Yaşanmış Sex Hikayeleri

Şişli Escort Bayan Portalı

Türbanlı arkadaşım sevişmem için zorladı

Her kesimde olduğu gibi bizimde kendimize göre bir arkadaş grubumuz vardı. Oldukça eğlenceli zamanlar geçiriyor ve bazı özel organizasyonlar ayarlayarak gençliğimizi yaşıyorduk. Size önce biraz kendimden bahsederek konuya girmek istiyorum. Benim adım Murat ve otuz bir yaşındayım. Uzun boyum, fit vücudum ve insanların değimiyle eşşek gözlerine sahibim. Büyük gözlerim ve keskin bakışlarım ile birçok kızı etkilemeyi başarıyorum. Bundan iki hafta öncesine kadar çok sevdiğim ve onunla ileriyi düşündüğüm bir kız arkadaşım vardı. Ama bir gün ansızın ailesinin baskısı ve zorlaması ile benden ayrılma kararı aldığını söyledi. Gerekçe olarak ise hiçbir işimin olmadığını ve gelecek vaat etmediğimi ileri sürdü. Bu benim için oldukça onur kırıcıydı. Her ne kadar ona dil döksem ve onu deliler gibi sevdiğimi ifade etsem de ne yazık ki benden ayrıldı. O zor günlerimde beni en çok teselli eden şey ise arkadaş grubum içinde kendimi daha rahat görmem, onların bana olan yakın ilgisi ve teselli çabalarıydı.

Ayrılığımı fırsat bilerek yaklaştı

Ben zor günlerimi acı ve keder içinde atlatmaya çalışırken, arkadaş grubumuzda oldukça kıymetli ve saygı gören biri olan Asuman bana giderek daha çok yaklaşıyor ve üzerime titriyordu. İlk başlarda bu çabasının tamamen dostane bir davranış olduğunu düşünmüştüm. Fakat sürekli çalan telefonum ve gelen absürt mesajlar Asumanın niyetini ortaya koyuyordu. Hem Asuman türbanlı biriydi. Nasıl bu kadar cüratkar olduğunu ve benimle yakınlaşmak için bunları yaptığını aklım almıyordu. Sevgilimle ayrıldıktan sonra bir süre seks yapamamıştım ve canım fena halde sevişmek istiyordu. Etrafıma baktığımda ise beni delice isteyen ve sürekli taciz eden bir tek Türbanlı Asuman vardı.

Asumanla kendi evlerinde buluşmamız

Sevişme arzusu ile yanan vücudum sonunda pes etti ve Asumana istediğini vermeye karar verdim. Anne ve babası akşam misafirliğine gidince beni eve aldı. Tek çocuk olan Asuman oldukça sevecen ve biraz da bencil biriydi. Ama bana karşı her zaman tavizkar davranması da çok hoşuma gidiyordu. Bugüne kadar onu hep türbanlı görmüştüm. Biraz oturup sohbet ettikten sonra fazla zamanımız olmadığını ve bir an önce kendi odasına gitmemiz gerektiğini söyledi. Odasına girdiğimizde çalışma masasında yanan kırmızı mum dikkatimi çekti. Oda o kadar güzl kokmuştu ki, Asuman sevişmemiz için gerekli ortamı hazırlamış ve dersine çok iyi çalışmıştı. Asumanın üzerinde ev içinde giydiği pijama takımı vardı. Güzel vücuduna yapışan kıyafetleri sayesinde vücudunun tüm hatlarını görebiliyordum. Odaya girer girmez beni yatağa doğru attı ve tek hareketle başını açtı. Sapsarı saçları uzun ve oldukça bakımlıydı. Bir anda odaya yayılan güzel kokular aletimi harekete geçirmişti bile. Azgın türbanlı Asuman ilk hamlede aletimi ağzına aldı ve enfes bir oral seks yaptı. Saniyeler içinde aletim kaya gibi olmuştu. Oral seks yaparken zevkten inleyen Asuman bu işte son derece yetenekli olduğunu ispatlıyordu. Daha sonra üzerine çıktı ve üstündeki tüm kıyafetleri soydu. Büyük memeleri ve diri uçları tamda yalamalıktı. Dakikalarca meme uçlarını yaladım ve amcığını okşadım. Asuman iki kere boşalmıştı bile. Ben artık yeter dediğim anda Asuman onu becermemi istedi. Ama ben bunun olmaması gerektiğini ve bekaretinin bozulacağını söylesem de Asuman kulağıma eğilerek bakire olmadığını itiraf etti. Bunun üzerine Azgın Asumanı domalttım ve bir güzel döşemeye başladım. Zevkten inleyen ateşli kız beni resmen mest etmişti. Türbanlı Asumanda meğerse ne cevherler varmış da haberimiz yokmuş. Bir süre bu tempoda seviştik. Yaklaşık olarak bir buçuk saat geçmişti. Artık gitme zamanı gelmişti farkındaydım. O zaman diliminde ben iki defa boşalırken Asumanın kaç defa boşaldığını sayamadım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir