Yaşanmış Sex Hikayeleri

Şişli Escort Bayan Portalı

Üvey Babam Beni Seks Kölesi Yaptı

Babam ve annem oldukça sıkıntılı bir şekilde boşandılar. Uzun yıllar boyunca bir arada yaşamalarına rağmen birbirlerine karşı hiç saygıları olmadığını boşanma sürecinde fark ettim. Beni nasıl bu yaşa kadar getirdiler onu bile anlamış değilim. Neyse bu o kadar da önemli değil artık. Ben lise çağına gelmiş genç ve güzel bir kızım kendim bazı sonuçlara varabiliyorum. Olaylı bir boşanma sürecinden sonra ben annemle birlikte kalmayı seçtim. Babamdan ayrıldık ve başka bir eve taşındık. Yeni evimiz daha küçük olmasına rağmen, bir sessizlik ve sükunet vardı evimizde, eskiden olsa ben okuldan geldiğimde oturma odasında annem ve babamın bağrışmalı tartışmaları hiç eksik olmazdı. Bir süre sonra yeni evimize ve ortamımıza alıştık. Oldukça sıcak kanlı komşularımız vardı. Annem ve babam çok genç yaşta evlendikleri için ben lise çağında bir kız olmama rağmen annem halen oldukça diri ve çekici bir kadındı. Çok geçmeden annem kendi ayarında bir adam bulup evlendi. Şimdi de küçük ve huzurlu olan evimiz artık bize dar geliyordu. Başka bir semtte büyük bir eve taşındık. Üvey babamın işi oldukça iyiydi ve güzel para kazanıyordu. Haliyle yeni evimizde oldukça güzel oldu.

Annem yeni işine başladı

Yeni eve taşındığımız için tekrar okulum değişti ve her şey iyice birbirine karıştı. Üst üste okulumun değişmesi beni olumsuz etkilemiş ve derslerimden kopmuştum. Üvey babamın bir arkadaşı, ülkenin sayılı zenginlerinden olduğu için annem de büyük bir şirkette işe başlamıştı. Bazı günlerde annem geç saatlere kadar çalışır ve eve de geç gelirdi. Üvey babam ise kendi işinin patronu olduğu için akşam erken saatte işleri biter yada canı istediği zaman eve erken gelirdi. Lise çağında genç bir kız olmama rağmen akranlarıma göre daha iri ve fizikli bir kız olduğum için dikkatleri sürekli üzerime çekerdim. Bende annem gibi güzel ve alımlı biriydim. Üvey babam bazen bana çok dikkatli bir şekilde bakar ve içinden ne geçiriyor diye çok merak ederdim. Yaşım itibari ile erkeklere karşı olan düşkünlüğüm ve hormonlarımın da etkisi ile merakım artmaya başlamıştı.

Üvey Baba Düşkünlüğü

Aylar geçti ve ben okulumu bitirdim. Annem yeni işinde yükseliyor ve gittikçe daha meşhur olurken, biz onunla daha az görüşüyorduk. Üvey babam ise daha çok yanımdaydı. Bir gün akşam saatlerinde üvey babam bir şişe şampanya ile eve geldi. Annem geç geleceğine dair bana mesaj atmıştı. Bugün on sekiz yaşıma girmemi kutlayacaktık. Annemsiz bir kutlama yapmak zorunda kaldık. Ben üzerime rahat bir şeyler giydim. Üvey babamla güzel bir sofra hazırladık. Artık yetişkin sayıldığıma göre şarap içebilirdim. İkinci kadehten sonra başım dönmeye başladı. Üvey babam ise bana mısın demeden içmeye devam ediyordu. Yemeğimizi yedik saatler geçti ve ben olduğum yerde sızınca üvey babam da beni kucakladı ve odama doğru yol aldı. Tamda yatağıma beni bırakmıştı ki dönüp giderken ona seslendim. Yanımda uyumasını istedim. Üvey babam da soyundu ve yanıma uzandı.

Aletini hissettim

Uykumun arasında yada ben öyle sanırken sert bir cismin tenime değdiğini hissettim. Sert ama sıcaktı. İçim irkildi ve kendimi hiç olmadığım kadar iyi hissetmeye başladım. Üvey babam yanımda çıplak bir halde uzanıyor ve aleti iyice kalkmıştı. Bir an aleti somurmak istedim ve canımın istediğini yaptım. Meyhoş olan üvey babam bir anda cin gibi oldu ve sevişmeye başladık. Annem eve gelmeden önce üvey babamın çok az zamanı vardı. Ben kendimi ona tam anlamıyla bırakmıştım. Canım fena halde sikiş istiyordu. Azgın üvey babama tatlı amcığı vermek ve her şeyimle onun olmak istiyordum. En az yarım saat bakire amcığımı yaladı. Yeni çıkmaya başlayan sakalları tenimi okşuyor ve beni daha çok zevke getiriyordu. Yalaması ile boşaldım. Ama o usanmadan yalamaya devam etti. Aletini ağzıma aldım ve bende onu boşaltmak için çok uğraştım. Ama o amcığımı becermek istediğini söyleyince bende kabul ettim. Tamamen soyundum ve sırt üstü uzandım. Bacaklarımı ayırdıktan sonra koca aleti yavaşça daracık amcığıma aldım. Sıcak ve güzeldi. Çok hoşuma gitti. Beni siktikten Az sonra bekaretim bozuldu ve kanamaya başladım. Kanlı bir sikişin ardından mutluluğu zirvede yaşadım. Bu sıra dışı deneyim bize çok iyi geldi. Azgın üvey babamla on sekiz yaşımdan beridir her canımız istediğinde seks yapıyoruz. Annemin bu durumdan haberi yok. Üvey babamın ikinci karısı oldum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir