Yaşanmış Sex Hikayeleri

Şişli Escort Bayan Portalı

Piknik Yerindeki Grup Seks Maceramız Çok Heyecanlıydı

Sevgili saksolin.com takipçileri hepinize selamlarımı yolluyorum. Ben yirmi üç yaşında bir altmış dokuz boyunda oldukça seksi ve alımlı bir genç bayanım. Adım ise Duygu, çok sevdiğim ve birlikte vakit geçirmekten aşırı zevk aldığım canım arkadaşım Buse ile hafta sonunda Ormanın içinde bir dere kenarında pikniğe gitmiştik. Kız kıza yaptığımız bu etkinlikle hem daha samimi konuşmalar yapacak hemde birbirimize erkek arkadaşlarımızla ilgili tüyolar vermeyi planlıyorduk. Ben yanımda bir de voleybol topu getirmiştim. Buse de bende voleybol takımında yıllarca top oynadığımız için bu oyunu çok severiz. Güzel bir yer bulduktan sonra yanımızda getirdiğimiz yiyecekleri ve içecekleri hazırladık ve birlikte eğlenceli anlar yaşamaya başladık. Az sonra top oynamayı teklif eden canım arkadaşımla eski günleri yad ediyorduk. Etraf ilk başta çok sessiz ve sakindi. Kimsecikler yoktu. Bir top oynamaya kaptırmış giderken birden topumuz dereye kaçtı ve suda sürüklenmeye başladı. Bende kenardan koşarak uygun bir yerde suya girip topu almak için hamle yapacakken, şortlu ve yakışıklı bir genç adam suya dalıp topu çıkardı ve bana doğru fırlattı. Yüzme bildiği için bize yardımcı olan genç adam uzun boylu, kaslı bir yapıya sahip ve son derece de yakışıklıydı. Sudan çıktığı zaman saçını yana doğru savurunca su tanelerinin teninde süzülmesi beni çok etkilemişti. Seksi ve yakışıklı adamın cazibesine kapılmamak elde değildi.

Dere Kenarında En Özel Seks Macerası

İsminin Fırat olduğunu söyleyen yakışıklı genç adam bana doğru yaklaşınca biraz heyecanlandım ve korktum. Ancak o kadar güleç ve sakin bir yapısı vardı ki ona güvenmek istedim ve benimle birlikte piknik yerimize kadar yürüdü. Buse yanımdaki genç ve yakışıklı erkeği görünce biranda gözleri fal taşı gibi açıldı ve resmen ağzının suyu akıyordu. İkimizde bu genç adamla sevişmek için can atıyorduk. Doğanın bağrında daha önce hiç yaşamadığımız bir seks macerası gerçekten de güzel olurdu. Canım arkadaşım Buse yanımızda getirdiğimiz biraları açarak herkese ikram etti. Fırat’ın bize katılması için ısrar ettik ve nezaketli çocuk bizi kırmadı. Havanın sıcak olmasından dolayı Fırat’ın üstünde sadece şort vardı ve üstü çıplaktı. Belirgin vücut hatları ve kasları bizi etkiliyordu. Sanki top model edası vardı genç adamda. Şortu ıslak olduğu için kocaman aleti üzerine yapışmıştı ve hatları belliydi. Tahminlerime göre Fırat’ın aleti en az on sekiz santimdi. Biraları içtikçe hepimiz bir hoş olmaya başladık. Canım arkadaşım Buse yakışıklı çocuğa iyice sokulmaya başlamıştı ve derken eliyle Fırat’ın bacak arasını okşadığını fark ettim. Fırat bu olaya hiç tepki vermiyor tam aksine hoşuna gidiyordu. Biraz onları izledikten sonra bende yanlarına yaklaştım ve adamın şortunu indirmek istedim. Etrafa bir göz atan Fırat şortunu indirdi ve koca aleti önümüze koydu. Aletin büyüklüğü ve güzelliği aklımızı almıştı.

Ben ve Buse birbirimize bakarak heyecana kapıldık ve aleti yalamaya başladık. O kadar güzel ve diri bir yarağı vardı ki yaladıkça uzayıp sertleşiyor ve kabarıyordu. Amcığımın suyu akmaya başlamıştı. Kaslı, iri yarı ve güçlü Fırat ikimizi de becermeye hazırdı. Hayatım boyunca bu ilk olmayacaktı daha önce de grup seks heyecanı yaşamıştım. Canım arkadaşım Buse koca aleti damağına kadar sokuyor ve yalayarak mutlu oluyordu. Ben ve Buse çırılçıplak bir şekilde Fırat’ın iki yanında oturuyorduk ve koca aleti sırayla yalıyorduk. Derken Fırat beni kucağına aldı ve kocaman aletin üzerine oturttu. Kalkınca ve kalınlaşınca devasa boya ulaşan alet içimi deldi geçti ve bana büyük bir zevk verdi. Amcığım sulanmasına rağmen kalın alet daracık amcığıma zorla giriyordu. Aldığım hazzı ve mutluluğu anlatacak kelimeler bulamıyorum. Fırat amcığımı sikerken canım arkadaşım Buse’de göt deliğimi yalıyor ve amcığını okşuyordu. Daha sonra ben kalktım bu kez de Buse sert aletin üzerine oturdu ve amcığını siktirmeye başladı. Deli Fırat ikimize de boşalmayı başardı. Az sonra da bizi tek tek götümüzden de siken Fırat çok rahatlamıştı. Hep birlikte grup seksimizi yaptıktan sonra çıplak halde dereye girdik ve eğlendik. Duş alıp çıktıktan sonra Deli Fırat bize birer posta daha atmayı teklif etti. Genç erkekteki enerji bir türlü bitmek bilmiyordu. Ama bu kez ondan götüme boşalmasını istedim. Koca aleti götüme alırken resmen aklım gitmişti. Ama Fırat çok güzel sikiyordu. Azgın gence rastladığımız için kendimizi çok şanslı hissediyorduk. Grup seks maceramızdan sonra ne dert kaldı nede stres.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir