Yaşanmış Sex Hikayeleri

Şişli Escort Bayan Portalı

Yakışıklı doktora dayanamadım verdim

Uzun süredir düzenli olarak kontrollere gittiğim yakışıklı bir doktor bey vardı. Kadın hastalıkları yönünden en son muayene olduğumda, rahmimde küçük bir çikolata kisti olduğu tespit edilmiş ve kistin belli aralıklar ile kontrol edilmesi önerilmişti. Henüz yaşım çok genç olduğu için muayene günlerimi aksatmadan gidiyordum. Her gittiğimde yakışıklı doktorun bana dokunması ve gösterdiği nezaket çok ama çok hoşuma gidiyordu. Muayene bitip de eve geldiğimde uyuyana kadar yakışıklı adamı düşünüyor ve mastürbasyon yapıyordum. Bu günkü muayene esnasında daha ileriye gitmeyi ve doktoru baştan çıkarmayı kafama koymuştum. Bir güzel duş aldım ve tüm vücudumu baştan sona kontrol ederek tüy ve kıllardan kurtuldum. Randevu saatini iple çekiyordum. Özellikle doktorun mesai bitimine göre saatimi seçmiştim. Bu sayede en son hasta ben olacaktım ve bizi rahatsız eden kimseler olmayacaktı.

Muayene sırasında sıcak dokunuşlar

Bekleme salonunda sıranın bana gelmesini bekliyordum ki tam da o esnada yakışıklı doktor kapıdan başını uzattı ve adımı söyledi. Çok heyecanlanmıştım, sanki ilk defa muayene olacak yada erkek arkadaşımla ilk defa buluşacak gibi hissettim kendimi. İçeri girdim ve doktorumun karşısında oturarak kışkırtıcı bakışlarla onu süzmeye başladım. Adamın bana sürekli gösterdiği ilgide bir eksilme yoktu. Tam aksine doktor bey de bana karşı oldukça sıcak ve içten davranıyordu. Biraz havadan sudan sohbet ettikten sonra beni muayene masasına aldı. Çatala yatmamı istedi. Bende giyindiğim seksi kıyafetleri onun gözleri önünde soymaya başladım. Azgın gözlerle doktorun beni izlemesi çok hoşuma gidiyordu. Az sonra çatala uzandım ve bacaklarımı ayırdım. Tertemiz amcığımı gören yakışıklı adam bir an afallasa da heyecanlı olduğu her halinden belliydi. Bacaklarımdan aşağıya doğru uzanan dokunuşlar başladı.

Detaylı Muayene ve Mutlu son

Yakışıklı doktorum sıcak ve yumuşak parmakları ile amcığımın her zerresini incelemeye başladı. Daha sonra işaret ve orta parmağını birleştirerek amcığıma girdi. O an yaşadığımı hazzı sizlere anlatamam, uzun süredir hayallerimde birlikte olduğum ve her düşündüğümde mastürbasyon yaparak boşaldığım yakışıklı doktorum ile çok güzel anlar yaşıyordum. Parmakları ile ileri geri giderek amcığımı ıslatan genç doktor şimdi de dudakları ile amcığımı yalıyor ve ıslaklığa aldırmadan bunu sürdürüyordu. O özel anlarda kaç defa boşaldığımı ben bile hatırlamıyorum. Daha sonra büronun kapısını kilitleyen azgın doktorum beni muayene sedyesine alarak becermeye başladı. Akşam geç saatlere kadar ikimizde delice sevişmiştik. Doktorum ile aramızda geçen bu çok özel seks macerasını daha sonra birkaç kez daha tekrarladık. Fakat bir gün yine muayene olmaya geldiğimde bana oldukça mesafeli davrandı ve sanki aramızda hiçbir şey olmamış gibi yapınca, ilişkimizin artık bittiğini anlamıştım. Her ne kadar üzülsem de hayallerimin erkeği ile yaşadığım bu özel anlar bana yetmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir