Yaşanmış Sex Hikayeleri

Şişli Escort Bayan Portalı

Samimi Arkadaşım Orhan’a Zevkle Verdim

Çok uzun bir süredir en samimi arkadaşlarımdan biri olarak gördüğüm ve en zor anlarımda bile yanımda olarak sıcaklığını ve ilgisini eksik etmeyen arkadaşım Orhan ile yaşadığımız özel bir anıyı sizinle paylaşmak istiyorum. Arkadaş ortamımızda oldukça önemli yeri olan ve sözü dinlenen Orhan, kadın yada erkek demeden herkesin sorunları ile yakından ilgileniyor ve elinden geldiğince yardımcı oluyordu. Uzun boyu, sportif fiziği ve sıra dışı yakışıklılığı ile ortamdaki herkesin yakın ilgisini çeken Orhan, benim gözümde şu ana kadar yardımseverliği ile ön plana çıkıyordu. Orhan’ın sıcak kanlı olması ve etrafına güven vermesi onu unutulmaz bir erkek haline getiriyordu. Biz kızlar arasında sürekli bahsi geçen Orhan’ın en bariz özelliği güvenilir bir erkek olmasıydı. Etrafınızdaki kaç erkeğe bu kadar güven duyabilirsiniz ki?

Boşanma Sürecimde En Yakın Destekçim Oldu

Kocamla uzun zamandır çalkantılı bir şekilde sürdürdüğüm evliliğimiz artık son demlerine gelmiş ve boşanma kararı almıştık. Aslında bu kararı ben tek başıma almıştım. Çünkü kocam gerçek anlamda boşanmayı kabul etmiyor ve benim blöf yaptığımı düşünüyordu. İş ciddiye bindiği zaman beni tehdit etmeye başladı ve işi iyice yokuşa sürmüştü. Bu süreçte en yakın destekçim Orhan olmuştu. Her zamanki gibi yakınlığı, candan konuşmaları ve samimi tavırları ile onun yanında kendimi çok daha güvende hissediyordum. Boşanma sürecimde beni desteklemiş ve yanımda olmuştu. Fakat kocamın Orhan’ı fark etmemesi gerekiyordu. Bunu sağlamak da benim elimdeydi. Kocamın tehditlerine aldırmadan ailemin ve Orhan’ın da desteği ile sonunda evliliğimi bitirmiştim.

Orhan’ı Düşünmediğim Bir Gün Yoktu

Boşanma sürecini de atlattıktan sonra bir süre de olsa mecburen yalnız kalmıştım. Bu sancılı dönemde canım arkadaşım Orhan’ı sürekli düşünüyor ve gece yatağıma uzandığımda kendimi okşayarak Orhan’ı düşünüyordum. Küçük bir eve taşınmış ve tek başıma kalıyordum. İşyeri ile evim arası yürüme mesafesi ile beş dakika ancak sürüyordu. Kendime ait oluşturduğum küçük dünyamda tek eksik olarak gördüğüm arkadaşım Orhan’dı her ne kadar telefonda sık sık görüşsek de Orhan’ın güler yüzünü, boyunu posunu, karizmasını ve bana bakışlarını çok özlüyordum. En sonunda onu düşündüğüm gece uyurken parmaklarım ile bacak aramı okşayarak kendimden geçtim. Artık Orhan’ın kollarında gerçek bir seks deneyimi istiyordum.

Orhan’ı Evime Davet Ettim

Sabah uyandım ve işe gittim. Öğle arası yemek molasında telefonumu elime aldım ve Orhan’ı aradım. Müsaitse akşam bana kahve içmeye gelmesini istedim hem biraz da sohbet ederdik. Orhan davetimi kabul etti ve akşam iş çıkışında beni aldı evime geldik. Gelirken markete uğramıştık, birkaç bira da almıştım. Orhan’da benim gibi eşinden ayrılmış ve uzun süredir yalnız yaşıyordu. İkimizde acıkmıştık. Hemen ele ele vererek güzel bir sofra hazırladık ve oturduk. Orhan çok güzel balık yemekleri yapardı. Marketten aldığımız donmuş balığı bir güzel fırında kendi soslarıyla pişirdi ve sofraya koydu. Biralarımızı da açtık ve yemeğimizi yedik. Kafalar biraz hoş olmaya başlayınca koyu bir sohbet de başladı. Arkadaşım Orhan ile sohbet etmeyi çok özlemişim. Boşanmanın zorlukları ve cinsel hayat üzerine devam eden sohbetimiz, giderek farklı bir boyuta ulaştı ve kendimi Orhan’ın güçlü kollarında buldum. Beni deliler gibi okşayan ve memelerimi yalayan güçlü adamın koca aletini ağzıma alarak tadını çıkarmaya başladım. Oral seksin tadını alan Orhan az sonra diri aletinin üzerinde bana at binmeyi öğretti. O gün tüm sınırlarımı aştım ve hem önden hemde arkadan Orhan’a kendimi becerttim. Evli olduğum dönemde bile bu kadar güzel seks yaptığımı hatırlamıyorum. O günden sonra düzenli olarak Orhan ile buluşup bir güzel sevişmelerimize devam ettik. Samimi arkadaşım seviştiğim için çok ama çok mutluyum. Bu fırsatı en son ana kadar değerlendireceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir