Yaşanmış Sex Hikayeleri

Şişli Escort Bayan Portalı

Türbanlı Kaşar Meğerse Seks Arkadaşı Arıyormuş

Merhaba sevgili saksolin.com okuyucular sizlere tamamen gerçek olan ve yaşanmış bir seks hikayesi anlatacağım. Benim adım Hüsnü ve otuz beş yaşındayım. İstanbul’da yaşıyorum. Aynı iş yerinde çalıştığımız ve çok samimi olduğum bir arkadaşım var adı da Osman. Bir süredir arkadaşımın çözemediği bazı sorunları vardı ve benden bu konuda yardım istiyordu. Türbanlı bir kadınla tanıştığını ve aralarının çok iyi olduğunu fakat kadının eski kocası yüzünde rahatça görüşemediklerini ve adamın sürekli kadını rahatsız ettiğini söylüyordu. Bu konuda ne yapabiliriz diye benden yardım istiyordu. Bende Osman’ı sevdiğim için ona yardım etmeyi kabul ettim. Osman bu kadınla ciddi bir ilişki düşünüyordu. Bana kadının numarasını verdi ve görüşmemi istedi. Bende kadınla müsait bir zamanda görüşeceğimi ve konuyu tüm çıplaklığı ile ele almayı düşündüm. Numarayı aradım ve kadının evinde iş çıkışında Osman’la beraber gelerek görüştük. Kadının adı Ayşeydi çok güzel gözleri ve bembeyaz teni olan kadın gerçekten de çok seksi görünüyordu. Osman’ın bu kadına neden takılı kaldığını artık daha iyi anlıyorum.

Türbanlı Ayşe Kanıma Girdi

O gün görüştükten sonra Osman evine bende evime geçtim. Annemle yalnız yaşadığımız için yaşlı annem akşam erkek saatte yatıyordu bende duşumu aldım ve televizyonun karşısına geçerek oyalanmaya başladım. Bir süre sonra telefonum çaldı araya Ayşeydi. Onu eşinin rahatsız ettiği diye bir durumun olmadığını ve sadece sevişmek için seks arkadaşı aradığını söyledi. Osman’da Ayşe’ye aşık olunca Osman’dan kurtulmak için Ayşe böyle bir yalan ileri sürmüştü. Şimdi Ayşe artık benden yardım istiyordu. Osman’dan kurtulmak için, durum giderek karışık bir hal alınca bende ne yapacağımı düşünmeye başladım. Ayşe gerçekten de çok güzel ve seksi bir kadındı. Dul olduğu için rahat seks yapabilirdik. Zaten o da sikişecek bir arkadaş arıyordu. O gece Ayşe beni evine davet etti. Gelirken de bira ve çerez almamı istedi. Bende altı bira ve biraz da çerez aldım ve Ayşe’nin evine gittim.

Türbanlı Ayşe Evin İçinde Tamda Bir Seks Abidesi

Saat akşam dokuz civarı olunca etraf sessiz ve sakindi. Zaten Ayşe beni pencerede bekliyordu. Eve geçtim ve oturma odasına doğru yöneldik. Üzerinde vücuduna yapışmış ince bir eşofman vardı. Tüm vücut hatları olduğu gibi ortadaydı. Çok seksi görünüyordu ve fiziği neredeyse kusursuzdu. Az sonra güzel Ayşe türbanını da çıkardı ve altın sarısı saçları göründü. Beyaz tenli, renkli gözlü ve sarı saçlarıyla Ayşe tam da bir efsane gibiydi. Saniyeler içinde aletim uzadı ve taş gibi oldu. Bende altıma rahat bir şeyler giydiğim için aletimin uzadığı hemen belli oluyordu. Ayşe bana bakarak gülümsemeye başladı. Oturduk ve Ayşe konuşmaya başladı. Ayşe düzenli olarak seks yapacağı ve onu rahatlatacak taşşaklı bir erkek arıyordu. Evliliğe artık karşı olduğunu ve seks hayatını delidolu yaşamak istiyordu. Osman ise Ayşe ile evlenmek için yalvarıyordu. Osman’ın durumu gerçekten de çok zordu. Böyle güzel ve seksi bir kadın ile evlenmek her erkeğin hayali olurdu. Derken bu konuşmalar esnasında Ayşe bana sulanmaya başladı ve aletimi okşuyordu. Aletim onun dokunuşları ile resmen kaya gibi sertleşti ve kol gibi uzadı. Ayşe önümde diz çöktü ve aletimi önce yalamaya başladı. Durmaksızın yalıyordu, sanki dondurma yer gibiydi doymak bilmeden yalamaya devam etti. Daha sonra üstünü soydu ve diri memelerinin arasına aletimi sokmaya başladı. Ben onun memelerini becerirken suratına boşaldım. Bunu komik bulan azgın kaşar kahkaha atmaya başladı. Tüm döl sıvısını yutan Ayşe doyuma ulaşmak için her şeyi deniyordu. Birkaç dakika sonra aletim yine taş kesilmişti. Bu sefer üzerime oturdu ve sulu amcığına aletimi aldı. Sanki bir atın üzerinde gider gibi tepinen Ayşe uzun aletimi komple alabiliyordu. Amcığı dar olmasına rağmen kaşarın alışı çok güzeldi. O gece Ayşe ile her pozisyonun tadını çıkardı. Sırt üstü uzatıp önüne geçtiğimde koca aletimi sokmam için yalvarıyordu. Osman’ın kısa aletinin onu yeteri kadar mutlu etmediğini ancak benimkinin tadına bayıldığını inleyerek söylüyordu. Azgın Ayşe sikişecek taşşaklı arkadaşını artık bulmuştu. Şimdi Osman’a çaktırmadan nasıl sikişe devam edeceğimizi düşünmeye başladık. Halen buna bir çözüm bulabilmiş değiliz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir