Yaşanmış Sex Hikayeleri

Şişli Escort Bayan Portalı

Uzatmalı Sevgilim Kübra İle Oral Seks Fantezimiz

Değerli seks hikayesi okurları hepinize selamlarımı yolluyorum. Ben Balıkesir’den İsmail, yirmi üç yaşında genç ve oldukça yakışıklı biriyim. Lise yıllarından beri kız arkadaşım olan Kübra ile düzenli olarak yaşadığımız seks fantezilerini sizinle paylaşmak istiyorum. Kübrayla Çok uzun süredir birlikte takıldığımız için kız arkadaşım değil de artık karım gibi olmuştu. Tüm ateşli seks fantezilerimizi bir bir hayata geçirmekten ve bunları yaşamaktan asla çekinmezdik. Yaptığımız her sekste bir konu olmasına özen gösterir ve onun eşliğinde sevişirdik. Ancak Kübra en çok da oral seks yapmaktan büyük zevk alırdı. Nedenini bende tam olarak bilemiyorum ama benim sert ve uzun kamışımı ağzına aldığı zaman sanki dünya onun için duruyordu. Dakikalarca bıkmadan usanmadan büyük bir şehvetle aletimi yalamaya devam ederdi.

Kübraların Evine Misafirliğe Gittim

Kübra’nın ailesi beni çok sevdikleri için ve arkadaşlık ilişkimize de saygı duydukları için onların evine arada bir girip çıkabiliyordum. İlk seks maceramız da evlerine ilk geldiğimde olmuştu. O zamanlar henüz on yedi yaşında ve lise son sınıftaydık. Hafta sonunda Kübra’nın ailesi il dışına geziye gittikleri için Kübra da beni eve davet etmişti. Birlikte o gün çok eğlenceli ve dolu dolu anlar yaşadık. İlk olarak geldiğimde ders çalışma bahanesi ile onun odasına geçtik. Yatakta uzanıp birlikte canlıların üremesi ile ilgili konuları işliyorduk. Bir anda Kübra bana dönüp dedi ki, senin cinsel organını görebilir miyim? Bende altımı soydum ve aletimi ortaya döktüm. Az sonra da ben onun amcığını görmek istediğimde o da soyundu ve amcığını bana gösterdi. O benim aletimi elleriyle okşarken bende parmaklarımla amcığını okşadım. Daha sonra eğildi ve aletimi tutkuyla yalamaya başladı.

Sanki dondurma yalar gibi aletimi defalarca yaladı ve bende dayanamadım sonunda tüm dölleri suratına boşalttım. O komik manzara karşısında ikimizde gülmekten kırılmıştık. Seks maceramız giderek daha eğlenceli hale geliyordu. Bende Kübrayı yatağa uzattım ve bacaklarını ayırıp tertemiz amcığını dilimle yalamaya başladım. Zevkten inleyen Kübra az sonra boşalmıştı. Yapışkan ve şeffaf bir sıvı ağzımın kenarından sarkıyordu. İkimizde hem eğleniyor hemde kendimizi keşfediyorduk. İlerleyen zamanlarda seks hayatımız daha renkli ve çılgınca devam etti. Kübrayı becermek ve onun ağzına vermek gerçekten de hayatımın en özel sikiş maceraları olarak aklımda yer edindiler. Aradan yıllar geçmesine rağmen Kübranın yaptığı oral sekslerin güzelliğini ve cazibesini asla unutamıyorum. Bu anımı sizinle paylaşarak eski sevgilimi de anmak istedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir