Yaşanmış Sex Hikayeleri

Şişli Escort Bayan Portalı

Sevgilim Bana Değil Başkasına Verince Tecavüz Ettim

Sevgili saksolin.com okuyucuları hepinize selamlarımı yolluyorum. Benim adım Rüstem yirmi dört yaşında uzun boylu oldukça yakışıklı da bir gencim. Askerden geldikten sonra uzatmalı sevgilim Dürdane ile görüşmeye devam ettik. Yıllardım tanıdığım Dürdane ile her zaman güzel şeyler düşlemiştim ve bunların hayata geçmesi için elimden geleni yapmaya da hazırdım. Askerliğim boyunca tatlı Dürdane ile bol bol görüşürdük ve beni azdırmayı başarıyordu. Gençliğimizin en güzel ve eğlenceli zamanlarını beraber geçirirken Dürdana ile sürekli birbirimize sürtünürdük, bana tatlı ve diri memelerini yalatır ve amcığına dokunmama müsaade ederdi. Hatta çoğu zaman bana sakso da çekip boşalmamı sağlardı. Oldukça azgın ve şehvetli bir kız olan Dürdane ile hayatımın en ateşli zamanlarını geçirdiğimi söylesem hiç de yalan olmaz.

Bana Bunu Yapmayacaktın Dürdane

Askerliği de bitirip geldikten sonra yine Dürdane ile buluşmalara devam ettik. Eski tempomuzu yakalayamasak ta Dürdane’nin bana karşı olan ilgi ve alakasında bir azalma olduğunu fark ediyordum. Aklıma bin bir türlü şey gelse de onun sıcaklığını yanımda hissettiğim sürece sıkıntı yoktu. Fakat gün geçtikçe Ateşli azgın Dürdane’nin benden uzaklaştığını fark ediyordum daha az görüşüyorduk ve buluşmalarımızda sürekli bir bahane ortaya atarak beni geri çeviriyordu. Bu işten giderek işkillenmeye başlamıştım. Derken bir gün onu takip etmeye karar verdim. Hafta sonu öğleden sonra onu aradığımda kız arkadaşları ile çarşıya gezmeye ve alış verişe gideceğini söyleyerek beni geri çevirmişti. Bunun üzerine bende peşine düştüm. Evden tek başına çıkan Dürdane halk otobüsüne bindi ve şehir merkezindeki bir durakta inerek yeniden beklemeye başladı. Bende kendi arabamın içinde onu gözetliyordum. Tam da o esnada siyah bir araba durdu ve Dürdane de arabaya binerek uzaklaştılar. Bende onların peşinden gittim. Bir süre sonra şehrin gözde mekanlarından biri olan büyük bir otelde durdular ve kol kola otele girdiler. O an başımdan aşağıya sıcak sular döküldü ve çok ama çok sinirlendim. Bunun hesabını Dürdaneye sormam gerekiyordu. Oruspu karı beni resmen aldatıyordu.

Seksi Dürdaneye Hayatının En Deşhet Seks Macerasını Yaşattım.

Orada gürültü ve patırdı yapmadan geri döndüm. Dürdane ve yanındaki pezevengin beni görmelerine imkan yoktu. Bu yaşadığım travma sonucunda hem çok üzgündüm hemde çok sinirliydim. Ertesi gün Dürdane beni aradı ve konuştuk ona hiçbir şey çaktırmadım. Buluşmak için de zorlamadım. Bendeki değişikliği fark edince sorular sormaya başlasa da ben hiçbir şey demedim. Azgın Dürdane sırf merakından buluşmak istedi. Bende onu bir arkadaşımın evine götürmeye karar verdim. Bunca zaman bana kendini siktirmeyen Dürdana elin yedi yabancısıyla sikişiyordu. Bunu asla affedemezdim.

Öğleden sonraydı Dürdane ile eve girdik ve kapıyı kapadım daha sonra Dürdane’nin üzerine çullanarak ellerini ve ayaklarını bağladım. Ağzına da bir şeyler tıkarak bağırmasına engel oldum. Biraz sonra Dürdana kendine geldiğinde bağlı bir halde olduğunu fark edince endişeye kapılmıştı ve ağlıyordu. Bende dünkü yaşadığım şeyleri bir bir ona anlattım. Otel odasına girip sikiştiklerini benimde öyle arkalarında bakakaldığımı söyledim. Bana küfürler saydırıp bağırınca bende soyundum ve onu da soyarak işe koyuldum. Önce aletimi ağzına dayadım ve ağzına defalarca girip çıktım. Biraz sonra zevke gelen azgın kaşar, ellerini çözmemi istese de çözmeden onu becermeye devam ettim. Amcığına ve göt deliğine aletimi döşedikçe kız da zevkten inliyordu. Daha çok daha derine dedikçe bende sikmeye devam ettim. Bunca zaman bana vermediğine pişman olana kadar azgın kaşarı becerdim. Defalarca boşalan Dürdanenin çok zevk aldığını biliyordum. Akşam olmasına rağmen sekse devam ediyorduk. Sonunda Dürdane çok büyük bir itirafta bulundu. Bunca zaman aletimin bu kadar güzel olduğunu bilseymiş daha önceden amcığını siktirirmiş. Uzatmalı sevgilim ile yaşadığımız bu sıra dışı seks macerasından sonra farklı sikiş fantezilerini de hayata geçirmeye karar verdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir