Yaşanmış Sex Hikayeleri

Şişli Escort Bayan Portalı

Sevgilimin Abisinin Tecavüzüne Uğradım

Size hayatım boyunca başımdan geçen en büyük travmayı anlatmak istiyorum. Belki de bu sayede içimdekileri boşaltarak biraz rahatlar, hayata ve sekse olan bakış açımı da değiştirebilirim. Bu olay yaşandığında ben henüz 19 yaşında genç ve güzel bir kızdım. Yaşadığımız kasabanın en güzel kızı olduğumu söylesem çok da abartılı olmaz. Tüm yaşıtlarım beni her zaman kıskanmış ve çevremde toplanan erkek arkadaşlarımı benden soğutmak ve uzaklaştırmak için olmadık saçmalıklara kalkışmışlardı. Çok yakışıklı ve yapılı bir erkek arkadaşım vardı. Bir birimizi çok seviyor ve her zaman ileriye dönük güzel hayaller kuruyorduk.

Erkek arkadaşımın adı Kenan’dı genç adam her gizli buluşmamızda bana sahip olmak ve becermek için olmadık şeyler yapıyordu. Fakat ben kendimi ileriye sakladığımı ve bu özel şeylerin evlendikten sonra yaşanması gerektiğini savunuyordum. Kenan’ı tamamen üzmemek için de kendimden bazı tavizler veriyordum. Mesela amcığımı okşamasına yada memelerimi yalamasına izin veriyordum. Bazen de ellerimle aletini okşuyor ve ona mastürbasyon yapıyordum. Her seferinde Kenan boşalıyor ve zevk sularını suratıma attırıyordu. Bir gün aletini ağzıma almamı istedi. Bunu çok seveceğimi söylemişti. Bu kadar ileri gideceğimi ben bile düşünemezdim. Fakat çılgınca ve şehvetli şeyler yaşamaya olan isteğim sayesinde ona oral seks de yapmayı kabul etmiştim. Koca aletin tadı o kadar güzel ve tatlıydı ki kendimi kaptırdım mı yirmi dakika aralıksız sevişiyor ve Kenan’ı boşaltmayı başarıyordum. Yine böyle özel bir buluşmamızda Kenan’ın abisi bizi sevişirken yakaladı. Bu adamın bakışlarını ve bana olan yaklaşımını her zaman sevmemiştim.

Telefonuma gelen buluşma mesajı

O gün ki yakalanmadan sonra bir süre eve kapanmaya karar verdim. Olayın soğuması gerekiyor ve ben bu durumdan ötürü çok utanmış ve sıkılmıştım. Ancak Kenan’ı o kadar çok özlüyordum ki, tüm mesajlarıma ve aramalarıma da cevap vermiyordu. Bir gün akşama doğru telefonuma bir mesaj geldi. Bu Kenan’dı ve benimle buluşmak istiyordu. Çok heyecanlandım ve buluşma davetini kabul ettim. Annem ve babam henüz eve gelmedikleri için zamanım vardı. Evlerinin yakınındaki buluşma noktasına geldiğimde kimseyi göremedim. Hava biraz daha kararmıştı. Bir süre beklemeye başladım. Tamda o sırada bir araba önümde durdu ve kapı açıldı. Büyük bir heyecanla bindiğim arabada Kenan’ı göremeyince çok korktum. Kenan’ın abisi ve başka bir genç erkek vardı. Hemen arabadan inmek için hamle yaptım ama kapılar kilitliydi. Seyahat boyunca sorduğum hiçbir soruya kimse cevap vermedi.

Karanlık ve oldukça tenha

Yaklaşık 20 dakika boyunca gittikten sonra kasabanın en uzak köşesi ve büyük ormanın başlangıç yerine geldik. Orada kimseler olmaz ve akşamın o saatinde de oldukça sessiz, karanlık ve tenhaydı. Erkek arkadaşımın abisi beni arabadan zorla indirdi ve arabanın kaputuna doğru domalttı. Bir eliyle de ağzımı kapatarak bağırmama engel oldu. Diğer adam da külodumu indirmişti. Az sonra içime oldukça kalın ve sert bir cismin girdiğini hissettim. Hayvanca ve acımasızca sikiliyordum. Bacaklarımdan sıcak kanlar akmaya başlamıştı. Fakat buna bile aldırış etmeyen sapık adam beni becermeye devam ediyor ve halime bile bakmıyordu. Yaklaşık olarak on dakika bu pozisyonda beni becerdikten sonra içime onun spermlerinin boşaldığını hissettim. Her yer kan ve sperm olmuştu. İşi bittikten sonra yakındaki sapığa beni bıraktı. O da sırt üstü beni yere uzatıp bacaklarımı omzuna aldı ve sikişe öyle devam etti. 1 saat boyunca beni siktiler. Ağlamama aldırmadan kıçımı tokatlaya tokatlaya beni becerdiler. Evliliğe sakladığım bekaretim, tecavüze kurban gitmişti. O gün beni getirip evimin orda bıraktılar. Bir koşuda eve geldim ve kendimi duşa zor attım. Kimse bizi görmemişti ama içimde yaşadığım korku ve tecavüze uğramanın içimde yarattığı acıyı tarif bile edemiyordum. Kenan’ı hayatımdan komple çıkardım. Telefonlarını sildim ve bir daha yüzüne bile bakmadım. Azgın abisinin beni becerdiği anlar aklıma geldikçe bir acayip oluyorum. Bir süre seks hayatımı askıya almıştım. Ancak daha sonra hayatımın bu travma gölgesinde geçemeyeceğini anlamıştım. Sonuçta hayat acısıyla tatlısıyla devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir