastım Hatuna

Bir süre sonra kendimi toparladım ve ayağa kalktım. Ancak Keriman bana yapışmaya devam ediyordum. Elimle onu hafif itmek istesem de sarılmaya devam etti. Bana döndü ve onu becermem için yalvardı. Ayhan ile çok mutsuz olduğunu onu beceremediğini hiç zevk almadığını zamanın boş ve boktan geçip gittiğini söyledi. Bu durum karşısında ilk başta ne yapacağımı kestiremesem de az sonra tüm dediklerine hak vermeye başladım. Keriman alımlı ve güzel bir kadındı. Delice sevişmek ve hayattan zevk almak onun da hakkıydı. Keriman’a yardım etmeye karar verdim. Soyunduk ve sevişmeye başladık. Tüm benliğimi ve kaslı vücudumu onun ellerine bıraktım. Soyunduğu zaman o beyaz teni ve eşsiz güzelliği her erkeği mest edecek kadar enfesti. Ben ayakta duruyorken önümde diz çöktü ve uzayan aletimi öpmeye başladı. Bir yandan öpüyor biryandan da içine kokusunu çekiyordu. Bu kadar tutkulu ve içten bir sevişme yaşadığımı hatırlamıyorum. Giderek daha şiddetli sevmeye başlayan azgın kadın aletimi dudakları ile boşaltmayı başardı. Tüm döllerimi yuttu ve derin bir oh çekti. Parmaklarımla amcığını okşadığımda sırılsıklam olduğunu fark ettim. Bana oral seks yaparken boşalmıştı bile. Sikişmeye ne kadar hasret olduğu bundan da belliydi. O gün patronumu aradım ve çarşıda işlerin uzadığını söyleyerek iki saat daha kazandım. O zaman zarfında ateşli genç Kerimanı deliler gibi becerdim ve tam üç posta attım. Tatlı hatun ise kaç defa boşaldı sayamadım bile. Bu andan itibaren Keriman’a onu düzenli becereceğime dair söz verdim. Zaten aletimin tadını alan azgın kaşar sürekli istemeye başlamıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir