Yaşanmış Sex Hikayeleri

Şişli Escort Bayan Portalı

Tolgayı Zorla Sikip Gay Yaptılar

Size çok yakın bir arkadaşımdan duyduğum sıra dışı gay seks hikayesini anlatmak istiyorum. Hikaye şöyle başlıyor: Arkadaşım Tolga askerliğini yapmaya gittiğinde hepimiz gibi kaba saba, sert ve bildiğin delikanlı bir geç adamdı. Ancak askerden geldikten sonra o eski halinden hiç eser kalmamıştı. Konuşması bile iyice yumuşamış ve yürürken de kıvırtıyordu. O eski tanıdığım çocuk gitmiş yerine sanki resmen bir gay gelmişti. Tolga ile çocukluğumuzdan beri tanışıyorduk. Aynı mahallede birlikte büyüdük ve aynı okullarda okuduk. Hafta sonları bazen göle gider birlikte de yüzerdik. Ama dikkatimi sürekli çeken bir şey vardı. Tolganın erkek olduğunu bilmesem, uzaktan o çıplak halini gördüğümde güzel bir kız sanırdım. İnce narin bir fiziği, neredeyse ay kadar temiz ve parlak bir cildi vardı. Tek bir tüy bile bulamazdınız Tolga’nın vücudunda ben büyüdükçe yüzümde tüylenmeler olmaya başlamış, fakat Tolga da hiçbir tüy yada kıl çıkmamıştı. Liseyi de bitirdikten sonra üniversite sınavları için hazırlandık ama ikimizde kazanamadık. Askerlik yaşımız gelince de ikimizde askere gittik.

Tolga’nın başından geçenler

Hikayenin geri kalan kısmını Tolga’nın anlattığı gibi sizlere aktarıyorum. Acemilik için gittiğim tabur oldukça vukuatlı ve sorunlu bir yerdi. Her türlü cezayı almış ve askerliği uzamış sorunlu tiplerin cezalandırıldığı bir yere verilmiştim. İlk günlerde komutanlarımın bana verdiği görevleri yerine getirmekten ve uyumaktan başka yapacak hiçbir işim yoktu. Askerlikte yapmam gereken rutin işleri yapıyor ve akşam erkek saatlerde yatakhaneye gelerek uyumaya çalışıyordum. Haftanın belli günlerinde duş almamız için banyo açılırdı. Biz en son gelen acemiler ise duşumuzu diğer kıdemli askerler aldıktan sonra alabiliyorduk. Eski Türk usulü hamam gibi bir yerde onlarca erkek aynı anda soyunuyor ve duş alıyorduk. Bölüğün en kıdemli ve belalı tipi olan Ayhan ise hamamdan sorumlu kişiydi. Ben soyunduğum zaman gözlerini benden biran bile olsun ayırmaz ve oturduğu yerde beni izlerdi. Daha sonra birkaç kez benim yanıma gelerek yakınlık kurmaya çalıştı ve eğer istersem beni de buraya yanına alacağını söylüyordu. İşleyişi ve hamamın düzenini bana öğretmek ve onun askerliği bittikten sonra da benim onun yerine burada görevli asker olarak devam edebileceğimi söylemişti. Yani Ayhan gittikten sonra hamamdan sorumlu yeni asker ben olacaktım. Bu teklif bana oldukça güzel göründü ve bende kabul ettim. Fakat yaşadığım olayların böyle olacağını bilseydim bu teklifi asla kabul etmezdim.

Belalı Ayhan Sapık Çıktı

Bölük komutanı ile görüşen Ayhan işimi halletmişti. Artık Ayhan’ın yeni yardımcısı bendim. İlk birkaç gün bana tüm işleyişi ve düzeni anlattı. Hamamın açıldığı günlerde yapmam gerekenleri öğrendim. İlerleyen günlerde, bazen ikimiz keyfe keder sıcak sudan yararlanıyor ve hamamın belli bir kısmını tek çalıştırarak saatlerce sıcak suyun tadını çıkarıyorduk. Yine o günlerden birin de tek başıma hamamda eğlenirken bir anda Ayhan da çıkageldi. Boyu benden uzun ve tüm vücudu kıllı olan Ayhan bana çok pis bakıyordu. Koca hamamda bağırsam su sesinden beni kimse duyamazdı. Eline sabunu alan Ayhan vücudumu sabunlamaya ve beni öpmeye başladı. Çok korktum ve karşı koymak istesem de karnıma vurduğu yumrukla yere yığılmıştım. Azgın Ayhan sabunla aletini ovuşturdu ve sonra da anal bölgemi ovaladı. Daha sonra arkama geçen Ayhan, bana çakmaya başladı. Sabundan olacak herhalde canın hiç yanmadı. Sadece ilk giriş biraz zorlu olmuştu. Ama sabunun yardımıyla çok az acıdı. Dakikalarca beni beceren azgın adam sonunda boşalmıştı. Aletini popomdan çıkardı ve sonra bana oral seks yaptırmaya başladı. Ağzıma da boşalan Ayhan’ın aleti bir türlü inmek bilmiyordu. Yaklaşık bir saat boyunca hem anal hemde oral sekse maruz kaldım. Doymak bilmeyen azgın adam o gün beni defalarca becerdi. Ben yerde karın ağrısı ile sızlanırken, elimden tuttu beni kaldırdı ve birlikte duş aldık. İkimizde tertemiz olmuştuk.

Tehditle becermeye devam etti

O gün yerlerimize çektik ve uyuduk. Sabah kalktığımda Ayhan başımda dikiliyordu. Yine o sert bakışları ile beni bir kenara çekti ve tehdit etti. Eğer olanları başkasına anlatırsam, beni öldüreceğini ve bunu gözünü kırpmadan yapacağını söyledi. Eğer başkalarının da beni becermesini istemiyorsam, Ayhan’ın askerliği bitip de gidene kadar beni becermesine müsaade edecektim. Öyle de yaptım. İlk başlarda canın istemese de zamanla oral ve anal seks yapmak çok hoşuma gitti. İçimdeki cevheri bu sayede keşfetmiş oldum. Aslında ben oldukça başarılı ve iyi bir gay olmuştum. Ayhan’ın askerliği bitti ve gitti. Ama benim askerliğime daha çok vardı. Seks yapmadan bir günüm bile geçmemeliydi. Ayhan’ın yerini dolduracak çok asker arkadaşım oldu. Hepsi de seks yapmak için yanıp tutuşan azgın kişilerdi. Anal seksin tadını aldıktan sonra gay olmam gerektiğini anlamıştım. Azgın ve sapık Ayhan’a bu yüzden teşekkür etmek istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir