Yaşanmış Sex Hikayeleri

Şişli Escort Bayan Portalı

Üniversitede İlk Oral Seks Maceram

Gençliğin verdiği rahatlık ve özgüven ile en deli yıllarımı büyük bir zevkle yaşamaya devam ediyordum. Üniversite sınavını kazandığımı öğrendikten sonra gireceğim yeni ortamlar beni daha çok heyecanlandırıyordu. Okuldan üç arkadaşım ile aynı üniversitede okuyacaktık. Buna istinaden bir ev tutmaya karar verdik. Yurtlarda kalıp kendimizi belli sınırlar ile kısıtlayacağımıza en azında ayrı bir bekar evi tutarak istediğimiz gibi rahat yaşamayı düşündük. Kayıt işleri bitip de okul başladıktan sonra girdiğim renkli arkadaş ortamları beni çok mutlu ediyordu. Her gün yeni ve kendi yaşıtım genç hatunlarla tanışıyor ve olmadık kaçamaklar yapıyorduk.

Bölümün en seksi kızıyla tanışma

Okuduğum bölümde adını sıkça duyduğum güzel mi güzel bir kız vardı. Kızın adı Duyguydu uzaktan bile onu görsem kusursuz bedeni ve uzun sarı saçları ile aklımı başımdan almayı başarıyordu. Benden bir üst sınıfta olduğu için burnu havada olur diye uzak durmayı tercih ettim. Ama nasıl olduysa bir gün yemek sırasında denk geldik ve yanımdaki kızın duygu olduğunu anlayınca çok heyecanlandım. Ona sıramı vererek dikkatini çekmek istedim ve bunu başardım. Daha sonra elimde yemek tepsisi ile oturacak bir yer ararken duygunun el kaldırdığını gördüm ve karşısındaki sandalyeye oturdum. Bu sayede okulun en cazibeli kızı ile tanışma fırsatım olmuştu. Bu güzel hatunun dikkatini çekmek kendime olan özgüvenimi arttırmıştı. Biraz sohbet ettikten sonra telefon numarasını bana verdi ve masadan kalktı.

Eve Davet

Hafta sonu arkadaşlarım evlerine gidince ben yalnız başıma kalmıştım. Bir an için Duyguya yazmak ve onu eve davet etmek istedim. Ve aklıma koyduğum şeyi de yaptım. Fakat o gün çok dersi olduğunu gelemeyeceğini ancak ertesi gün gelebileceğini söyleyince bende kabul ettim. Evi hazırlamam ve bir güzel temizlemem gerekiyordu. Sabah erken kalktım ve tüm işlerimi bitirdikten sonra Duyguyu beklemeye başladım. Akşam saatlerinde eve gelen güzel kız oldukça rahat şeyler giyinmiş ve çok tatlı görünüyordu. Birlikte yemek hazırladık ve yedik daha sonra rahatlamak için aldığım biraları içtik. Bir film açtık ve televizyonun karşısına geçtik. Kısa süre sonra ışığı kapatıp televizyon karşısında birbirimize sarılıp öpüşmeye başlamıştık. Ellerimle duyguyu okşuyor ve tatlı amcığını ovalıyordum. Fakat elimi amcığından çekti ve seks yapmayacağını söyledi. Daha sonra aletime yönelen ateşli kız, tüm kıyafetlerimi soydu ve sert aletimi yalamaya başladı. O kadar güzel ve tatlı yalıyordu ki kısa süre içinde boşaldım. Bir süre sonra tekrar oral sekse başladık. Bu kez öncekine göre daha uzun sürdü ama Duygu aletime o kadar kibar davranıyor ve yalıyordu ki aldığım zevki ve mutluluğu anlatacak kelimeleri bulamıyorum. Yaşadığım bu muhteşem oral seks macerasını yıllar geçse de unutamıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir